Gönderen Konu: Honda Jazz Lpg dönüşümü ,LPG Montaj Resimleri Brc  (Okunma sayısı 8854 defa)

FarukSevgili

• Fs Otogaz Sistemleri
Honda Jazz Lpg dönüşümü ,LPG Montaj Resimleri Brc
« : Haziran 11, 2011, 10:53:11 ÖÖ »
Fs - As Otogaz Sistemleri , BRC Yetkili Bayisi Kocaeli
 Honda Jazz  Lpg dönüşümü ,LPG Montaj Resimleri Brc

Furkan

Ynt: Honda Jazz Lpg dönüşümü ,LPG Montaj Resimleri Brc
« Yanıtla #1 : Haziran 11, 2011, 10:59:00 ÖÖ »
Faruk Bey elinize sağlık.

Kısmetse bu ayın 18'inde geliyorum montaj için.Bugün yarın arayıp randevu alacağım inşallah.

serindurus

« Yanıtla #2 : Haziran 11, 2011, 11:03:07 ÖÖ »
motorun uzerındekı parcalar saklanarak montaj yapılabılseym ıs daha şık olur mus ... >=ok

FarukSevgili

• Fs Otogaz Sistemleri
« Yanıtla #3 : Haziran 11, 2011, 11:47:24 ÖÖ »

Kısmetse bu ayın 18'inde geliyorum montaj için.Bugün yarın arayıp randevu alacağım inşallah.
Teşekkürler .
Bekleriz 1-2 Gün önceden arayarak randevu alırsanız daha iyi olur ;)

FarukSevgili

• Fs Otogaz Sistemleri
« Yanıtla #4 : Haziran 11, 2011, 11:50:29 ÖÖ »
motorun uzerındekı parcalar saklanarak montaj yapılabılseym ıs daha şık olur mus ... >=ok
Montaj yapılan parçaların  her zaman görülebilir ve müdahale edilebilir yerlerde olmalarından yanayım ki. müşterilerimiz periyodik bakımlara geldiğinde onları bekletmeden hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz için bize sürat kazandırır ;)
aksi taktirde sıcak bir motorda görülmeyen bölgelerdeki parçalara müdahale etmek en azından motorun soğumasını bekletecek yada bazı parçaların sökülmesine sebebiyet vereceği için zaman kaybı yaratacaktır buda bizim gibi yoğun çalışan servislerde periyodik baqımlara gelen müşterilerin izdiham yaşamasına neden olur.
Saygılar

musclemurat

« Yanıtla #5 : Haziran 11, 2011, 09:58:27 ÖS »
Selamlar
Faruk Beyden 2 gündür lpg liyim. 05 vtec ls füme
Şu an için bir sorun yok memnunum. Yalnız bişey soracağım sabah ilk çalıştırmadan yaklaşık 100 metre içinde hemen lpg ye geçiyor.
Normal mi?

FarukSevgili

• Fs Otogaz Sistemleri
« Yanıtla #6 : Haziran 13, 2011, 01:00:16 ÖS »
Selamlar
Faruk Beyden 2 gündür lpg liyim. 05 vtec ls füme
Şu an için bir sorun yok memnunum. Yalnız bişey soracağım sabah ilk çalıştırmadan yaklaşık 100 metre içinde hemen lpg ye geçiyor.
Normal mi?
Stop etme sorununuz yoksa normal, Aracınızda stop etme yada gaz yememe sorunları varsa geçiş ısısına müdahale edilmesi gerekebilir.
Saygılar

serindurus

« Yanıtla #7 : Haziran 14, 2011, 07:20:53 ÖÖ »
şahsen motorumun uzerınde lpg montaj parcalarını gormek ıstemem ..
bıraz daha emek harcanıp parcaların gızlenmesı daha goze hoş gelen bır goruntu sunacaktır ...

piscocuk

« Yanıtla #8 : Haziran 14, 2011, 07:36:39 ÖÖ »
motor görüntüsü tercih meselesidir isteyen istediği yere yaptırabilir sanırım.pratik olması için böyle bir yol seçilmiş.benim merak ettiğim gösterge bölümü neden okadar aşağıda..daha el altında bir yer olamazmı?

FarukSevgili

• Fs Otogaz Sistemleri
« Yanıtla #9 : Haziran 14, 2011, 08:56:27 ÖÖ »
motor görüntüsü tercih meselesidir isteyen istediği yere yaptırabilir sanırım.pratik olması için böyle bir yol seçilmiş.benim merak ettiğim gösterge bölümü neden okadar aşağıda..daha el altında bir yer olamazmı?

Bu konuda tamamen müşterinin tercihi söz konusu.
Müşteriye sormadan anahtar montajı yapmıyoruz.

FarukSevgili

• Fs Otogaz Sistemleri
« Yanıtla #10 : Haziran 21, 2011, 02:43:27 ÖS »

Montajınız gerçekleşti :))) resimleride Forumunuza koydum umarım Montajdan ve misafirperverlikden memnun kalmışsınızdır.
http://www.teamhondaturkey.com/forum/lpg_sistemleri/honda_civic_lpg_donusumu_lpg_montaj_resimleri_brc-t52826.0.html;new#new

yurda

« Yanıtla #11 : Haziran 29, 2011, 11:10:01 ÖÖ »
ARKADAŞLAR SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM. 2009 HONDA JAZZ 1.4 MOTOR ARABAM VAR. LPG TAKTIRMAK İSTİYORUM. ÖNCELİKLE SORUN YAŞAR MIYIM JAZZLA ÜSTELİK DAHA 4 YIL GARANTİM VAR ONU KAYBETMEYİ DE GÖZE ALACAĞIM. HANGİ MARKA TAKTIRMALIYIM İZMİRDEYİM HANGİ BAYİİ OLABİLİR YARDIMCI OLABİLECEK VAR MI?

FarukSevgili

• Fs Otogaz Sistemleri
« Yanıtla #12 : Haziran 29, 2011, 02:39:09 ÖS »
ARKADAŞLAR SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM. 2009 HONDA JAZZ 1.4 MOTOR ARABAM VAR. LPG TAKTIRMAK İSTİYORUM. ÖNCELİKLE SORUN YAŞAR MIYIM JAZZLA ÜSTELİK DAHA 4 YIL GARANTİM VAR ONU KAYBETMEYİ DE GÖZE ALACAĞIM. HANGİ MARKA TAKTIRMALIYIM İZMİRDEYİM HANGİ BAYİİ OLABİLİR YARDIMCI OLABİLECEK VAR MI?
2A İzmir Otogaz - Karabağlar
AdresYeşillik Cad. No: 261
Telefon0 232 253 71 85 - 232 207 55 55
Faks0 232 265 44 73
YetkiliErkan Çiçek