Gönderen Konu: prinsmi brc mi  (Okunma sayısı 2447 defa)

vtec08

prinsmi brc mi
« : Ekim 29, 2015, 09:54:21 ÖÖ »
Arkadaşlar civic 1.8 ivtec aracıma lpg düşünüyorum prins le brc arasında kaldım karar veremiyorum,prins silverlına ile brc aynı fiyat 2100 civarı artı eksi ,,prins vsı 2.0 2700 tl takarız dediler ..sılverlına kehın enjektör değil brc ile aynı tip aşağı yukarı.vis 2.0 prins ise kehin enjektör ve bosch ekü ..her iki markada kaliteli fakat kararsız kaldık yorumlarınızı bekliyorum..kırıcı yada markayı kötülemeden olursa sevinirim Saygılarımla Şafak ŞİŞMAN..

alperd

• alperd
Ynt: prinsmi brc mi
« Yanıtla #1 : Ekim 30, 2015, 08:33:13 ÖÖ »
Merhaba,

Satmış olduğum 2009 model Civic 1.8 HB için Benzin göstergesini düşürmeyen aparat imkanı olduğundan BRC tercih etmiştim.
Ancak montaj çok kötü yapıldığı için çok uğraştım düzeltene kadar arabadan soğuyordum. Genel merkeze şikayet edince yardımcı oldular başka serviste resmen tekrar montaj yaparak sorunu çözdüler.

Daha önce aynı şekilde PRİNS ile de montaj sorunu yaşadım. Hatta montajı yapan yerden bayiliği aldılar kapandı gitti.
Fiyatları yakın olan Kitler için önemli olan nerede kim montaj yapacak diye düşünmek daha doğru olur yoksa bu Kitler zaten iyi kalitelidir.
2700 TL olan Kit için fiyat farkı olduğundan bütçenizi bilemem illa ki biraz daha iyidir ama ben 2000 TL'yi çok geçmezdim çünkü montaj faktörü her şeyi alıp götürebilir.

Son olarak arkadaşımın Civic 1.8 HB'inde çok sorunsuz kullanmakta olduğu ZAVOLLİ'yi de düşünmenizi öneririm.

mu§tafa01

Ynt: prinsmi brc mi
« Yanıtla #2 : Ekim 30, 2015, 11:50:33 ÖÖ »
Serviste brc taktırdım 3 yildir sorunsuz biniyorum arkadasin dedigi gibi montaj çok önemli  brc öneririm