Gönderen Konu: Silindir Tank  (Okunma sayısı 3675 defa)

hondacivicc

Silindir Tank
« : Nisan 14, 2012, 08:39:59 ÖS »
Selamlar
Arkadaşlar bende stepnenin yerinde tank var canım yandı artık bagaj bildigin ölü o yüzden silindir tank taktırmayı düşünüyorum ince stepnede almak istemiorum bu konuda bilgisi olan varsa ne kadara maliyeti cıkar ne yapmam gerekiyor tekrar proje çizdirme felan gerekiyormu şimdiden teşekkürler.

legolas

Ynt: Silindir Tank
« Yanıtla #1 : Nisan 14, 2012, 09:01:39 ÖS »
proje falan gerekmiyorda simit tankla bagaj nasıl ölü onu anlamadım... silindir tankla bagajınız daha ölü olacak....

onur33

« Yanıtla #2 : Nisan 14, 2012, 09:15:06 ÖS »
Selamlar
Arkadaşlar bende stepnenin yerinde tank var canım yandı artık bagaj bildigin ölü o yüzden silindir tank taktırmayı düşünüyorum ince stepnede almak istemiorum bu konuda bilgisi olan varsa ne kadara maliyeti cıkar ne yapmam gerekiyor tekrar proje çizdirme felan gerekiyormu şimdiden teşekkürler.

arkadaşm bende de simit tank var ben de sordum araştrdım yaklaşk 300-350 tl ye mal oluyor. simiti çıkarıp yerine arkaya gömülü uzun silindir takıyor.yeni proje de gerekiyormuş bu arada. bir de ona para vermek gerekiyor.ben de erteledim şimdilik.yaza belki. çünkü hakikaten bagaj ölü gibi, stepne zaten çok yer kaplyor, bir valizle doluyor bagaj.
  sen yine de olduğun yerde lpg ci lere bir sor bakalım,ama fiyat aşağı yukarı aynıdır.

3ddelisi

« Yanıtla #3 : Nisan 15, 2012, 01:33:55 ÖÖ »
En iyi çözüm lastik onarıcı sprey almak ve stepneyi eve kaldırmak böylece bagaj boşalır.

CAGLAR28

« Yanıtla #4 : Nisan 15, 2012, 09:23:14 ÖÖ »
28 bindir stepnesiz geziyorum Alllah a şükür olmadı bişey olmaz da inş :) çok yer kaplıyo ya

cagatay54

« Yanıtla #5 : Nisan 15, 2012, 09:41:53 ÖÖ »
arkadaşın dediği gibi lastik onarıcı sprey alıp taşıyacaksınız ve ya ince stepne alacaksınız öyle gezeceksiniz.neden incesini istemiyosunuz ki koca tekeri bagajda taşıyosunuz..

legolas

« Yanıtla #6 : Nisan 15, 2012, 10:59:17 ÖÖ »
simit tankınız ve stepneyi bagajda taşıyorsunuz. bagajın tamamını kullanmanız gerektiğinde o stepneyi çıkarıp bir kenara koyabilirsiniz. işiniz bitince de geri koyabilirsiniz. ama silindir tankta böyle bir seçeneğiniz olmayacak. eee stepne çok yer kaplıyor. ben stepneyi çıkarıp eve koydum, böylece bagajın tamamını kullanabiliyorum. patlama riskine karşı lastik tamir köpüğü taşıyorum.... eee teker yarıldı ne yapacağız??  kaskoya avuç dolusu para döküyoruz her yıl... çağırırız çekici, gelsin en yakın lastikçiye kadar çeksin kardeşim.. civicler zaten bagajı küçük araçlar... bir de tank yerleştirdik mi hiç bir şey kalmıyor geriye.... pişman olursunuz demedi demeyin...

hondacivicc

« Yanıtla #7 : Nisan 15, 2012, 12:01:03 ÖS »
arkadaşlar hepiniz yaptığınıoz yorumlar için teşekkür ederim. bakalım araştıracağım ama silindir tank koydurmayı düşünüyorum arkadaşım gaz takdırdı o koydurmuştu ince uzun varlığı yokluğu belli degil gibi herkese teşekkürler

taraa76

• taraa76
« Yanıtla #8 : Nisan 16, 2012, 10:28:07 ÖS »
bende bugun prins marka taktirdim.benim arac hb ...arka koltuklar tamamen yattigi icin silindir tank kullanamam.38 lt lik simit tank koyuldu.stepnede bagajda.yere ihtiyac oldugunda stepneyi eve koyacagim.sonrasinda tekrar bagaja alabilirim. bu arada aracim 19000 km da 1.8 ishift 140hp
« Son Düzenleme: Nisan 16, 2012, 10:31:09 ÖS Gönderen: taraa76 »