Gönderen Konu: Kalorifer açıkken gelen lpg gaz kokusu  (Okunma sayısı 5685 defa)

Serhangul

Kalorifer açıkken gelen lpg gaz kokusu
« : Kasım 02, 2015, 08:40:11 ÖÖ »
Merhaba arkadaşlar aracımda Atiker lpg var. Kaloriferi açınca içeri yoğun bir gaz kokusu geliyor. Araç dururken bu koku geliyor. Fakat giderken bu kokuyu almıyorum. Gaz kaçağı vardır diye bir lpgciye gittim. Bir yerden kaçırdığını söyledi bir şeyler yaptı. O an almadım çalıştırınca ama daha sonra tekrar almaya başladım. Sanırım yapamadı ya da başka bir kaçak mı var ? Sorun ne olabilir.

gecetilkisi

Ynt: Kalorifer açıkken gelen lpg gaz kokusu
« Yanıtla #1 : Kasım 03, 2015, 09:23:54 ÖÖ »
a.slm once gercekten kacak olabılır cıhazla bır kontrol ettır. yada ondekı baska bır aracın eksoz dumanını ceke bılır, ruzgar tersten hafiif esıyosa  kendı dumanını cekebılır, duvar dıbı gıbı yada garaj gibi bır yerdeysen yıne kendı dumanını cekebılır. sen once kacak ıhtımalıne bakıt olsun olmasın.

SU-vic

• Süleyman
    • Benimkisi :)
Ynt: Kalorifer açıkken gelen lpg gaz kokusu
« Yanıtla #2 : Kasım 09, 2015, 05:37:34 ÖS »
Aynisi bikere bende de olmustu aldiginiz gazdan olabilir. Depoyu fullettirdim kaloriferi actigimda yogun gaz kokusu geliyodu. Kaloriferi kapattigimda gelmiyodu. Depoyu yariya kadar kullandiktan sonra baska yerden bidaha doldurdum sikinti gecti. Ben ondan bildim