Gönderen Konu: LPG KİTİNDEN DOLAYI SIKINTI YAŞAYANLARIN BUYRUN  (Okunma sayısı 10293 defa)

poyraz_41

• VeLi AY
Ynt: LPG KİTİNDEN DOLAYI SIKINTI YAŞAYANLARIN BUYRUN
« Yanıtla #25 : Haziran 30, 2012, 03:28:50 ÖÖ »
1 Hafta önce Vtec II aracıma Romano taktırdım. Allaha çok şükür performansında en ufak değişiklik olmadı arıza lambamda yanmadı adamlar garanti verdi işçilikleri çok güzel di sağolsunlar aldıkları para çok belki ama hakettiler . 1600 Tl ye taktırdım. Kit zengin fakir karışımını otomatik olarak düzenliyor. 1000 Km sonra subap yağlama sistemi takacaklar.

poyraz_41

• VeLi AY
« Yanıtla #26 : Haziran 30, 2012, 03:29:23 ÖÖ »
1 Hafta önce Vtec II aracıma Romano taktırdım. Allaha çok şükür performansında en ufak değişiklik olmadı arıza lambamda yanmadı adamlar garanti verdi işçilikleri çok güzel di sağolsunlar aldıkları para çok belki ama hakettiler . 1600 Tl ye taktırdım. Kit zengin fakir karışımını otomatik olarak düzenliyor. 1000 Km sonra subap yağlama sistemi takacaklar.

mehmetgürbüz

• Hadimül Haremeyn
« Yanıtla #27 : Haziran 30, 2012, 10:59:08 ÖÖ »
Atiker safefast2 taktırdım.12bin km olmuştur. 10 ay oldu. Ustam ben takıcam.1000 km sonra ayara gelcen. Bidaha  şakayla karışık sen beni benseni unutucaz .istersen çay içmeye uğrarsın dedi.dediği gibide oldu. Geçen ay merak ettim uğrayıp ayarları kontrol edelim dedim gerek yok ama için rahat olsun bakalım dedi. Baktık. Herşey normal.  İyi usta iyi montaj. Pahalı kitten Cepte kalan 1000 tl.

ne güzel ne güzel. Anket sonucuna göre atiker ve brc görülmesine rağmen usta farkı

mehmetgürbüz

• Hadimül Haremeyn
« Yanıtla #28 : Haziran 30, 2012, 11:21:54 ÖS »
güle güle kullanın

mehmetgürbüz

• Hadimül Haremeyn
« Yanıtla #29 : Temmuz 12, 2012, 10:34:06 ÖÖ »
Güncel

mtrtrk

« Yanıtla #30 : Ağustos 07, 2012, 02:59:16 ÖS »
arkadaşlar bende 2007 otomatik vites civic e brc taktırdım 2 ay oldu. klima açıken lpg ye geciçte rolanti düşüyor tekliyor bazen de şehir içi dur kalklarda yapıyor.taktrdığım ustaya götürdüm hiç bir sorun yok klimadan dedi. sizin görüşleriniz nedir

honda2002

« Yanıtla #31 : Ağustos 07, 2012, 03:02:44 ÖS »
arkadaşlar bende 2007 otomatik vites civic e brc taktırdım 2 ay oldu. klima açıken lpg ye geciçte rolanti düşüyor tekliyor bazen de şehir içi dur kalklarda yapıyor.taktrdığım ustaya götürdüm hiç bir sorun yok klimadan dedi. sizin görüşleriniz nedir

ustanıza sordunuz mu benzinde neden yapmıyor diye ?

mtrtrk

« Yanıtla #32 : Ağustos 07, 2012, 03:21:43 ÖS »
benznde yapmıyor evet. ama ustayada sormadım. klima fazla güç harcıyor ondan oluyor falan dedi.bu durum normal değil değilmi

mtrtrk

« Yanıtla #33 : Ağustos 07, 2012, 03:23:52 ÖS »

ustanıza sordunuz mu benzinde neden yapmıyor diye ?

neden kaynaklandığı ve ne yapmam gerektiği hakkında bilginiz varmı

honda2002

« Yanıtla #34 : Ağustos 08, 2012, 12:38:58 ÖS »
Normalde yapmamasi lazim
Uzman degilim malesef
Bence farkli bir ustaya basvurun