Gönderen Konu: PRİNS -MTM- BRC GÜNCEL FİYAT TERCİH  (Okunma sayısı 18814 defa)

mustalli

Ynt: PRİNS -MTM- BRC GÜNCEL FİYAT TERCİH
« Yanıtla #25 : Haziran 15, 2014, 12:48:35 ÖS »
Mustalli selam... lpg kitinden memnunmusun ? yakıt tüketimi nedir? bende 2007 accord aldım lpg taktırıcam kararsızım çoook.... t
A.slm agundur evet Lpg kitini taktıralı 3-4 ay falan oldu yakıt ş.dışı gazı 2.30dan alınca 18 kuruşa kadar düştü gaza geçişleri düğme yeşilmi kırmızımı diye bakmadan anlayamıyorsunuz
bi arkadaşımda 2011 accord var oda mtm taktıracak regulator accord da 150 lık olcakmış bırde enjektör rengi sarı olcak cıvıc te turuncuydu güzel işçiliği olan biyer bulursanız mutlaka mtm taktırın. Kit-mtm varken brc ye 1750,prinse 2700 vermek akıl işi değil

By_emre

« Yanıtla #26 : Haziran 15, 2014, 01:59:41 ÖS »
Bende mevcut kiti mtm ile degistirdim kullaninca farki anlasiliyor :) khein enjektor ve obdli olmasi c o k iyi

Necati Ekiz

« Yanıtla #27 : Haziran 15, 2014, 05:07:51 ÖS »
mtm gayet mantıklı olur.
zaten prins'in enjektörünü kullanıyor.
Brc'nin lüks markası oldugu için heryerde servisini de kolayca bulursunuz.
astra gtc'mde prins valve care vardı
şimdi accord'mda mtm kit var gayet memnunumm aracınız turbo değilse mtm çok mantıklı

davyjones24

« Yanıtla #28 : Haziran 29, 2014, 12:40:53 ÖS »
Mustalli selam... lpg kitinden memnunmusun ? yakıt tüketimi nedir? bende 2007 accord aldım lpg taktırıcam kararsızım çoook.... t
A.slm agundur evet Lpg kitini taktıralı 3-4 ay falan oldu yakıt ş.dışı gazı 2.30dan alınca 18 kuruşa kadar düştü gaza geçişleri düğme yeşilmi kırmızımı diye bakmadan anlayamıyorsunuz
bi arkadaşımda 2011 accord var oda mtm taktıracak regulator accord da 150 lık olcakmış bırde enjektör rengi sarı olcak cıvıc te turuncuydu güzel işçiliği olan biyer bulursanız mutlaka mtm taktırın. Kit-mtm varken brc ye 1750,prinse 2700 vermek akıl işi değil

beni dinlediğine ve memnun olduğuna sevindim..iyi günlerde kullanın

carlo06

« Yanıtla #29 : Aralık 11, 2014, 12:56:49 ÖÖ »
yoğun araştrımalar sonunda 2000tl 9 taksit kitmtm ye karar verdim yarın sabah taktırmaya gidecem inş.
Lpg tankı 47 lt simit depo
manifold sökülerek delinecek
gaz dolum yeride benzın kapagı içinde olacak şekilde anlaştık.
makina muhendıslerı odasını aradım benzin yakıt kapağı yanında sıkıntı olurmu diye
sebebini sordu neden boyle ıstıyosunuz dıye dedım altta olunca arka tampona baskı yapıyo pompacılar  tırnaklar kırılıyo falan tamam dedi veririz sıkıntı olmaz dedi
velhasıl boyle cvp yazan ilgilenen herkese teş.
merhaba mustalli,
kitmtm den memnun musunuz acaba,
birsorunla karşılaştınız mı,
tavsiye eder misiniz

mehmets227

« Yanıtla #30 : Şubat 12, 2015, 01:10:11 ÖS »
2.0 Accord'a Prins Silverline taktırmıştım.1,5 yılda 30bin km yol yaptım.Tık demedi.Araç devir kesiciye kalsa bile benzine geçmedi.Silverline enjektörler piyasada khein enjektörden sonraki en hızlı çalışan enjektörlerdir. Bunları Khein firması prins için üretiyor.155 hp aracıma fazlasıyla yetiyor.

mustalli

« Yanıtla #31 : Mart 03, 2015, 12:28:46 ÖS »
yoğun araştrımalar sonunda 2000tl 9 taksit kitmtm ye karar verdim yarın sabah taktırmaya gidecem inş.
Lpg tankı 47 lt simit depo
manifold sökülerek delinecek
gaz dolum yeride benzın kapagı içinde olacak şekilde anlaştık.
makina muhendıslerı odasını aradım benzin yakıt kapağı yanında sıkıntı olurmu diye
sebebini sordu neden boyle ıstıyosunuz dıye dedım altta olunca arka tampona baskı yapıyo pompacılar  tırnaklar kırılıyo falan tamam dedi veririz sıkıntı olmaz dedi
velhasıl boyle cvp yazan ilgilenen herkese teş.
merhaba mustalli,
kitmtm den memnun musunuz acaba,
birsorunla karşılaştınız mı,
tavsiye eder misiniz

merhaba
sıkıntı denirmi bilmiyorum ama zamanla hafif bi ses yapmaya başladı hani pervane biyere surtmesi gibi çok dıkkatlı dınleyınce duyuluyor ama bi atiker  kadar değil 1 yıl olcak nerdeyse sıkıntı yok şükür

CemalSumlu

• Cemal
« Yanıtla #32 : Haziran 30, 2015, 12:47:32 ÖS »
Yakın zamanda Prins taktıran var mı aranızda? Fiyat olarak sormak istiyorum nerde kaça takdırdınız arkadaşlar?