Gönderen Konu: landi renzo taktıracağım pişman olurmuyum  (Okunma sayısı 3969 defa)

alibaba75

landi renzo taktıracağım pişman olurmuyum
« : Nisan 11, 2011, 05:40:43 ÖS »
mrb arkadaşlar geçen hafta vtec2 aracımı satıp yeni kasa premium aldım aracıma nasipse yarın lpg taktıracağım bildiğim tanıdığım usta  ile aracıma landi renzoda karar kıldık yeni sistem olan sessiz enjektörlüyü takacak fiyat 1300 daha öncesinde hondalarda hiçbir problem çıkarmadığını oldukça uyumlu olduğunu söyledi aranızda aracına landi taktıran var mı acaba herhangi bir sorunla karşılaştınız mı bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

orchun

Ynt: landi renzo taktıracağım pişman olurmuyum
« Yanıtla #1 : Nisan 11, 2011, 05:46:28 ÖS »
mrb arkadaşlar geçen hafta vtec2 aracımı satıp yeni kasa premium aldım aracıma nasipse yarın lpg taktıracağım bildiğim tanıdığım usta  ile aracıma landi renzoda karar kıldık yeni sistem olan sessiz enjektörlüyü takacak fiyat 1300 daha öncesinde hondalarda hiçbir problem çıkarmadığını oldukça uyumlu olduğunu söyledi aranızda aracına landi taktıran var mı acaba herhangi bir sorunla karşılaştınız mı bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

sitede biraz arastırma yaparsanız lpg taktıran ve markalarını ve sorunlarını paylasan cok arkadasımız oldu.eminim bir fikir sahibi olursunuz

Shaft_C

« Yanıtla #2 : Nisan 17, 2011, 09:02:52 ÖS »
enjektör sesinden rahatsız olursun dizel gibi çalışıyor neredeyse, ben geçen hafta Prins taktırdım biraz paraya kıy, gönül rahtlığıyla bin. Ayrıca Prins'in enjektorleri civic le aynı marka "Khein"

kolok

« Yanıtla #3 : Nisan 19, 2011, 02:56:20 ÖS »
kardeşim iletini yeni gördüm taktırdınmı?
benim civic de var çok şükür benzin le kullanıyor gibi geçişlerde hissetmiyorsun devirlerde performans süper sıkıntı yok yakıt az ideal şiddetle tavsiye ederim saygılar...

alibaba75

« Yanıtla #4 : Nisan 21, 2011, 06:11:06 ÖS »
ewet taktırdım Shaft_C  nin dediği gibide sesli değil bu yeni sistem olan landi modeli sessiz enjektör oluyormuş eski sistem olan modeli gayet sesli çalışıyor şimdilik bir sorun yok fakat gaza geçişlerde hissettiriyor taktıgım yere sordum sistemin ve parçaların yeni oldugunu 1000 km sonra tekrar bir ayar yapılacağını söyledi ilk zamanki kadar geçişler sert değil zamanla azaldı fakat az da olsa  gaza geçişleri hissettiriyor bakalım 1000 km sonra tekrar kalibre ayarı yapılacak başkada bir sorun yok arıza lambası da yanmıyor inşallah başkada sorun çıkmaz

Shaft_C

« Yanıtla #5 : Nisan 22, 2011, 05:47:24 ÖÖ »
Hayırlı olsun Allah kazasız, belasız binmek nasip etsin.

alibaba75

« Yanıtla #6 : Nisan 22, 2011, 12:52:04 ÖS »
saolasın kardeş