Gönderen Konu: yardım  (Okunma sayısı 2364 defa)

civic33

yardım
« : Mart 08, 2011, 08:28:20 ÖS »
 brc pipolu sistem taktıracm.sizce iyi mi arkadaşlar?birde montajda nelere dikkat etmeliym.tunap gereksiz diyorlar.teleflex kafamı karıştırıyor.

kayaci26

Ynt: yardım
« Yanıtla #1 : Mart 08, 2011, 09:36:14 ÖS »
http://www.teamhondaturkey.com/forum/lpg_sistemleri/lpg_kullanimi_hakkinda-t46974.0.html

buyur arkadaşım ben biraz daha karıştırayım kafanı...

çok iyi değerlendir . . .

carousal

« Yanıtla #2 : Mart 10, 2011, 03:51:20 ÖS »
ankara'daysan tunalı'da teleflex markasını taktırmanı tavsiye ederim.

chevasil

« Yanıtla #3 : Mart 11, 2011, 02:45:35 ÖS »
pipolu sistemi taktırma bizim araclara uyumlu degıl pıpolu sıstem twinport araclara uygun twinport ne dersen? twinport bogaz kelebegınden ayrı manıfolt gırıslerınde kelebek olan araclardır. onlarda pıpolu sıstem uyum saglıyor ama bızımkılerde oyle bır sıstem uyum saglamıyor.(ustamdan alıntı bilgi) astra 1.4 twinportları inceleye bılırsın daha net anlamak ıcın.

ASVTEC19

• Moderator
« Yanıtla #4 : Mart 12, 2011, 01:03:24 ÖÖ »
Gaz piposu Honda araçlarında mükemmel sonuç verir ,uyum sorunu yaşanmaz.
Gaz piposu Twinpor opellerde benzin enjektör püskürtmesini geciktirdiği ve benzin enjektörünün yapısı gereği lpg akışını daralttığı için kesinlikle tavsiye edilmez.Ustanıza selamlarımı iletiniz.

pipolu sistemi taktırma bizim araclara uyumlu degıl pıpolu sıstem twinport araclara uygun twinport ne dersen? twinport bogaz kelebegınden ayrı manıfolt gırıslerınde kelebek olan araclardır. onlarda pıpolu sıstem uyum saglıyor ama bızımkılerde oyle bır sıstem uyum saglamıyor.(ustamdan alıntı bilgi) astra 1.4 twinportları inceleye bılırsın daha net anlamak ıcın.