Gönderen Konu: Pompa gaz kaçırdı!  (Okunma sayısı 7194 defa)

By_emre

Pompa gaz kaçırdı!
« : Mayıs 03, 2013, 02:01:01 ÖS »
LPG (Likit Petrol Gazı) ucuzladı. Türkiye Petrol Rafinerileri AŞ (TÜPRAŞ), bugünden geçerli olmak üzere tüpgaz ve otogaz fiyatlarında indirime gitti. İndirim otogazın litresine yaklaşık 19 kuruş olarak yansıdı. Tüpgaz fiyatlarındaki indirim ise yaklaşık yüzde 6,96 oldu

Şuan Bp'den 2.39'a alıyorum gazı

prevailingboy

Ynt: Pompa gaz kaçırdı!
« Yanıtla #1 : Mayıs 03, 2013, 02:18:58 ÖS »
güzel haber...

oktayoo

• Oktay
« Yanıtla #2 : Mayıs 03, 2013, 02:28:49 ÖS »
Lpg taktırın artık diyorsunuz :) kıyamıyorum,karar veremiyorum brc mi atiker mi :)

gecetilkisi

« Yanıtla #3 : Mayıs 03, 2013, 02:59:56 ÖS »
Lpg taktırın artık diyorsunuz :) kıyamıyorum,karar veremiyorum brc mi atiker mi :)

ortak atiker boşa para verme ies ler sıkıntı yapmaz her türlü yakar geçer .....

kuzey oto

« Yanıtla #4 : Mayıs 03, 2013, 03:59:51 ÖS »
Bencede atiker süper kitini taktır

By_emre

« Yanıtla #5 : Mayıs 03, 2013, 05:55:33 ÖS »
Oktay abi ben sana özelden mesaj atmıştım , atiker taktır keyfine bak :)

oktayoo

• Oktay
« Yanıtla #6 : Mayıs 03, 2013, 09:52:36 ÖS »
atiker fast ( bu obd limi? ) - atiker safefast obd2 - brc ? yine girdi aklıma brc :) :)
« Son Düzenleme: Mayıs 03, 2013, 09:53:17 ÖS Gönderen: oktayoo »

kuzey oto

« Yanıtla #7 : Mayıs 03, 2013, 10:16:53 ÖS »
Fast süper kit taktır obd gerek yok senin araç elektronik değil daha üst modeller için obd li kite gerek var.

münzevi

• Co-Admin
« Yanıtla #8 : Mayıs 03, 2013, 11:26:44 ÖS »
Herkes atiker diyor, biri de brc desin yoksa editör hepinizi banlayacak. :)

3ddelisi

« Yanıtla #9 : Mayıs 03, 2013, 11:51:29 ÖS »
bee ree ceeee :P

oktayoo

• Oktay
« Yanıtla #10 : Mayıs 04, 2013, 12:08:26 ÖS »
Fast süper kit taktır obd gerek yok senin araç elektronik değil daha üst modeller için obd li kite gerek var.

Nasıl yani,bizim araçlarda ECU yokmu,oksijen sensörü yokmu,motor arıza ışığı yokmu.Atiker safefast obd2 taktıranlardamı boşuna taktırdı şimdi.Biraz daha açarmısınız konuyu !!!

prevailingboy

« Yanıtla #11 : Mayıs 04, 2013, 12:29:39 ÖS »
ben brc pipolu sistem derim...

denizcan

« Yanıtla #12 : Mayıs 04, 2013, 01:53:39 ÖS »
fd6'ya en uyumlu sistem hangisi acaba ?

gecetilkisi

« Yanıtla #13 : Mayıs 04, 2013, 05:34:46 ÖS »

Nasıl yani,bizim araçlarda ECU yokmu,oksijen sensörü yokmu,motor arıza ışığı yokmu.Atiker safefast obd2 taktıranlardamı boşuna taktırdı şimdi.Biraz daha açarmısınız konuyu !!!

ben atikerin normal olanı var safe fast galia sıkıntı yok arıza lambası ıkı senedir hıç yanmadı...Masallah diyeyim bu ara.

insideman

« Yanıtla #14 : Mayıs 04, 2013, 08:29:44 ÖS »
BRC.

HondaRR

• magbaignIZ
    • Verified Females  Superlative Сasual Dating
« Yanıtla #15 : Mayıs 04, 2013, 08:32:37 ÖS »
her zaman söylüyoruz işçilik doğru ve kaliteli yapıldıktan sonra HONDAYA UYMAYAN HİÇBİR LPG MARKASI YOK buna inanın bu böyle siz cebinizdeki paraya göre marka tercih edin en güzeli ;)

levo

« Yanıtla #16 : Mayıs 04, 2013, 09:13:57 ÖS »
bana sorarsan işini şansa bırakma derim ve tabi ki BRC!

oktayoo

• Oktay
« Yanıtla #17 : Mayıs 05, 2013, 02:06:09 ÖÖ »
arkadaşlar obd li kite gerek yok demiş kuzey oto,şu işi bi anlasaydık.obd li kitler bizim araçlar için değil mi?bizim araçlar elektronik değilmiş nereye kadar elektronik değil?

ozN

« Yanıtla #18 : Mayıs 05, 2013, 08:03:41 ÖÖ »
yav abi bişe diyim yanlış anlamayın da kimseyi eleştirmek istemiorum şu lpg işini çok büyütüyosunuz ben evlenirken sizin kadar düşünmedim. kafan yatan birini taktir bende atiker var 3 yıldır aldıgım günden beri arıza lambam yanıo hec sıkıntımda olmadı

can3520

« Yanıtla #19 : Mayıs 05, 2013, 08:57:41 ÖÖ »
yav abi bişe diyim yanlış anlamayın da kimseyi eleştirmek istemiorum şu lpg işini çok büyütüyosunuz ben evlenirken sizin kadar düşünmedim. kafan yatan birini taktir bende atiker var 3 yıldır aldıgım günden beri arıza lambam yanıo hec sıkıntımda olmadı
ben geçen sene ağustosta atiker taktırdım 16bin km yaptım hiç ışık yanmadı, önemli olan montajın düzgün olması. Atiker taktirmamin sebebi, yan komşunun mercedes ml430'da ayni kiti kullanıyor olması =) montaj düzgün olduğu sürece bir sorun yaşamazsın dedi hakkaten de öyle

HondaRR

• magbaignIZ
    • Verified Females  Superlative Сasual Dating
« Yanıtla #20 : Mayıs 05, 2013, 09:26:09 ÖÖ »
ben geçen sene ağustosta atiker taktırdım 16bin km yaptım hiç ışık yanmadı, önemli olan montajın düzgün olması. Atiker taktirmamin sebebi, yan komşunun mercedes ml430'da ayni kiti kullanıyor olması =) montaj düzgün olduğu sürece bir sorun yaşamazsın dedi hakkaten de öyle

aynen katılıyorum atiker ucuz hem gidin iyi bir usta bulun atiker taktırın olay bitsin

23korg23

« Yanıtla #21 : Mayıs 05, 2013, 10:11:34 ÖS »
oktay bizim araçların arıza ışığı yaktığını görmedim zaten bizim araçlarda sıralı olamayan yani düz sistem takanlar bile var o kadar yani... arıza ışığı tek başına göstergemidir elbette değil neden değil çünki bizim araçlarda arıza ışığı yakma aralığı çok geniş yani bazı adamların eline iğne batar adam kıyameti koparır bazısının umrunda olmaz işte bizim araçların umrunda değil... obd li sistemi ama gerçek obd li olanını öneririm çünki hem aracın sağlığı açısından hem yakıtın daha düşük olmasından hemde çekişinin daha iyi olmasından

oktayoo

• Oktay
« Yanıtla #22 : Mayıs 06, 2013, 09:21:07 ÖÖ »
oktay bizim araçların arıza ışığı yaktığını görmedim zaten bizim araçlarda sıralı olamayan yani düz sistem takanlar bile var o kadar yani... arıza ışığı tek başına göstergemidir elbette değil neden değil çünki bizim araçlarda arıza ışığı yakma aralığı çok geniş yani bazı adamların eline iğne batar adam kıyameti koparır bazısının umrunda olmaz işte bizim araçların umrunda değil... obd li sistemi ama gerçek obd li olanını öneririm çünki hem aracın sağlığı açısından hem yakıtın daha düşük olmasından hemde çekişinin daha iyi olmasından

Yasin, işte arkadaş demişki obd sizin araç için değil,daha üst modeller için,elektronik olanlar için demiş ya bu ne kadar doğru teknik bilgi istedim.
 obd bizim araçta gerçekten işe yaramıyorsa,taktırmak mantıksız tabiki.

kuzey oto

« Yanıtla #23 : Mayıs 07, 2013, 12:21:08 ÖS »
oktayoo obd li sistem senin araç için gereksiz lambada yakmaz düzgün usta araştır atiker süper fast taktır sana garanti veririm hiç sıkıntı yaşamassın düzgün montajla

Yasin, işte arkadaş demişki obd sizin araç için değil,daha üst modeller için,elektronik olanlar için demiş ya bu ne kadar doğru teknik bilgi istedim.
 obd bizim araçta gerçekten işe yaramıyorsa,taktırmak mantıksız tabiki.