Gönderen Konu: LPG CHARGER !!  (Okunma sayısı 28791 defa)

goldbergbrk

Ynt: LPG CHARGER !!
« Yanıtla #50 : Aralık 15, 2010, 06:10:44 ÖS »
hacı alınca yorumunu yazarsın inşallah yeni kasa civicde nasıl bir tepki verir acaba çok merak ediyorum güzel verim alırsan sende bende almayı düşünüyorum
arkadaşlar yorumlarda honda mühendisleri neden düşünmemiş daha çok hava almasını gibi şeyler okudum. ozaman hava filtresi dereceli egzantrik falanda honda mühendislerinin düşünmediği şeymi oluyor.
ben cihazı kullanıyorum ve cidden çok faydasını görüyorum özellikle ilk kalkışta . cihazı yapanlarla uzaktan yakından alakam yok :)
ama kulandığım için denemenizde fayda var diyorum okadar.
sayın co-adminim sana güveniyorum ve cihazı sipariş edicem.

kardeş tekrar hatırlatmak istiyorum lpg kullanıyorsan lpg charger al nano charger lpgde sorun çıkarabilir
tamam, teşekkür ederim

23korg23

« Yanıtla #51 : Aralık 18, 2010, 03:29:59 ÖS »
arkadaşlar yorumlarda honda mühendisleri neden düşünmemiş daha çok hava almasını gibi şeyler okudum. ozaman hava filtresi dereceli egzantrik falanda honda mühendislerinin düşünmediği şeymi oluyor.
ben cihazı kullanıyorum ve cidden çok faydasını görüyorum özellikle ilk kalkışta . cihazı yapanlarla uzaktan yakından alakam yok :)
çok faydasını görüyorum derken faydalarını tek tek yazarmısınız? cihazın teknik özelliklerinden ziyade sizin kandi tespitiniz olarak gördüklerinizi rica ediyorum.. mantıken bakıldığında kalkışta aracı rahatlatıyorsa daha az gaz verir ve yakıt tasarrufu sağlarsınız.. siz bir yakıt tasarrrufu tespit edebildiniz mi somut olarak

batu306

« Yanıtla #52 : Aralık 19, 2010, 11:38:10 ÖÖ »
bu şimdi işe yarıyomu yaramıyomu bu kullanan arkadaşlar hangi siteden aldıklarını ve linkini koyarsa ,herkes aynısından alır ve kimse pişman veya yanlış almış olmaz

byali

« Yanıtla #53 : Aralık 29, 2010, 08:41:39 ÖÖ »
sayın co-adminim sana güveniyorum ve cihazı sipariş edicem.

Ürünü denedinizmi yorumlarınız çoğumuz için önemli olacaktır. Sürekli dur kalk yaptığımda yakıt ortalamam çok fazla yükseliyor eğer etkisi varsa bende kullanmayı düşünüyorum.

23korg23

« Yanıtla #54 : Ocak 28, 2011, 07:13:07 ÖS »
konuyu hortlatcam arkadaslar.. bu ürün nette satılıyor ancak montajı ile ilgili yeterli bilgiyi bulamadığım için almadım.. montajının nasıl yapıldığını anlatacak birisi var mı yada montajı nerede kaça yaptırabilirm.

GhostRider

• Co-Admin
« Yanıtla #55 : Ocak 28, 2011, 07:18:39 ÖS »
montajı çok kolay
servo vakum a giden hortumu kesiyorsun araya bi T koyuyorsın ordasn çıkan 3. uca bunu bağlıyorsun.

23korg23

« Yanıtla #56 : Ocak 28, 2011, 07:20:48 ÖS »
benim araç 1.6 ies.. bu servo vakum tam olarak neresi sanırım siz teknik ismini verdiniz.. ayrıca bu t boru içinden çıkıyo mu?