Gönderen Konu: Otogazda Dev İşbirliği Honda & Shell Turcas  (Okunma sayısı 11963 defa)

ASVTEC19

• Moderator
Ynt: Otogazda Dev İşbirliği Honda & Shell Turcas
« Yanıtla #25 : Aralık 16, 2011, 10:21:13 ÖS »
Ben yukarda ne tür bilgiler veriyorum ,sen accord55 diyorsun!!! Hadi size iyi akşamlar...

honda2002

« Yanıtla #26 : Aralık 16, 2011, 10:27:05 ÖS »
Aklimin estigine gore yazmiyorum kotu niyetli degilim teleflex le de anlasmam yok.
Ben oksijen sensoru konusunu simdi senden duyuyorum
Eger bende ayni aractan alacaksam ve benim alacagim aracin aynisi ariza lambasi yakiyorsa ve kullanici bunu bir turlu sonduremedigini soyluyorsa bunu elbette burada dile getiririm. Bu benim icin onemlidir.

honda2002

« Yanıtla #27 : Aralık 16, 2011, 10:29:06 ÖS »
Ben yukarda ne tür bilgiler veriyorum ,sen accord55 diyorsun!!! Hadi size iyi akşamlar...

Kizma hemen nereye gidiyorsun ?
Kotu niyetli degilim sadece neden brc yi tercih etmedigimi soyledim.

ASVTEC19

• Moderator
« Yanıtla #28 : Aralık 16, 2011, 10:46:43 ÖS »
Dostum kızmıyorum rıca ederım, ıyı nıyetlı oldugunu tahmın edebılıyorum.GFI kesınlıkle kotu bır urun degıldır , Lpg Hollanda'da dogmustur ve gfı da lpg sektorunde kalıtesı onde bır fırmadır fakat fıyatı kalıtesıne gore abartılıdır,benım anlatmak ıstedıgım de budur.Bakınız sız yanlıs bır bılgılendırmeden oturu farklı bır secenekte bulunmussunuz benım bu forumdakı amacım ınsanlara lpg konusunda neyın ne oldugunu bılgım olcusunde anlatarak forumdakı arkadaslarıma yardımcı olmaktır.Selam ve saygılarımla ,gorusmek uzere hoscakalın :)

honda2002

« Yanıtla #29 : Aralık 16, 2011, 10:57:27 ÖS »
Lpg yi taktirdigin yer oldukca kurumsal oldugu icin biraz da buna guvenerek taktirdim
Ayrica 400bin km acma kapama sureli ekjektorler + garanti konusu vs vs
Ancak tabiki bizler son kullaniciyiz o kadar teknik bilgimiz yok senin kadar tabi ki.

Dedigim gibi kurumsal sirket, nette de pek bir problem okumadim aksine oldukca pozitif yorumlar vardi, buradaki formlarda da.

Fiyati malzemesine gore yuksek olabilir, her sektorde bu boyledir.

Haylisi diyelim belki bir sonraki aracima brc taktiririm. BRC nin de sektordeki yeri yadsinamaz.

carousal

« Yanıtla #30 : Aralık 18, 2011, 12:40:47 ÖÖ »
Başlık baya kızışmış.

A markası mı iyi, B markası mı iyi boşverin arkadaşlar. Kimse yoğurdum ekşidir demez.

Manifold delinirken çapak kaçma riskinden söz edilmiş, marka vermeyeyim ama manifoldu delerek montaj yapan bazı firmalar manifoldu söküyorlar. Bu noktayı atlamamak gerekiyor.

Önceki mesajımda da yazmıştım, BRC önceden 3 yıl garanti vermiyordu. Başka firmalar 3 yıl garanti vermeye başlayınca BRC de çıtayı yükseltti. Dediğim gibi rekabet bizim işimize yarıyor, markaları boşverin biri gider biri gelir. Yarın birgün biri BRC'yi satın alır, adını da değiştirir ortada savunulacak birşey kalmaz. :D