Gönderen Konu: honda lpg memnuniyeti  (Okunma sayısı 15108 defa)

selin

honda lpg memnuniyeti
« : Haziran 18, 2010, 12:35:47 ÖS »
2008 model honda cıvıc aracım var arkadaşımdada honda h-rv ikimizde çok korkuyorduk lpg taktırmaktan ama benzine gelen malum zamdan dolayı karar verdik ve araştırmaya girdik kesinlikle yerli cihaz istiyorduk ama hangisi bu işte herşeyden önemli olanın işçilik olduğunu öğrendik bir dostumuzun tavsiyesi ile İZMİR GAZİEMİR MAHİR OTOGAZ ile tanıştık onların derin tecrübelerinden faydalanıp güvenerek DESTRO SIRALI SİSTEM taktırdık.iyiki güvenmişiz doğru adres doğru montaj 5 aydır hiç problem yaşamadık çok memnunuz.bir çok insanın anlattığı enjektörlerdeki çıt çıt sesini hiç duymadım soğuk havalarda sabahları aracım gaza hemen geçiyor en önemlisi aracım daha hiç arıza lambası yakmadı tabi bunların hepsinin nedenleri var regülatörün içinde bulunan bakır tel sayesinde soğuk havalarda araç çabuk ısınıyor , enjektörlerin içine kullanılan özel oring sayesinde ses duymuyorsunuz işçilikte güzel olunca aracım perfonmansı benzinel aynı çekişten düşme olmadı.% 40 yakıt tasarrufum var.bir T.C VATANDAŞI ve kullanıcı olarak guru ve memnuniyetle DESTRO SIRALI OTOGAZ I tavsizye ederim doğru cihaz doğru adres.iyi günler

integtant_83

Ynt: honda lpg memnuniyeti
« Yanıtla #1 : Haziran 18, 2010, 01:47:03 ÖS »
destro mu? iyi cesaret tebrikler, sorunsuz sürüşler

asvtec

« Yanıtla #2 : Haziran 19, 2010, 08:15:16 ÖÖ »
SELİN HANIM!!!

Önce sizi bir tanısak ,sonra şu özelliklerini satıcısından daha iyi bildiğiniz ürün hakkında konuşuruz!!!
Sizi tanıyalım bölümünde kendinizi tanıtın lütfen!!!

kacaman

« Yanıtla #3 : Haziran 19, 2010, 10:56:14 ÖÖ »
işte bak bu konuda sana katılıyorum asvtec kardeşim, kendini bile tanıtmadan 1. mesajında detaylı bilgi içeren ve adres veren bir üslup, sanırım bu nickte fake tir. ayrıca bu markayı duyan hiç oldumu, ben duymadım şahsen.

panoromeo

« Yanıtla #4 : Haziran 19, 2010, 11:07:33 ÖÖ »
reklam kokan hareketler bunlar :emo

zyber

« Yanıtla #5 : Haziran 19, 2010, 11:11:46 ÖÖ »
Rumuzda selin :) hani bizim Türk milletinin bayan zaafı :)
bu konu aslında direk silinmelidir....

honda2002

« Yanıtla #6 : Haziran 19, 2010, 11:13:15 ÖÖ »
Bence de reklam kokuyor
Kendimi reklam izliyormuş gibi hissettim

honda2002

« Yanıtla #7 : Haziran 19, 2010, 11:17:07 ÖÖ »
Bence de reklam kokuyor
Kendimi reklam izliyormuş gibi hissettim

Bir de niye durduk yere milliyetçilik duygularımızı da okşamaya calismis
Çok acemice olmuş bence

fzthgosm

« Yanıtla #8 : Haziran 19, 2010, 12:28:55 ÖS »
demekki piyasaya destro denen bir kit daha giriyor.hadi bakalım hayırlısı.amma anlattıkları kafama yatmadı degil ha reklam böyle olmalı

zyber

« Yanıtla #9 : Haziran 19, 2010, 01:32:52 ÖS »
reklamını yaptığı yer burası

h**p://www.mahirotogaz.com/mahir/

site domain bilgileri
Name: Mustafa Firat
Company: Mustafa Firat
Address:
677/48 sk.no: 6 buca izmir
City: Izmir
State: Izmir
Country: TR
Zip: 00000
Tel No: 90 5325008747
Fax No:
Email: mahirotogaz@mynet.com
« Son Düzenleme: Haziran 19, 2010, 01:33:58 ÖS Gönderen: zyber »

asvtec

« Yanıtla #10 : Haziran 19, 2010, 05:28:23 ÖS »
:)

işte bak bu konuda sana katılıyorum asvtec kardeşim, kendini bile tanıtmadan 1. mesajında detaylı bilgi içeren ve adres veren bir üslup, sanırım bu nickte fake tir. ayrıca bu markayı duyan hiç oldumu, ben duymadım şahsen.

Gs_KuRTuLuS

« Yanıtla #11 : Haziran 19, 2010, 08:58:57 ÖS »
Arkadaşıda gelir yarın kesin :D

poseidon999

« Yanıtla #12 : Haziran 19, 2010, 09:17:26 ÖS »
Antin kuntin markalarla uğraşmayın arkadaşlar... :)

Selin bacım senin reklam da yerel radyolardaki köfteci reklamları gibi olmuş.

"İZMİR GAZİEMİR höylöylöy OTOGAZ ile tanıştık onların derin tecrübelerinden faydalanıp güvenerek höylöylöy SIRALI SİSTEM taktırdık.iyiki güvenmişiz doğru adres doğru montaj 5 aydır hiç problem yaşamadık"

Valla ya radyoyu açtınız aynen böyle konuşan bir kadın. İyi ki taktırmışız çok memnunuz diyor :) :) :)

ysf55

« Yanıtla #13 : Haziran 20, 2010, 03:33:10 ÖS »
 DESTRO değilde ali desitero deseydi belki inanırdım traş yani :)

34GB4525

« Yanıtla #14 : Haziran 20, 2010, 05:10:40 ÖS »
Reklamın iyisi kötüsü olmaz adam isteğine ulaşmış harbi güzelce reklamını yapmış :D daha fazla istediğine ulaşmaması için bence konunun kırpılması gerek ,)

selin

« Yanıtla #15 : Haziran 23, 2010, 11:41:11 ÖÖ »
ŞİMDİ ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HEPİNİZE MERHABA PROFİLİMDEKİ EKSİKLİKLER BU SİTEDE ACEMİ OLMAMDAN KAYNAKLANDI BU EKSİKLİĞİM İÇİN ÖZÜR DİLERİM.HEPİNİZE BİRDEN CEVAP VERİYORUM BURDAN BENİM REKLAM YAPMAKLA ELİME HİÇ BİRŞEY GEÇMEZ 1982 DOĞLUMLUYUM ADIM SELİN ERDOĞAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ MEZUNUYUN HALA ORADA GÖREV YAPMAKTAYIM YAZLARI İZMİRDE YAŞIYORUM LPG SİTEMİ İLE BU KADAR BİLGİYE SAHİP OLMAMIN NEDENİ ÇOK ARAŞTIRMAM BU A FİRMASI OLMAZDA B FİRMASI OLUR BEN A FİRMASIN DA YAPTIRDIM ONU YAZDIM EVET ÇOK MEMNUNUM AMA ANLAMADIĞIM NEDEN BU KADAR TEPKİ ÇEKTİĞİM BU MARKA YADA BU ŞİRKETLE İLGİLİ AYRI AYRI PROBLEMİNİZ VAR GALİBA AMA BU KISMI BENİ İLGİLENDİRMEZ BEN GÖRDÜĞÜME BAKARIM ARACIM DA BENDE İSTANBUL İZMİR ARASI YOLLARDA ÇOK MUTLUYUZ.LÜTFEN PROBLEMİNİZİ BANA BURDA HAKARET İÇERECEK KADAR DERİNE İNEN CÜMLELERLE ÇÖZMEY ÇALIŞMAYIN DOĞRU DEĞİL İYİ GÜNLER.

pharaohseti

« Yanıtla #16 : Haziran 23, 2010, 11:56:59 ÖÖ »
kesinlikle fake hesap. reklam amaclidir. bence kapatilsin. bir kisi marka, adres vererek birseyi ovuyorsa inanmamak lazim. ya babasi bu isi yapiyor, ya bir tanidigi yazdirmis ya da orada staj falan yapiyor. bence de bu baslik kaldirilsin...

ysf55

« Yanıtla #17 : Haziran 23, 2010, 11:59:44 ÖÖ »
o kadar araştırdıysan markası bile duyulmamış bir lpg kitini taktırmazdın ya brc ya prince yada servis ağı yüksek bir kit taktırırdın. ayrıca kit marka ismini 2 kere büyük harflerle yazmana gerekte yoktu yani sitede olan arkadaşların hepsinin okuma anlama yeteneği var:) sen böyle yapınca direk reklam kokusu verdin başka birşey değil ;) sonuçta burda herkes bilgi paylaşıyor artılarıyla eksileriyle.

ysf55

« Yanıtla #18 : Haziran 23, 2010, 12:01:44 ÖS »
silinmemesi daha iyi herkes görüyor zaten rezillik diz boyu :)

asvtec

« Yanıtla #19 : Haziran 23, 2010, 12:40:53 ÖS »
Selın hanım anlayan anlayacagını anladı.lpg lı guzel gunler...

patagon

« Yanıtla #20 : Haziran 23, 2010, 12:48:05 ÖS »
çok reklamsı olmuş... oldukça acemice bir üslup ve birbiri ile çelişen ifadeler ve durumlar. Üstelik birde üste çıkmaya çalışma durumu söz konusu pes vallahi... Selin hanım(efendi) bendede tartarini var ne ses ne arıza lambası ne performans kaybı hiç birinden eser yok. Hatta ne yalan söyleyeyim taktım takalı aracımın beygirleri bile artmış gibime geliyor :) şiddetle tavsiye ederdim sorsaydınız.Ama dikkatinizi çekerim "SORSAYDINIZ" ederdim yoksa sırf çok memnunum diye durup dururken hemide bu forumda belirli bir süredir bulunuyor olmama rağmen konu açıp millet bende bu var ille taktırın demedim/demezdim...
Not1: içimde kalmasın söyliyeyim bari ben hem izmirli olacağım hem bayan olacağım hemde marmara üni. de görevli olacağım ve aracıma lpg taktırmak isteyince illede yerli olsun benim ithal marka takıntım yok diyip eşe dosta çevreye danışmayıp(ya da danışıpta o engin milli duygularım ve teknik malumatımla yok ille regülatörde bakır tel enjektörlerimdede özel oring olacak diyerek tatmin olamayıp) oda olmadı en azından sanal alemde enine boyuna araştırıp taraştırmayacağım doğruca sanayiye koşup höylöylöy otogazla tanışacağım ve sonrasında bunu 5ay kullandıktan sonra o kadar sorunsuzluk neticesinde arabada lpg olduğunu bile unutmayacağım hatta unutmak bir yana aylardır bugünü bekliyordum edasıyla; 5 ay kullandım bir sorun yaşamadım Allah rızası için millete de tavsiye edeyim ufukları genişlesin biraz diyerek koşa koşa forum alemlerinde dalarak konular açıp hayrına tavsiye edeceğim... Daha neler neleeeerr... En azından gel buraya kendini tanıt arkadaşlar biz yerli girişimciler olarak böyle birşey yaptık burada olan arkadaşları gelip görmeleri meraklarını gidermeleri için bekleriz olmayanlar içinde işte referanslarımız, videolarımız, resimlerimiz vatana millete hayırlı olması dileğiyle de olsun bitsin...
Not2:Yazı biraz uzun, üslubum da biraz ağır olmuş olabilir henüz öğlen yemeği yememiş olmama veriniz ama bu ağırlığa karşılık söylediklerimi gerçekleriyle yalanlayabilmeniz yada amiyane bir tabirle laflarımı yutturmanızı ümit ederek ister ve de beklerim...

adrenaliinn

« Yanıtla #21 : Haziran 23, 2010, 01:00:38 ÖS »
5 yaşındaki çocuk bile bu yazının reklam amaçlı yazıldığını bilir :D

power

« Yanıtla #22 : Haziran 23, 2010, 01:12:57 ÖS »
Güleyimmi aglıyayımmı...bunlar bizi kendileri gibi  karı kız budalası olan beyinsiz abaza zannediyorlar herhalde..bu iş reklamı gecemiş forumun seviyesini düşürmeyelim böyle kuş beyinlilerede pirim vermeyelim...

selin

« Yanıtla #23 : Haziran 23, 2010, 01:36:45 ÖS »
burası meğer lpgcilerin reklam yaptığı bir yermiş ben yanlış yerde yanlış insanlarla muhattap oldum hondada okusun bu yazdıklarımı üyelerinizin hepsi lpgci kendi markalarından başka bir markanın üstünlüğünü kabullenemiyorlar ben hem honda hemde lpg kullanan bir müşteri olarak buraya bir daha asla giriş yapmam sizin gibi boş vakti bol insanlara burada hayırlı polemikler dilerim.

fzthgosm

« Yanıtla #24 : Haziran 23, 2010, 01:58:12 ÖS »
burası meğer lpgcilerin reklam yaptığı bir yermiş ben yanlış yerde yanlış insanlarla muhattap oldum hondada okusun bu yazdıklarımı üyelerinizin hepsi lpgci kendi markalarından başka bir markanın üstünlüğünü kabullenemiyorlar ben hem honda hemde lpg kullanan bir müşteri olarak buraya bir daha asla giriş yapmam sizin gibi boş vakti bol insanlara burada hayırlı polemikler dilerim.

evet burada bizim sattıgımız ve montajını yaptıgımız kitlerin reklamından başka kit reklamını kabul edemeyiz.senin kafan mı güzel yoksa manrak mı geçiyorsun neyden bahsediyorsun.arkadaşım önce yazdıklarını bir oku ondan sonra bizim yorumlarımıza kız.ben bir lpg ve honda kullanıcısı olarak hangi hortum kullanılmış nerden delinmiş ne kadar bakır boru atılmış ne bilirim.taktırdıgım kitin markasını bilirim birde yakıt,performans,sorunsuzluguna bakarım ve bilirim.ötesini bilen yok mu dersen var onlarda zaten lpg kiti satıcısı veya temsilcisi.herkesi aynı kefeye koyarken önce kişilerin attıgı diger msjlara bak