Gönderen Konu: BRC yerli mi ???  (Okunma sayısı 18043 defa)

fzthgosm

Ynt: BRC yerli mi ???
« Yanıtla #25 : Mart 22, 2010, 10:53:38 ÖS »
Vermiş olduğum veriler tamamen bilimsel ,teknik ve ispatlanabilir bilgilerdir.Benim arabamda bu var bu böyledir yaklaşımı kişiye özeldir sadece o kişiyi bağlar.Bu arada her defasında marka önemli değil usta önemlidir cümlesine karşı olduğumu bir kez daha yineleyim.Hadi o en iyi dediğiniz ustaya alt sınıf bir ürün verin de  sorunsuz çalışsın.Doğru olan ; doğru ürünü doğru montajcının yapmasıdır.selamlar...

dostum ne zaman bu tarzda bir konu açılsa direkt brc diyorsun.hangi brc servisinin elemanısın anlam vermiş değilim.evet her defasında markadan önce montaj diyenlerden birisi benim.bende sana diyorum şuan en iyisi prins diyorlar zaten fiyatındanda belli.işini bilmeyen birisine ver bakalım en iyi kit olmaya devam edermi uygulanan arabada.montaj önemli diyoruz ama sen montajı çekilen kablo veya hatların gizlenmesi olarak mı algılıyorsun bilmiyorum ama montaj dedigimiz olay a   dan z   ye herşeyi kaplıyor.bunun çok örnegini bizzat yakından yaşamış birisiyim.genelde arkadaşlarımın başına gelen olaylar.ben ömrümde 2 defa kit taktırdım allaha şükürler olsun ikiside sorunsuz oldu şimdiye kadar.lütfen daha dikkatli olalım markadan önce nelere dikkat etmesi gerektigi konusunda uyaılarda bulunalım.tama taktırdıgınız kitlerden memnun olabilirsiniz o zamanda cümle sonuna sizde olan kit ve memnun olup olmadıgınızı eger yaşadıgınız şehirde yaşayan birisi ise konuyu açan fikir isteyen arkadaş yerde önerebilirsiniz

asvtec

« Yanıtla #26 : Mart 23, 2010, 07:54:13 ÖÖ »
Sana tek bir lafım var ; Laf ile uslanmayanı etmeli tektir ,tekdir ile uslanmayanın hakkı vtec tir.Ben sana laf anlatamıyorum dostum kusura bakma.Benim teknik açıklamalarım kişiye özel değil ,genel teknik bilimsel bilgiler.Benım bu forumda kimlere özelden teknik konularda destek verdiğimi bir mesaj listem bilir ,sanırım bir de moderatör ;sen de ordan sadece bu adam BRC dior dersin.Yolun açık olsun pai pai

insomniac

« Yanıtla #27 : Mart 23, 2010, 08:09:14 ÖÖ »
konu is pert again... :D

vtec power

« Yanıtla #28 : Mart 23, 2010, 10:49:29 ÖÖ »
ozmarmaranın kadıkoy subesınde taktırmayı dusunuyorum herhangı bır fıkrı olan?
Durum acil galiba fikrimi söyleyeyim :)
Bu firma hakkında çok olumlu şeyler duydum, bir şubeside ikitelli de sanıyorum. ;)

Bu firmaya rakip olabilecek bir firmada maslak atatürk sanayide, sanıyorum herkes biliyordur firmayı. :)

emrecankal

« Yanıtla #29 : Mart 23, 2010, 11:29:43 ÖÖ »
ozmarmaranın kadıkoy subesınde taktırmayı dusunuyorum herhangı bır fıkrı olan?
Durum acil galiba fikrimi söyleyeyim :)
Bu firma hakkında çok olumlu şeyler duydum, bir şubeside ikitelli de sanıyorum. ;)

Bu firmaya rakip olabilecek bir firmada maslak atatürk sanayide, sanıyorum herkes biliyordur firmayı. :)
hocam çok saolasın. durum bir ara acildi dediğin gibi fakat şimdilik erteledim :)  arkadaşlar cevaplar için tekrar teşekkürler

FLoRFlex

« Yanıtla #30 : Mart 23, 2010, 11:43:28 ÖÖ »
Vermiş olduğum veriler tamamen bilimsel ,teknik ve ispatlanabilir bilgilerdir.Benim arabamda bu var bu böyledir yaklaşımı kişiye özeldir sadece o kişiyi bağlar.Bu arada her defasında marka önemli değil usta önemlidir cümlesine karşı olduğumu bir kez daha yineleyim.Hadi o en iyi dediğiniz ustaya alt sınıf bir ürün verin de  sorunsuz çalışsın.Doğru olan ; doğru ürünü doğru montajcının yapmasıdır.selamlar...

dostum ne zaman bu tarzda bir konu açılsa direkt brc diyorsun.hangi brc servisinin elemanısın anlam vermiş değilim.evet her defasında markadan önce montaj diyenlerden birisi benim.bende sana diyorum şuan en iyisi prins diyorlar zaten fiyatındanda belli.işini bilmeyen birisine ver bakalım en iyi kit olmaya devam edermi uygulanan arabada.montaj önemli diyoruz ama sen montajı çekilen kablo veya hatların gizlenmesi olarak mı algılıyorsun bilmiyorum ama montaj dedigimiz olay a   dan z   ye herşeyi kaplıyor.bunun çok örnegini bizzat yakından yaşamış birisiyim.genelde arkadaşlarımın başına gelen olaylar.ben ömrümde 2 defa kit taktırdım allaha şükürler olsun ikiside sorunsuz oldu şimdiye kadar.lütfen daha dikkatli olalım markadan önce nelere dikkat etmesi gerektigi konusunda uyaılarda bulunalım.tama taktırdıgınız kitlerden memnun olabilirsiniz o zamanda cümle sonuna sizde olan kit ve memnun olup olmadıgınızı eger yaşadıgınız şehirde yaşayan birisi ise konuyu açan fikir isteyen arkadaş yerde önerebilirsiniz
Katılıyorum Sana zamanında yakın tanıdığımın Fiat Stilo'suna Lpg takıldı Ve bir türlü dikiş tutmadı Rezil ustaları yok bu marka olmadı o marka olmadı dedi adamın Lpg Beynini değiştiler Sorun devam etti stop etmeler falan klimada boşa alamıodun arabayı. Ben kendi lpg cime Götürttüm Adam Onların 3 senedir çözemediği soruna yarım saatini ayırdı.Ve sorunsuz Her arabayı çalıştırdığında ustaya Dua Ediyordur.Çünkü Neredeyse arabasını satacaktı.Bu işler Usta işi olay Ustada kapanıyor !

fzthgosm

« Yanıtla #31 : Mart 23, 2010, 03:08:42 ÖS »
Sana tek bir lafım var ; Laf ile uslanmayanı etmeli tektir ,tekdir ile uslanmayanın hakkı vtec tir.Ben sana laf anlatamıyorum dostum kusura bakma.Benim teknik açıklamalarım kişiye özel değil ,genel teknik bilimsel bilgiler.Benım bu forumda kimlere özelden teknik konularda destek verdiğimi bir mesaj listem bilir ,sanırım bir de moderatör ;sen de ordan sadece bu adam BRC dior dersin.Yolun açık olsun pai pai

lafın sagından girip solundan çıkmayın.benim tek dedigim öncelikle ustanın iyi montajı.yoksa brc kötü lavato iyi demiyoruz.şikayet sitelerine girdiginizde şikayet olmayan kit markası yok.ama illede brc derseniz o zaman burada site yönetiminin devreye girmesi gerekiyor reklam yapılıyor diye.honda sitesinde açık açık honda bayi isimlerini yazamıyoruz reklam oluyor diye.bu arada lpg konusunda bilgin varsa önelikle bilmen gerekir ki montaj iyi yapılmazsa kit ne olursa olsun.

fzthgosm

« Yanıtla #32 : Mart 23, 2010, 03:10:53 ÖS »

dostum ne zaman bu tarzda bir konu açılsa direkt brc diyorsun.hangi brc servisinin elemanısın anlam vermiş değilim.evet her defasında markadan önce montaj diyenlerden birisi benim.bende sana diyorum şuan en iyisi prins diyorlar zaten fiyatındanda belli.işini bilmeyen birisine ver bakalım en iyi kit olmaya devam edermi uygulanan arabada.montaj önemli diyoruz ama sen montajı çekilen kablo veya hatların gizlenmesi olarak mı algılıyorsun bilmiyorum ama montaj dedigimiz olay a   dan z   ye herşeyi kaplıyor.bunun çok örnegini bizzat yakından yaşamış birisiyim.genelde arkadaşlarımın başına gelen olaylar.ben ömrümde 2 defa kit taktırdım allaha şükürler olsun ikiside sorunsuz oldu şimdiye kadar.lütfen daha dikkatli olalım markadan önce nelere dikkat etmesi gerektigi konusunda uyaılarda bulunalım.tama taktırdıgınız kitlerden memnun olabilirsiniz o zamanda cümle sonuna sizde olan kit ve memnun olup olmadıgınızı eger yaşadıgınız şehirde yaşayan birisi ise konuyu açan fikir isteyen arkadaş yerde önerebilirsiniz
Katılıyorum Sana zamanında yakın tanıdığımın Fiat Stilo'suna Lpg takıldı Ve bir türlü dikiş tutmadı Rezil ustaları yok bu marka olmadı o marka olmadı dedi adamın Lpg Beynini değiştiler Sorun devam etti stop etmeler falan klimada boşa alamıodun arabayı. Ben kendi lpg cime Götürttüm Adam Onların 3 senedir çözemediği soruna yarım saatini ayırdı.Ve sorunsuz Her arabayı çalıştırdığında ustaya Dua Ediyordur.Çünkü Neredeyse arabasını satacaktı.Bu işler Usta işi olay Ustada kapanıyor !

montaj diyorum başka bişey demiyorum.brc   den şikayette duydum atikerden de lavatodan da tartariniden de.daha saymaya gerek yok.

kacaman

« Yanıtla #33 : Mart 23, 2010, 06:48:33 ÖS »
hasan hocam zavoliden hiç şikayet duydun mu, şaka şaka ;D
sistem markası ne olursa olsun öncelikle iyi bir montaj ve işten anlayan gerçek usta diyorum.

fzthgosm

« Yanıtla #34 : Mart 23, 2010, 07:56:18 ÖS »
hasan hocam zavoliden hiç şikayet duydun mu, şaka şaka ;D
sistem markası ne olursa olsun öncelikle iyi bir montaj ve işten anlayan gerçek usta diyorum.

abi sen daha önceki arabana zavoli taktırdıgına göre problem yoktur.araştırıp taktırmışındır.bu arada yeni civic e taktırmadın mı hala.sen pek uslu kullanmıyorsun arabayı.yaz geliyor abi cebini düşün

kacaman

« Yanıtla #35 : Mart 23, 2010, 07:59:22 ÖS »
evet dostum zavoli markası da pipo yöntemi ile montaj yapıyor artık az kaldı bir iki hafta sonra montaj yapılacak. cebim yanıyor 450-500 arası yakıyo, bir türlü yavaş kullanmayı başaramıdm şu arabayı.

fzthgosm

« Yanıtla #36 : Mart 23, 2010, 08:03:32 ÖS »
evet dostum zavoli markası da pipo yöntemi ile montaj yapıyor artık az kaldı bir iki hafta sonra montaj yapılacak. cebim yanıyor 450-500 arası yakıyo, bir türlü yavaş kullanmayı başaramıdm şu arabayı.

yine maraşta mı taktıracaksın.benzin çok pahalı araban senin kullanımına göre az bile yakıyor

kacaman

« Yanıtla #37 : Mart 23, 2010, 08:09:13 ÖS »
evet k.maraşta montaj yapılacak servise de maraşta gidicem sanırım senin bağlantın vardı dimi

poseidon999

« Yanıtla #38 : Nisan 02, 2010, 09:47:53 ÖÖ »
beyler bu tartışmanın ne bana ne de forumdaki diğer arkadaşlara bir faydası olacağı kanaatindeyim çünkü sürekli bunlarla karşılaşıyorum.yine de cevaplarınız ve ilginiz için çok teşekkürler.Markalar iyi veya kötü sonuçta ekonomik durumuna veya çevresinden aldığı duyumlara göre herkes kendi tercihini yapar.Benim problemim ise referansları olan veya bu çevrede iyi bilinen kısacası önerebileceğiniz en iyi ustayı bulabilmek.Bunun yanında escapade arkadaşım ''Taktırdığınızda problemle karşılaştığınızda problemin arkasında duracak bir yer olmasına dikkat edin.''demiş bunu da göz önüne alıp ,tecrübelerinize güvenerek, önerilerinizi bekliyorum.

Katılıyorum sana ben de BRC taktıracam 2A otomotiv distribütörü diye duydum
oradan bilgi alabililrsin.

ama eğer forumda Brc taktıran işçilikten, müşteri memnuniyetinden, montajdan
memnun kalan varsa servis adını yazarsa sevinirim. Bir de 2A'nın servis listesinde olmasına özen
göstereceğim.

yasansu

« Yanıtla #39 : Nisan 03, 2010, 08:53:28 ÖS »
Denizli düşünürsen 3.Sanayi sitesinde BRC Yetkili Servisi Köseoğlu-Kırlıoğlu var.5 senede 2 tane arabama taktırdım.Sadece çay içmeye gidiyorum yanlarına.İşçilik mükemmel.

asvtec

« Yanıtla #40 : Nisan 04, 2010, 09:55:46 ÖS »
+1

Denizli düşünürsen 3.Sanayi sitesinde BRC Yetkili Servisi Köseoğlu-Kırlıoğlu var.5 senede 2 tane arabama taktırdım.Sadece çay içmeye gidiyorum yanlarına.İşçilik mükemmel.