Gönderen Konu: VAN DA TAKTIRAN VAR MI??????  (Okunma sayısı 6775 defa)

leader_siyah

VAN DA TAKTIRAN VAR MI??????
« : Nisan 19, 2010, 01:37:34 ÖS »
İYİ GÜNLER ARKADAŞLAR 2 AY ÖNCE HONDA ELEGAN ALDIM TÜP TAKTIRMAK İSTİYORUM. AMA VAN DA GÖREV YAPIYORUM BURADA DA HANGİSİ KALİTELİ BİLMİYORUM. AMA BİLDİĞİM KADARIYLA TÜPÜN MARKASI KADAR TAKAN USTA DA ÖNEMLİ. O YÜZDEN KARARSIZIM EĞER VANDA LPG TAKTIRAN VARSA GÖRÜŞLERİNİ SUNARSA ÇOK SEVİNİRİM. BURA DA DA SADECE BRC VE ZAVOLİ VAR GALİBA. BRC Yİ OPEL SERVİSİ TAKIYORMUŞ BENİM ARAÇI KISKANIP ZARAR VERİRLER DİYE KORKUYORUM :))) :kurba  KARASIZ KALDIM YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM

civic46

Ynt: VAN DA TAKTIRAN VAR MI??????
« Yanıtla #1 : Nisan 19, 2010, 01:41:41 ÖS »
Brc taktır Türkiye"nin her yerinde servisi var iyide ilgileniyorlar zaten en kralı BRC..bende taktırmayı düşünüyorum artık benzinle gezileceği kalmadı :(

Gs_KuRTuLuS

« Yanıtla #2 : Nisan 19, 2010, 02:10:16 ÖS »
Dostum yanlış anlama ama o taraflarda kaçak yakıt kullananlar var mı ?

leader_siyah

« Yanıtla #3 : Nisan 19, 2010, 03:19:11 ÖS »
olmaz mı kardeş buranın her yeri kaçak. buralarda normal kullanan çok az zaten. çek bakkala doldursun deponu. çek benzinciye ama pompaya değil ya arka tara ya da başka bi kapıya fulle dopayı kaçakla. buralarda herşey kaçak ki. elektirik benzin tüp su..... çok trajedik yani

Gs_KuRTuLuS

« Yanıtla #4 : Nisan 19, 2010, 03:25:46 ÖS »
O adamlar ne yapsın, devletin vergi anlayışıdır milleti bu hallere sokan.

Bizde 2004 ES var 3000 km önce taktırdık BRC gayetde memmunuz. Can sıkıcı küçük/büyük hiç bir sorun çıkarmadı bize. Güncel fiyatlarla 175 kuruş ş.dışı 200 kuruş ş.içi yakıyorum.

leader_siyah

« Yanıtla #5 : Nisan 19, 2010, 03:30:07 ÖS »
iyi de kardeş biz de vergi veriyoruz batıda da vergi veriyorlar kuzey de de güneyde de. tabi bu vergi sistemi berbat bi düzeyde. vergiden bile vergi alıyorlar. ama bu insanı kaçağa itmemeli bence.

rain_man

« Yanıtla #6 : Nisan 20, 2010, 07:26:58 ÖS »
slm bilader ben de vanda görev yapıyorum benim 2005 vtec var opelde taktırdım tek sorun zaman zaman motor arıza lambası yanıyo o da önemli değil oksijen ile ilgili ordaki usta ii.ama taktırııken simit taktırdım bagaj döşemesi 5 cm yukarı kalktı onuda kendi yöntemim le çözdüm benimki 47 lik sen 30 luk taktırırsan belki yukarı kalkmaz ama ordaki arkadaş temiz iş yapıyo

rain_man

« Yanıtla #7 : Nisan 20, 2010, 07:29:14 ÖS »
bu arada brc taktırdım ben landrenzo taktırma dizel gibi çalışıyo

leader_siyah

« Yanıtla #8 : Nisan 20, 2010, 09:21:18 ÖS »
slm bilader ben de vanda görev yapıyorum benim 2005 vtec var opelde taktırdım tek sorun zaman zaman motor arıza lambası yanıyo o da önemli değil oksijen ile ilgili ordaki usta ii.ama taktırııken simit taktırdım bagaj döşemesi 5 cm yukarı kalktı onuda kendi yöntemim le çözdüm benimki 47 lik sen 30 luk taktırırsan belki yukarı kalkmaz ama ordaki arkadaş temiz iş yapıyo

bende opeli servisini düşünüyorum hatta bugün aradım konuştum ustayı sağolsun baya ilgilendi ama brc de pipo takmıyorlarmış. yani isteğe göre takıyorlarmış o da sızıntı yapıyormuş. piposuz taktırsam ne olur acaba bi sorunla karşılaşıtmıyım diye düüşünüyorum. bide fiyat olarak çok istiyorlar bence.

asvtec

« Yanıtla #9 : Nisan 21, 2010, 04:36:31 ÖÖ »
Pipolu montajı önermiyorlarsa ya beceremiyorlar ya da uğraşmak istemiyorlardır.Sen yinde de pipoda ısrarcı ol ama doğru yapsınlar benzin enjektör girişlerinde hava alıp araç fakir karışım ile çalışabilir.BRC Fiyat konusunda da 1.650 tl den fazla verme.

leader_siyah

« Yanıtla #10 : Nisan 21, 2010, 02:43:43 ÖS »
Pipolu montajı önermiyorlarsa ya beceremiyorlar ya da uğraşmak istemiyorlardır.Sen yinde de pipoda ısrarcı ol ama doğru yapsınlar benzin enjektör girişlerinde hava alıp araç fakir karışım ile çalışabilir.BRC Fiyat konusunda da 1.650 tl den fazla verme.

pipoyu berecemiyorlarmış. ama tak dersen takarız diyorlar bu sefer de ben güvenemiyorun. fiyat olarak da 1700 prjeli 1600 projesiz diyorlar

ercelebi27

« Yanıtla #11 : Nisan 21, 2010, 06:54:20 ÖS »
vanda sakın iş yaptırma.en yakın gaziantep yada maraşa geç orada taktır.br c iyidir.serviside yaygın.ama usta çok önemlidir bu işte.gaziantep te 5-6 tane brc yetkili servisi var.

fzthgosm

« Yanıtla #12 : Nisan 22, 2010, 10:29:34 ÖÖ »
vanda sakın iş yaptırma.en yakın gaziantep yada maraşa geç orada taktır.br c iyidir.serviside yaygın.ama usta çok önemlidir bu işte.gaziantep te 5-6 tane brc yetkili servisi var.

kardeş van neresi gaziantep neresi.arada diyarbakır veya urfa var onlarda da vardır elbet iyi marka ve montaj yapan yerler.bu arada simit taktırıp yükseltiden şikayet etmiş arkadaş ama yeni kasa hondalarda simit taktırdıgın zaman öyle çıkıntı falan olmuyor stepne orjinal olunca yer bi hayli derin zaten.