Gönderen Konu: Lpg Ayarı  (Okunma sayısı 9494 defa)

Xlargee

Lpg Ayarı
« : Ocak 06, 2011, 03:32:01 ÖS »
arkadaslar meraba aranıza yeni katıldım. arabamı yeni aldım ve lavato marka lpg takılıydı araçta. lpgde çalışırken bi anamellik var dedi usta benzinde gayet güzel dedi bi gaz ayarı yaptır dedi. lavato olan birine gittim senin lavato eski yazılım bizde yeni yazılım var bursaya gitmen lazım dedi bende balıkesirde oturuyorum. her gaz ayarı için bursayamı gidicem yada bu eski yazılımı alamıyolarmı bayiler? yada yeni yazılıma çevirme oluyormu?

23korg23

Ynt: Lpg Ayarı
« Yanıtla #1 : Ocak 06, 2011, 03:58:27 ÖS »
lovato hakkında cok bir bilgim yok ancak yeni bir yazılım çıktığı zaman yetkili!! bayilere dağıtılır ayrıca yeni yazlım bayide varsa ecuye yüklenir zaten yüklenmeyecekse neden çıkarsınlar değil mi? eger eski yazılımdan kastı ecu farkı ise ona bişeyu diyemem yani eskiden baska ecu kullanıyor idiyse lovato şimdi yeni tip ecude yazılım farklıysa.... gerçi her iki durumda da eger gittiğiniz bayi yetkili ise eski yazılımda yeni yazlımda olmalı

Xlargee

« Yanıtla #2 : Ocak 06, 2011, 07:22:30 ÖS »
yetkili bayi değil galba bilmiyorum sanayide sordum bi yerde varmış lovato orası yeni almış bayiliği biz yeni sistemi aldık sizinki eski sistem bursada var lovatonun bayisi orada kurs gördük oraya gidin sizin eski yazılım dedi. aslında ecunun güncellebilir olması lazım?

Fatih İES

« Yanıtla #3 : Ocak 07, 2011, 09:19:41 ÖS »
Kardeşim merhaba, öncelikle biraz gez dolas o program kesınlıkle vardır bı ustada bende atıker kullanıyorum ve gezmedıgım sanayı kalmadı en son bı yer buldum orda usta benım araca baglandı bu program kımsede yok dedı daha ayrıca ızmırde oturuyom dusun artık! ve benım atiker de de eskı model onun ıcın zor bulunuyo programları

concrete

• AKIŞ LPG SİSTEMLERİ
« Yanıtla #4 : Ocak 08, 2011, 06:13:06 ÖS »

Xlargee

« Yanıtla #5 : Ocak 09, 2011, 01:26:27 ÖS »
Kardeşim merhaba, öncelikle biraz gez dolas o program kesınlıkle vardır bı ustada bende atıker kullanıyorum ve gezmedıgım sanayı kalmadı en son bı yer buldum orda usta benım araca baglandı bu program kımsede yok dedı daha ayrıca ızmırde oturuyom dusun artık! ve benım atiker de de eskı model onun ıcın zor bulunuyo programları

haklısında burada gideceğim yerler belli birine gittim bende yeni yazılım var eski yazılım yok dedi eski yazılımı bulamıyolarmı bir araştırımde bi daha gidecem adama şimdi bişi diyemedim bilgi sahibi değildim :)

Xlargee

« Yanıtla #6 : Ocak 09, 2011, 01:28:19 ÖS »
http://www.floryaotogaz.com/download.html

buradan indirin
ben bu programı Lpg ayarcısına götürsem halledermi o?
« Son Düzenleme: Ocak 09, 2011, 01:30:07 ÖS Gönderen: Xlargee »

macavtec

« Yanıtla #7 : Ocak 09, 2011, 02:22:07 ÖS »
Bizim ulaştığımız lpg programına o ürünün bayisi zaten ulaşabilir ,size program yok diyorsa bu o firmanın bu işe soğuk bakması ile alakalıdır diye düşünüyorum.Bence farklı bir yetkili servise gidiniz.

http://www.floryaotogaz.com/download.html

buradan indirin
ben bu programı Lpg ayarcısına götürsem halledermi o?

Xlargee

« Yanıtla #8 : Ocak 09, 2011, 02:38:08 ÖS »
Bizim ulaştığımız lpg programına o ürünün bayisi zaten ulaşabilir ,size program yok diyorsa bu o firmanın bu işe soğuk bakması ile alakalıdır diye düşünüyorum.Bence farklı bir yetkili servise gidiniz.

bulunduğum ilde sadece 1 tane var oda bursaya yönlendirdi onlarda neden soğuk baksın ki bilgisayara bağlıyacak ayar yapıcak yaptığı şeyler zaten

macavtec

« Yanıtla #9 : Ocak 09, 2011, 02:49:52 ÖS »

Bursadaki soğuk davranır demiyorum ;
Arkadaş linkini vermiş ya ,programı sen indir götür ayarlasın diye ;o servis için dedim ama bana neyse boşver ,sen bildiğini yap arkadaşım.

bulunduğum ilde sadece 1 tane var oda bursaya yönlendirdi onlarda neden soğuk baksın ki bilgisayara bağlıyacak ayar yapıcak yaptığı şeyler zaten

Xlargee

« Yanıtla #10 : Ocak 09, 2011, 03:30:23 ÖS »

Bursadaki soğuk davranır demiyorum ;
Arkadaş linkini vermiş ya ,programı sen indir götür ayarlasın diye ;o servis için dedim ama bana neyse boşver ,sen bildiğini yap arkadaşım.

yok yanlış anlamadım bende bursadakinden bahsetmiyorum bursadaki yetkili bayi onlar yapar tabikide yanlış anlaşılma yok fikir ediniyorum bende :)

kolok

« Yanıtla #11 : Ocak 15, 2011, 03:54:42 ÖS »
kardeşim www.floryaotogaz.com.tr bu adrese gir her markanın yazılımı var ayrıca irtibata geç usb ara kablosunuda gönderirler 40 tl yada ; mscsi yaz googleye ordan irtibata geç ordada var usb kablo ve yazılım ben ordan aldım kendim ayarladım...yada al götür ustaya ustalık öğrensinde belki utanır(ustalar çok pişkin olur gerçi)

wordsman

« Yanıtla #12 : Ocak 15, 2011, 05:18:40 ÖS »
Bu ayar işi iyiymişte bilen arkadaşlar yazılım ayarlarıyla ilgili resimli anlatım koyarlarsa herkese faydalanabilir

kolok

« Yanıtla #13 : Ocak 16, 2011, 06:38:56 ÖS »
wordsman kardeşim aracında hangi kit var mesela bende landi...landi ve landirenzo olan arkadaşlara yardım edebilirim isterlerse yada www.donanımhaber.com.tr adresine gir markanı yaz site içi ara sayın ac öncel abimiz ssana yardımcı olur...

Xlargee

« Yanıtla #14 : Ocak 17, 2011, 07:12:11 ÖS »
arkadaslar sonuc olarak bursaya gıttım gaz ayarımı yaptırdım araba kendine geldi şimdi bi şikayetim yok herkeze yorumları için teşekkürler.