Gönderen Konu: LPG DOLUM YERİ  (Okunma sayısı 33101 defa)

mustalli

Ynt: LPG DOLUM YERİ
« Yanıtla #50 : Kasım 12, 2014, 02:04:20 ÖS »
Dün araca sızdırmazlık almak için Makina mühendisleri odasına götürdüm mühendis inatla dolum ağzını alta aldırmayınca geçirmedi ,bende altına yenı dolum agzı taktırıp eskı dolum agzını sadece sımıt tanktan ucunu geri çekerek yenı dolum agzının borusunu taktım muayeneden sonra alttakı yedek dolum agzını çıkartıp benzin kapağı içinden doluma devam, burası turkıye saçmalıklar ülkesi işte
alttan dolum agzı ısteyenlere pompacılar fena kayıyo kulakları çınlıyodur heralde...

teachers71

Ynt:
« Yanıtla #51 : Kasım 12, 2014, 06:14:44 ÖS »
O dangalağa yeni civiclerden bahsettinizmi? Fabrika çıkışı benzin kapağıyla aynı yerde ve hepsi ruhsata işli diye ?

erhandemirr

Ynt:
« Yanıtla #52 : Kasım 12, 2014, 07:04:19 ÖS »
Bende var 2014 premihm eco civic benzin ve lpg ayni yerden doluyor altli ustlu aparatini takiyosun sonra pompayi takiyolar

Grand Neo cihaz kullanılarak Bursa dan gönderildi

mustalli

« Yanıtla #53 : Kasım 13, 2014, 11:51:59 ÖÖ »
O dangalağa yeni civiclerden bahsettinizmi? Fabrika çıkışı benzin kapağıyla aynı yerde ve hepsi ruhsata işli diye ?
Söylemediğim söz kalmadı hatta senin bu yaptığın müslümana gavur eziyeti bile dedim ama yok yok yok
yeni dolum ağzını takınca benzin kapağı içine bakayım dedi bakmana gerek yok yerinde duruyo geri takacam zaten niye çıkarayım dedim
senin istediğin altta dolum ağzı onuda yaptım dedim.

hondaski

« Yanıtla #54 : Kasım 22, 2014, 09:15:18 ÖS »
Geçen Cuma Esk de taktırdım 2013 elegan. depo yanından dolum, ve sızdırmazlıkta hiç sorun çıkmadı. Muayeneden de geçti.
2600 TL ye servise taktırdım BRC honda kit. 150 tl yakıtlı BP kart verdiler. Yani 2450 ye geldi..Ancak 3 dercede araç 4km gittikten sonra gaza geçiyor bunu ayarlattırcam çok uzun süre..

chaterchater06

« Yanıtla #55 : Haziran 15, 2015, 09:40:11 ÖÖ »
Fcelik hocam  merhaba,
ben de civic aracıma lpg taktırdım, dolum yeri benzin kapagının içinde. avrupa dolum agzı takıp çıkarıyorum,  kısalttırmam lazım, çıkar tak ugraşmamak için. Sen nerde torna yaptırıp, kısalttırdın, dolum agzını?  ben ankarada  bunu yapabilcek bir tornacı bulamadım. Tornacının adresini, ismini verirsen sevinirim. Teşekkürler.

jvega

« Yanıtla #56 : Temmuz 01, 2015, 12:45:13 ÖS »
Merhabalar;
2009 CRV var bende Prins LPG kiti takılı araçta. Dolum ağzı benzin depo kapağında. Tak-çıkar falan yapmadan direk dolum yapılıyor. Sorum şu :

Sızdırmazlık raporu için Makina Mühendisleri odasından randevu alıcam. Taktırdığım usta bazen sıkıntı çıkarıyorlar rapor vermiyorlar dedi. Dolum ağzını altta istiyorlarmış. Istanbulda iki yerde var,Büyükçekmece ve Ümraniye ikisinde de sıkıntı çıkıyor mu. Yoksa alta mı alalım dolum ağzını uğraşmadan.