Gönderen Konu: lpg dolumu hakkında  (Okunma sayısı 2313 defa)

rotasızKAPTAN

lpg dolumu hakkında
« : Haziran 22, 2011, 08:21:33 ÖS »
arkadaşlar 2007 civicime 12.000kmdir lpgli biniyorum.Araçın arka koltuguna 2 kişi bile otursa lpg dolum yerıne bir türlü takamıyorlar.Mecbur arkadakileri indiriyorum.Bızım araçların amortisörleri cok yumuşak hemen çöküyor.Sizde böyle sorun yaşıyor musunuz yoksa benim lpg dolum ağzı zor yerdemı.Ustaya açıkcası tamponu deltirtmek istemedim ama yerımı çok zor yerde yoksa herkes bu sorunu yasıyormu

AL-BAYRAK

Ynt: lpg dolumu hakkında
« Yanıtla #1 : Haziran 22, 2011, 08:30:02 ÖS »
  dolum kapağı tamamen yere mi bakıyor  benimki biraz yatay yere 45 dercelik açı ile o yüzden sıkıntı yaşamıyoruım aracım da 4/6 fk nın yayları bile var  hemde tampon altı

ilkeronat

Ynt: lpg dolumu hakkında
« Yanıtla #2 : Haziran 23, 2011, 06:29:25 ÖÖ »
arkadaşlar 2007 civicime 12.000kmdir lpgli biniyorum.Araçın arka koltuguna 2 kişi bile otursa lpg dolum yerıne bir türlü takamıyorlar.Mecbur arkadakileri indiriyorum.Bızım araçların amortisörleri cok yumuşak hemen çöküyor.Sizde böyle sorun yaşıyor musunuz yoksa benim lpg dolum ağzı zor yerdemı.Ustaya açıkcası tamponu deltirtmek istemedim ama yerımı çok zor yerde yoksa herkes bu sorunu yasıyormu
ayni sorun bende de var 3.5luk yay da var bu durumda dedigin gibi biraz yuk oldugunda insanlari indirmek gerekiyor :) benzinliklerde takoz bulunuyor. doluma yaklastiginda pompaciya soyle takozun uzerine cik 3-5cm kalkinca kurtariyor ;)