Gönderen Konu: lpg 1.4 is modelinde farkedilir derecede bir performans kaybı yapar mı  (Okunma sayısı 2582 defa)

exper_06

  • İleti: 13
arkadaşlar aracıma lpg taktırmak istiyorum 1.4 zaten uyuza bağlanıyor. lpg taktırınca performansı iyice azalırmı. tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum.rewhard

  • İleti: 223
sıralı sistemler performansı çok etkilemiyor... sadece araban yüklüyse ve yokuşlu bi yoldaysan farkedersin lpg li oldugunu yoksa anlamazsın bile..... en azından bende böyle....

chevasil

  • İleti: 1454
arkadaşlar aracıma lpg taktırmak istiyorum 1.4 zaten uyuza bağlanıyor. lpg taktırınca performansı iyice azalırmı. tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum.

üstadım 2 ay öncesine kadar bende benzinle kullanıyordum şimdi lpg'ye gectım bende sevmezdım lpg'yi ama iyiki taktırmışım zavolli evo pan tavsiye ederim 1.4 is sedan kullanıcısıyım. arıza ışıgı sorunu yok bizde rahat ol o konuda. taktır ne zaman lpg aldıgını unutacaksın. :)

exper_06

  • İleti: 13
evet ya taktırayım şu lpgyi bıktım benzin almaktan. iyice pahalandı şu sıralar da. ilginiz için sağolun arkadaşlar

exper_06

  • İleti: 13
yarı sıralı ile tam sıralı arasında ne fark var. arkadaşımın arabasınrda yaı sıralı var. sordum yarı sıralı daha iyi diyor. ''enjektör bozulma derdi yok, tekleme derdi yok gaza çabuk geçtiği için fazla benzin alma derdi yok, az da yakyor.'' dedi. ama güvenemedim. tam sıralı daha iyi olmasa neden fiyatı daha pahalı olsun diye düşündüm. sizin fikirleriniz daha önemli. tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

poseidon999

  • İleti: 2855
Lpg taktırınca kendi kendine küfür edeceksin bu kadar zamandır neden taktırmadım diye. :)

exper_06

  • İleti: 13
Lpg taktırınca kendi kendine küfür edeceksin bu kadar zamandır neden taktırmadım diye. :)
:)