Gönderen Konu: lpg de kalibrasyondan sonra düşme  (Okunma sayısı 2859 defa)

kolok

lpg de kalibrasyondan sonra düşme
« : Aralık 10, 2010, 03:02:58 ÖS »
merhaba arkadaşlar arabama kalibrasyon ayarı yaptırdım erzurumda rölantide stop ettiği için şimdi rölanti normal ama araba 5. vitesde 110 u geçmiyor zannedersem kalibrasyon ayarından tr de gazcı çok az 100/80 i çöpçü olamayacak insanlara ruhsat veriliyor parana acımıyon ama ayar olmayınca canın sıkııyor... kalibrasyondanmı?

abidincek

Ynt: lpg de kalibrasyondan sonra düşme
« Yanıtla #1 : Aralık 22, 2010, 06:31:57 ÖÖ »
taktırdığın kit nedir? bence başka bir yetkili servise tekrar göster derim. montajda hata olmuş olabilir.

serkan ss

« Yanıtla #2 : Aralık 25, 2010, 06:35:56 ÖS »
bende bugün kalibrasyon yaptırdım 2 saat kadar uğraştılar randımanlı ayarı tutturabilmek için daha önceki usta enjektör hortumlarını ters bağlamış, araçta performans düşüklüğü vardı memelerin deliklerini matkap ucuyla açtı( aracın enjektörü değişmiş daha önce) 4 5 defa kalibrasyona girdi çetin bi usta çıktı helal olsun normalde 20 dakkada bitiyor kalibrasyon filtreyide değiştirdi inanın aracım otomatik vites asfalt yolda gaza kökleyinde patinaj çekmeye başladı sanki benzinde gidiyorum bugün hondayı honda gibi kullanmaya başladım adam gibi usta çok önemli gerisi hikaye..

kolok

« Yanıtla #3 : Aralık 29, 2010, 04:59:40 ÖS »
 >%Sakin landi renzo erzurumda dadaş otogaz kendini beğenmiş ukala adama rölanti yi ayarla dedim adam deviri kesmiş DADAŞ OTOGAZ ERZURUM İŞTEN ANLAMIYOR GAZDA 200 KM GÖREN ARAÇ 120 Yİ DAHA GÖRMEDİ YAZ OLSADA TATİL DE MEMLEKETDE YAPTIRSAM DİYE CAN ATIYORUM ...

serkan ss

« Yanıtla #4 : Aralık 30, 2010, 04:35:37 ÖÖ »
kalibrasyona girince bütün ayarlar otomatik olarak ayarlanıyor gördüğüm kadarıyla ustaya yapacak bişi kalmıyor her şey bilgisayarda, bu araçlarda rolanti ayarı yok biliyorum araç otomatik kendi ayarlaması lazım.