Gönderen Konu: Lpg Enjektör Fiyat Farklığı  (Okunma sayısı 5233 defa)

hakandemirtas

Lpg Enjektör Fiyat Farklığı
« : Kasım 27, 2013, 10:37:23 ÖÖ »
Selam arkadaşlar geçen ay aracımdaki tekleme yüzünden enjektör ve filtreyi değişmek zorunda kaldım ve 250 tl vererek değiştim aracımda atikert lpg sistemi takılı dün bu sitede aynı enjektörün http://www.lpgyedekparca.com/atiker-enjektor-urun335.html 120 tl olduğnu gördüm sizce bu ürün orjinalmi yan sanayimi 2 katı fiyat farkı beni düşündürdü

tunci

Ynt: Lpg Enjektör Fiyat Farklığı
« Yanıtla #1 : Kasım 27, 2013, 12:23:13 ÖS »
Sizden fazla fiyat almışlar.

By_emre

« Yanıtla #2 : Kasım 27, 2013, 01:56:09 ÖS »
Bayi dükkanın kirasını ödemek için mecbur karını koyuyor. Ben map sensörünü sordum 150 tl istedi bu siteden 60 tl'ye aldım ve aynı şekilde Valtek enjektörleride uygun fiyata veriyorlar.

Ayar yaptırırken ustam bir araca valtek enjektör takmış abi ayar felan hepsi 250 tl dedi :)

alperd

• alperd
« Yanıtla #3 : Kasım 27, 2013, 02:07:22 ÖS »
ATİKER enjektör takımı, büyük ve küçük filtre değişimi, kaçak kontrolü, ayar = 200 TL verdim.
Şimdi motor sıcakken çalıştığı bile duyulmuyor, çiçek gibi oldu.
Geçen araba çalışırken kontak çevirdim hatta :)

23korg23

« Yanıtla #4 : Kasım 30, 2013, 02:36:11 ÖS »
Arkadaslar bende bugun enjektorumu degistirdim baktiginiz site hakkinda bikac olumsuzluk duydum o nedenle ordan almadim.. bahsettiginiz enjektorler yerli enjektor ve baska sitelerde 59 liraya hatta filtre dahil 50 liraya veren bile var toptan fiyati 35 lira.. bana inanmazsaniz sahibinden coma girip lpg enjektoru diye arayin.. ben italyan mali emmegas marka enjektor aldim 130 liraya ve 4.2 liraya da tartarini filtre aldim bugun montajlarini yaptip aracimin rolanti ayarlayamama sorunu ortadan kalkti yakitida etkiler sanirim..  kisacasi uzerinde atiker falan yazsada hepsi hemen hemen ayni enjektor,zaten iyi enjektorde fiyat cok degisiyor

ultrakif

« Yanıtla #5 : Kasım 30, 2013, 04:23:16 ÖS »
Arkadaslar bende bugun enjektorumu degistirdim baktiginiz site hakkinda bikac olumsuzluk duydum o nedenle ordan almadim.. bahsettiginiz enjektorler yerli enjektor ve baska sitelerde 59 liraya hatta filtre dahil 50 liraya veren bile var toptan fiyati 35 lira.. bana inanmazsaniz sahibinden coma girip lpg enjektoru diye arayin.. ben italyan mali emmegas marka enjektor aldim 130 liraya ve 4.2 liraya da tartarini filtre aldim bugun montajlarini yaptip aracimin rolanti ayarlayamama sorunu ortadan kalkti yakitida etkiler sanirim..  kisacasi uzerinde atiker falan yazsada hepsi hemen hemen ayni enjektor,zaten iyi enjektorde fiyat cok degisiyor

yani atikere de farklı marka enjektör takılıyor mu bi sorun  çıkarmaz mı diğer parçalarla uyum olarak

hakandemirtas

« Yanıtla #6 : Kasım 30, 2013, 04:38:14 ÖS »
Sahibinden.com sitesine baktım bulamadım atiker enjektör linkini yollarsan sevinirim

23korg23

« Yanıtla #7 : Kasım 30, 2013, 04:53:42 ÖS »
Hakandemirtas ben atiker demedim dikkatli okuyun lutfen yerli diyorum. Atikerde ayni yerli valtek enjektorlerle tekrar dedigim gibi ararsaniz cikacaktir. Ultraktif tabiki takiliyor cok ozellikll bi enjektor kullanmiyor ki atiker. Bendeki sistem tartarini ama ben emmegas taktim bunu bulamasaydim 85 liraya ithal valtek enjektor vardi onu alcaktim.. lpg enjektorleri hakkinda biraz arastirma yaparsaniz ne dedigimi daha iyi anlayacaksinoz sonucta atikerin suanda kullandigi enjektorler 3 ohm valtek enjektor sizin piyasadan bulduklarinizin tumu yine 3 ohmdur.. zaten yukarda dedigim gibi iyi enjektoru 120 liraya vermezler ve bulsan bile atikerde kullanamayabilirsin.. ben hama yada dymco enjektor alacaktim ancak bendeki sistem 2006 yilina ait ve ecu bu enjrktorleri suremiyor cunki bu enjektorler 1.7 ohm civari ve cok hizli fiyatlarida 400 civari