Gönderen Konu: AUTRONIC LPG SİSTEMİNDEN ATİKERE GEÇİŞ  (Okunma sayısı 4261 defa)

MEHMETKORUCU

AUTRONIC LPG SİSTEMİNDEN ATİKERE GEÇİŞ
« : Ocak 07, 2011, 04:37:00 ÖS »
Merhaba Arkadaşlar

arabamda autronıc diye bir marka sıralı sistem lpg var yanlız sorun yaşıyorum durmadan çekmiyor,gaz kesiyor,devre dışı bırakıyor böyle sorunlardan kurtulmak istiyorum atikere gecmek istiyorum şimdi benım sorum su olacak.Atiker marka lpg taktırmaya kalksam üzerinde bulunan autronıc marka lpg nın parçalarını kullanabilirlermi (simit tüp yada kabloları )yani sadece atikerin beynini kullanarak sonuca ulaşabilirmiyiz.bu konu hakkında yardımlarınızı rica ediyorum

mehmetcan494

Ynt: AUTRONIC LPG SİSTEMİNDEN ATİKERE GEÇİŞ
« Yanıtla #1 : Ocak 07, 2011, 05:31:16 ÖS »
tahminim simit tüpü kullanırsın fakat kablolar soketleri farklı olabileceği için kabloları kullanamayabilirsin diye tahmin ediyorum yinede bu işi yapan yada atiker taktıracağın yerden daha net doğru cvp lar alabilirsin...

wordsman

« Yanıtla #2 : Ocak 12, 2011, 06:42:08 ÖS »
ustalar parçaları birbirine uydurabilir bile olsa, muayeneden geçip geçmeyeceğini mutlaka araştır, sonra başın ağrımasın 2 kere masraf etme

macavtec

« Yanıtla #3 : Ocak 12, 2011, 07:03:23 ÖS »
Çok doğru yarın karşına bu sorun çıkabilir

ustalar parçaları birbirine uydurabilir bile olsa, muayeneden geçip geçmeyeceğini mutlaka araştır, sonra başın ağrımasın 2 kere masraf etme