Gönderen Konu: Prince Tartarini BRC  (Okunma sayısı 6529 defa)

kartal54

Prince Tartarini BRC
« : Aralık 21, 2010, 06:28:40 ÖS »
Arkadaşlar kim hangi markayı kullanıyor, km de ne kadar yakıyor ve arıza verdi mi???
Kısaca bu 3 şeyi yazabilir misiniz sırasıyla...

kacaman

Ynt: Prince Tartarini BRC
« Yanıtla #1 : Aralık 21, 2010, 07:59:22 ÖS »
zavoli ikikez civic aldım aynı kasadan ikisi de zavoli taktırdım hiç sıkıntı yok

gokata

« Yanıtla #2 : Aralık 22, 2010, 10:16:18 ÖÖ »
Yaklaşık 50000 km dir 2004 civic aracımda tartarini kullanıyorum. sadece 1 kez filtre değişti sorunsuz bir kit. kesinlikle tavsiye edilir.

23korg23

« Yanıtla #3 : Aralık 22, 2010, 12:12:14 ÖS »
arkadasım önceliğinin bu olmadığını yukarıda yazmışsın ancak yinede söylemek istiyorum. sadece marka-yakıt-arıza diye bakmayın. servis konusunuda dikkate almalısınız.. 1.6 ies aracımda 3.5 yıldır tartarini var... kite bağlı bir sorun yaşamadım desem yanlış olmaz sanırım ancak servis konusunda iyi değil ve türkiye distribütörü sanki yokmuş gibi adresleri depo gibi bi yer ve firmaya ulaşmıyosun.. bir servisin A dediğine diğer servis B diyor.. kısaca arkasında durmayan firma olmayınca servis ustalarının eğitimi de tam olmuyor.. ki eski hondalar kolay kolay arıza ışığı falan yakmaz bide yaksaydı yani daha hassas bir araç olsaydı.. tekrar söylüyorum kesinlikle Tartarini çok çok iyi bir kit ve şuanda daha gelişmiş modelleri çıktı şimdiki enjektörler daha iyi tavsiye ederim ama servis konusunda iyi değil onuda eklemeliyim iyi bir servis bulursanız tartarini taktırabilirsiniz

rotasızKAPTAN

« Yanıtla #4 : Aralık 22, 2010, 03:27:01 ÖS »
5000 kmdır zavolli kullanıyorum hıc bır sıkıntı olmadı 2007 cıvıc

sakleylek

« Yanıtla #5 : Aralık 22, 2010, 04:00:11 ÖS »
Yeni kasa civic için yeni nesil Atiker.
Vtec 2 için BRC.(benim aracımda var)
Bunlardan sonrada Zavolli olabilir.

poseidon999

« Yanıtla #6 : Aralık 22, 2010, 05:48:25 ÖS »
Arkadaşlar bu konuyu diğer açılan veya LPG konularında konuşulan 200 civarı aynı içerikli konuların birinde konuşsak....
Hiç görmediysem bu konudan sitede 20-25 tane var. Alt başlıklarda yazılanları saymıyorum bile...

kayaci26

« Yanıtla #7 : Aralık 24, 2010, 04:38:34 ÖÖ »
ARKADAŞLAR;

LPG KULLANIMI İLE İLGİLİ AÇMIŞ OLDUĞUM SAYFADA BU KONUYA ve BENZER KONULARA CEVAP VERMEYE ÇALIŞIYORUM...

SORULARINIZI BEKLIYORUM . . .

http://www.teamhondaturkey.com/forum/lpg_sistemleri/lpg_kullanimi_hakkinda-t46974.0.html

Karahan

• Fatih_K
« Yanıtla #8 : Aralık 24, 2010, 05:06:48 ÖÖ »
Hiç dikkatinizi çekti mi, herkes kullandığından memnun. Yani marka çok da önemli değil artık. Maksat da tasarruf yapmaksa çok pahalı bir dönüşüm sistemi kullanmaya hiç gerek yok. Atiker yeni modellerinde yüksek devirlerde benzine geçme sorununu İtalyan yazılım ile çözmüş artık. Yurt genelinde yaygın servis ağına sahip olması da tercih sebebi olabilir. Bence 2000-2500 liralık bir İtalyan marka taktırmaya gerek yok.

hvsoyer

« Yanıtla #9 : Aralık 27, 2010, 05:33:55 ÖS »
takalı çok olmadı ama prins bence

zigavus

« Yanıtla #10 : Aralık 31, 2010, 09:07:03 ÖS »
Ben araba lpg taktırmak istedim hangi lpg ciye gitiysem diyer markayı kötulediler bende inadına çok lpg cı dolaştım bir tane si bana dediki bunların hepsi ayne ama bazıları uzun omurlu ve bayi ağı fazla ve bende lpg ci arkadaşa güvendim dedimki sen ne takarsan tak ve kendisinin destrodan çok memnun olduğunu soledi bende destro markaya jetta araba taktırdım inan benım aracım benzin ile hiç bır farkı kalmadı 8 aydır taktırmama rağmen hiç problemım olmadı tavsiye ederim benden solemesi gerisi size kalmış

kacaman

« Yanıtla #11 : Aralık 31, 2010, 09:22:50 ÖS »
Ben araba lpg taktırmak istedim hangi lpg ciye gitiysem diyer markayı kötulediler bende inadına çok lpg cı dolaştım bir tane si bana dediki bunların hepsi ayne ama bazıları uzun omurlu ve bayi ağı fazla ve bende lpg ci arkadaşa güvendim dedimki sen ne takarsan tak ve kendisinin destrodan çok memnun olduğunu soledi bende destro markaya jetta araba taktırdım inan benım aracım benzin ile hiç bır farkı kalmadı 8 aydır taktırmama rağmen hiç problemım olmadı tavsiye ederim benden solemesi gerisi size kalmış
zigavus nickli üyemiz, öncelikle sizi tanıyalım bölümünde kendinizi tanıtırsanız seviniriz, verdiğiniz bilgiler için teşekürler, forum kuralları gereği sizin yazdıklarınızı dikkate almamız için sizi tanımamız gerekmekte, şimdiden aramıza hoşgeldin diyor, keyifli ve aktif forumlar diliyorum bu arada yeni yılın ilk üyesi senmisin yoksa ?

mfk

« Yanıtla #12 : Ocak 03, 2011, 12:20:38 ÖS »
Merhabalar;
Yaklaşık bir ay önce 2011 model civic elegans aldım. Yükselen benzin fiyatlarından sonra aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum.Aracım için hangisi lpg dönüşüm sistemi uyumlu olur?Bu konuda benimle görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
Saygılar...

rotasızKAPTAN

« Yanıtla #13 : Ocak 03, 2011, 02:09:08 ÖS »
Merhabalar;
Yaklaşık bir ay önce 2011 model civic elegans aldım. Yükselen benzin fiyatlarından sonra aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum.Aracım için hangisi lpg dönüşüm sistemi uyumlu olur?Bu konuda benimle görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
Saygılar...
forumda yeterınce araştırma yaparsanız bu konu hakkında bir fikir elde edebilirsiniz

kayaci26

« Yanıtla #14 : Ocak 03, 2011, 02:58:13 ÖS »
Merhabalar;
Saygılar...

ARKADAŞLAR;

LPG KULLANIMI İLE İLGİLİ AÇMIŞ OLDUĞUM SAYFADA BU KONUYA ve BENZER KONULARA CEVAP VERMEYE ÇALIŞIYORUM...

http://www.teamhondaturkey.com/forum/lpg_sistemleri/lpg_kullanimi_hakkinda-t46974.0.html

kartal54

« Yanıtla #15 : Ocak 03, 2011, 03:35:03 ÖS »
Merhabalar;
Saygılar...

ARKADAŞLAR;

Çok teşekkürler harika bilgiler vermişsin...

kayaci26

« Yanıtla #16 : Ocak 03, 2011, 06:22:32 ÖS »
Çok teşekkürler harika bilgiler vermişsin...

________ : _________

Eyvallah . . .