Gönderen Konu: LPG li araçta i-shift yazılım güncellemesi nasıl yapılır?  (Okunma sayısı 19509 defa)

Bakben

Ynt: LPG li araçta i-shift yazılım güncellemesi nasıl yapılır?
« Yanıtla #25 : Kasım 15, 2010, 10:46:20 ÖÖ »
Arkadaşlar bende aracımı yeni aldım ve aynı srounlar bendede var hatta bende 40-60 ile falan giderken dipgaz yaptığımda arac vites küçültmüyo bazen küçültüyo bende bugun servise gittim ve sordum onlarda işlem 2.5 saat surer dedi ayrıca performanskaybı yaşayabilirsiniz dedi bilmiyorum bi anlam veremedim

redmoon

« Yanıtla #26 : Kasım 18, 2010, 11:04:44 ÖS »
valla ben aracı yeni aldım 1aydı oldu hemen vites güncellemesini yaptırdım. aracım lpgli hiç bir sorun olmadı kusursuzca biniyorum. ama geri viteslerde bazen itekleme oluyor o yüzden geri çıkarken hiç gaza basmıorum otomatik kendisine bırakıorum.. aracım 2007 model honda civic hb. bana lpg kitini yetkili servis taktırdı ve garantisi bozulmadan. galiba benim servis lpg konusunda müşterilerini baya memnun edior.

pentium4

« Yanıtla #27 : Haziran 11, 2012, 03:37:26 ÖS »
Bende biraz önce 2007 1.8 aracımın yazılım güncellemesi için Honda Efe(Ankara) servisi aradım. Ücretsiz yapabileceklerini söylediler. Deneyelim bakalım nasıl olacak

akif_seksekci

Ynt:
« Yanıtla #28 : Şubat 28, 2017, 08:04:00 ÖS »
Konuyu hortlatma vakti geldi bence :) var mı bir gelişme yazılım güncellemesi ile İlgili arkadaşlar? Aracı yeni aldım ve yazılımı günceldir diye düşünüyorum nedense. Bu araçtan hala kullanan birileri varsa bu forumda ve Ankara'da ise bir müsait zamanda buluşmak isterim. Aracı tartamıyorum çünkü. Yani nesi düzgün nesi hatalı nesi doğru?

F5321 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi