Gönderen Konu: LPG Lİ ARAÇ SAHİPLERİ AMAN DİKKAT ÇARPILMAYIN  (Okunma sayısı 3983 defa)

ebey5

LPG Lİ ARAÇ SAHİPLERİ AMAN DİKKAT ÇARPILMAYIN
« : Aralık 22, 2012, 10:53:36 ÖS »
selam arkadaşlar 2000 model honda civic sahibiyim sizlere bu gün yaşadığım bir olaymı anlatmak istiyorum aracımda yaklaşık bir haftadır çekiş problemi vardı bu gün ismini vermek istemediğim lpg servisine götürdüm filtrenin değişmesi gerektiğni kampanyalı fiyattan 50 tl borcum olacağnı söyledi normalde 70 tl imiş bende tamam dedim değişti.
 az önce www.lpgyedekparca.com diye bir site buldum 50 tl ye değiştiği filtrenin tanesi 4 tl ye geliyor bu sitede şimdi size soruyorum hiç vicdanınız sızlamıyomu lpg ciler 3 tl alıp 50 tl ye vatandaşa satarken karar sizin arkadaşlar bi iş yaptırıken araştırmadan yaptırmayın saygılar.

hondacolik

• ホンダ患者
Ynt: LPG Lİ ARAÇ SAHİPLERİ AMAN DİKKAT ÇARPILMAYIN
« Yanıtla #1 : Aralık 22, 2012, 10:58:32 ÖS »
yıllardır böle devam ediyor , siz yeni farketmişsiniz ayrı saygılar

prevailingboy

« Yanıtla #2 : Aralık 22, 2012, 11:05:53 ÖS »
kan emici bunlar..serviste usta diye çalıştırdıkları kişiler sadece filtre takmayı biliyo başka bi şey yok,sonra önemli bi problem olunca normal abi diyolar,yapmalarına gerek yok zaten parayı kırıyolar filtreden...

ebey5

« Yanıtla #3 : Aralık 22, 2012, 11:09:38 ÖS »
valla ben 5 tanesini 20 tl ye sipariş verdim kargo ücreti falanda yok gelince faturasıyla beraber filtreleri değiştiğim yere götürecem allahtan korkun diyip faturasını gösterecem bakalım ne cvp verecekler

ilhan_ist

« Yanıtla #4 : Aralık 22, 2012, 11:23:10 ÖS »
hiç bi cvp vermicek vermk zorundada değil malesef, bu iş anormal bi durum değil çünkü, hondacolikin dediği gibi yenibişey değil sırf sizin başınızada gelmiyoki. aksi bi cvp alırsnız acizane uyarıyım.

gecetilkisi

« Yanıtla #5 : Aralık 23, 2012, 07:48:24 ÖÖ »
aynen bilinen birşey ama 20000 km ye kadar filtre  degişmediği için ugrasmak istemiyor kimse banada gecen sene 30 dediler 20 ye taktırdım.birde corollaların yag filtresi cogu markaya uyuyor ve 50000 km gidiyormuş. birdahakine onu denemeyi dusunuyorum filtre degişeli  su an 11000 km yaptım

M-A-S

« Yanıtla #6 : Aralık 23, 2012, 12:00:09 ÖS »
Size 50 lira filtre fiyatı çektiklerine göre bu gerçek bir olay ve bu firmanın adını yazmanız lazım ki kullanıcılar başının çaresine baksın.

Mesudum

• Mesut D.
« Yanıtla #7 : Aralık 24, 2012, 09:13:26 ÖÖ »
Ankara'da taktırdığım yere telefonla sordum, 30 TL dediler. Ben yakınımdakine sordum. 40 TL dediler, ayar yapılmayacağı için kabul ettim. İşlem bitince bilgisayar bağlamamalarını rica ettim. O zaman 20 TL yeter dediler.

İşçilik dahil iyi fiyat, bence.

maryellen

« Yanıtla #8 : Aralık 24, 2012, 10:20:57 ÖÖ »
o kan emiciler bizim burda da var, benimkini de 50 TL'ye değiştirdiler..

sönmez yıldız

• PRİNS SÖNMEZ USTA
    • www.yildizotogaz.com.tr
« Yanıtla #9 : Aralık 24, 2012, 12:41:34 ÖS »
selam arkadaşlar 2000 model honda civic sahibiyim sizlere bu gün yaşadığım bir olaymı anlatmak istiyorum aracımda yaklaşık bir haftadır çekiş problemi vardı bu gün ismini vermek istemediğim lpg servisine götürdüm filtrenin değişmesi gerektiğni kampanyalı fiyattan 50 tl borcum olacağnı söyledi normalde 70 tl imiş bende tamam dedim değişti.
 az önce www.lpgyedekparca.com diye bir site buldum 50 tl ye değiştiği filtrenin tanesi 4 tl ye geliyor bu sitede şimdi size soruyorum hiç vicdanınız sızlamıyomu lpg ciler 3 tl alıp 50 tl ye vatandaşa satarken karar sizin arkadaşlar bi iş yaptırıken araştırmadan yaptırmayın saygılar.

donanım haberde rezil olduğunuz yetmedimi hala burda normal bir kullanıcıymışınız gibi aynı nickle yazıyorsunuz !!! kendi sitenizin reklamını yapın fakat böyle hilelerle değil .işte o zaman daha çok itibar görürsünüz .lütfen forum adabı ve erkanına göre davranın .taktiri size bırakıyorum .anlayışınız için teşekkür ederim .

prevailingboy

« Yanıtla #10 : Aralık 24, 2012, 12:58:09 ÖS »
evet araştırdım maşallah her forumda o sitenin reklamını yapmış...ayıp yaptığın..

oukanns

• OUKANNS
« Yanıtla #11 : Aralık 25, 2012, 03:30:37 ÖS »
Kime yuuuhhh diyeceğimi şaşırdım !...

gecetilkisi

« Yanıtla #12 : Aralık 25, 2012, 06:51:44 ÖS »
eskiden uyelerin altında yazdıkları mesaj sayını gözükürdü. simdi tıklamak lazım yine gozuksun mesaj sayıları

23korg23

« Yanıtla #13 : Aralık 25, 2012, 06:54:34 ÖS »
arkadaşlar reklam yapmak ayıp değil ama bu vatandaşın yaptığı yanlış reklam bu şekilde olmaz bu reklam güven sorunu yaratır ama forumda geçenlerde bi arkadaş yazmıştı ve yanlış hatırlamıyorsam 90 lira gibi bi fiyattan bahsedilmişti iki filtre için.. belki orjinal filtre pahalıdır ama bu kadarda olmaz diye düşünüyorum başka sitelerde de lpg filtresi satılıyor eli yatkın herkes alıp değiştirebilir ama kaçak vs gibi sakıncalı durumlar olabileceğinden lpg servisinde ama ucuz yapan lpg servisinde değiştirmenizi öneririm