Gönderen Konu: Artık bende gazlıyım..))  (Okunma sayısı 3327 defa)

MUHBİR26

Artık bende gazlıyım..))
« : Haziran 29, 2011, 05:53:00 ÖS »
Belimizi büken benzin fiyatlarından sonra bende 2010 civicime teleflex kiti taktırdım...ilk izlenimlerim çok olumlu benzinden farkı hissedemedim..aracım otomatik tepkileri aynı..inş tasarruf ederiz...:))) >=ok

hsncck26

Ynt: Artık bende gazlıyım..))
« Yanıtla #1 : Haziran 29, 2011, 06:14:45 ÖS »
hayırlı olsun :)
bende 2 hafta oldu taktıralı :)

MUHBİR26

« Yanıtla #2 : Haziran 29, 2011, 06:23:08 ÖS »
Teşekkürler hocam...inş sağlıklı uzun süre kullanırız...plakadan anladığım kadarıyla esk desin...bende eskişehirdeyim..nereden alıyosun gazı ??? bana taktırdığım usta opet, shell ve totalgaz dedi..opet yakıtını düzeltmiş garanti veriyormuş yakıttan doğabilecek arızalara...opeti önerdi...

fth3382

« Yanıtla #3 : Haziran 29, 2011, 06:24:28 ÖS »
hayırlı olsun inş sorunsuz şekilde kullanırsın fiyat olarak kaça mal oldu bilgi verirsen sevinirim

MUHBİR26

« Yanıtla #4 : Haziran 29, 2011, 06:26:43 ÖS »
Birde arkadaşlar kiti taktırdığım yer deponuzda her zaman çeyrek depo benzin olmasını önerdi..benzin pompası veya otomatiği sadece benzinle soğuyormuş...

MUHBİR26

« Yanıtla #5 : Haziran 29, 2011, 06:27:46 ÖS »
hayırlı olsun inş sorunsuz şekilde kullanırsın fiyat olarak kaça mal oldu bilgi verirsen sevinirim

2100 LİRA PEŞİN...

hsncck26

« Yanıtla #6 : Haziran 29, 2011, 06:29:27 ÖS »
Teşekkürler hocam...inş sağlıklı uzun süre kullanırız...plakadan anladığım kadarıyla esk desin...bende eskişehirdeyim..nereden alıyosun gazı ??? bana taktırdığım usta opet, shell ve totalgaz dedi..opet yakıtını düzeltmiş garanti veriyormuş yakıttan doğabilecek arızalara...opeti önerdi...
ben gazı taktrdım ertesı gun tatıle cıktım ve 3 depo bıtırdım 2 kez shell 1 kez mılangaz aldım ne arıza ısıgı ne bısey yaktıydı. dun babamın yanına sanayiye giderken bizim burakı totalden (sakarya cad) gaz aldım yolda arız ısıgı yaktı . lanet olsun dedım senın gıbı lpg nınde senınde :D
allahtan 10 lıralık aldıydım. cuma gunu bozuyuk e gidicem yol uzerınde shell var ordan alıcam. herseyı gectım 2 aydır shellden benzın alıyorum 10 lıralık para bırıkmıs :D
eğer evın ogu ye yakınsa orda var shell ben ılk gazı ordan aldım.
opet konusunda da şöle yorum yapayım. lpg taktırmadan önce çok araştırdım opetın gazınnn performans ı cok ıyımıs ama katkılı oldgu ıcın enjektorlerı tıkıyomus. bı kac arkadas 5 - 6 depo da 1 opetten alıyorum demıstı.

inş kayaci26 arkadaşım görür bu konuyu yorum yapar, kendısı lpg konusunda biçok kişiden daha bilgili :)

Furkan

« Yanıtla #7 : Haziran 29, 2011, 06:49:22 ÖS »
Birde arkadaşlar kiti taktırdığım yer deponuzda her zaman çeyrek depo benzin olmasını önerdi..benzin pompası veya otomatiği sadece benzinle soğuyormuş...

Hayırlı olsun lpg'niz.Tasarruf edeceğiniz kesin :)
Bu arada banada özellikle belirttiler depoda muhakkak çeyrek depo benzin olmasını.

MUHBİR26

« Yanıtla #8 : Haziran 29, 2011, 07:25:17 ÖS »
ben gazı taktrdım ertesı gun tatıle cıktım ve 3 depo bıtırdım 2 kez shell 1 kez mılangaz aldım ne arıza ısıgı ne bısey yaktıydı. dun babamın yanına sanayiye giderken bizim burakı totalden (sakarya cad) gaz aldım yolda arız ısıgı yaktı . lanet olsun dedım senın gıbı lpg nınde senınde :D
allahtan 10 lıralık aldıydım. cuma gunu bozuyuk e gidicem yol uzerınde shell var ordan alıcam. herseyı gectım 2 aydır shellden benzın alıyorum 10 lıralık para bırıkmıs :D
eğer evın ogu ye yakınsa orda var shell ben ılk gazı ordan aldım.
opet konusunda da şöle yorum yapayım. lpg taktırmadan önce çok araştırdım opetın gazınnn performans ı cok ıyımıs ama katkılı oldgu ıcın enjektorlerı tıkıyomus. bı kac arkadas 5 - 6 depo da 1 opetten alıyorum demıstı.

inş kayaci26 arkadaşım görür bu konuyu yorum yapar, kendısı lpg konusunda biçok kişiden daha bilgili :)
ANLADIM HOCAM TEŞEKKÜRLER...BENDE KATKILI DEĞİL Mİ FALAN DEDİM BİR SÜRÜ YAZI DEĞER GELMİŞ YENİ ONLARADA YAKITTAN KAYNAKLANAN ARIZALARA GARANTİ VERİYORMUŞ..YAKITINI DÜZELTTİ DEDİ USTA..