Gönderen Konu: Honda HRV için lpg kullanan arkadaşlar paylaşırmısınız lütfen..  (Okunma sayısı 4332 defa)

nulu

2005 model HRV aracım için LPG kullanan,tecrübesi olan arkadaşlarımızın önerilerine ihtiyacım var.Paylaşırsanız çok sevinirim.

ilkeronat

Ynt: Honda HRV için lpg kullanan arkadaşlar paylaşırmısınız lütfen..
« Yanıtla #1 : Mayıs 08, 2011, 05:19:45 ÖS »
forumda arama yapınmutlaka bununla ilgili yazılanları bulursunuz.konu kirliliği de yapmayın. aynı şey için ikinci kez konu açmışsınız. lpg konusu forumu bıktırdı artık.

TURQAZ

« Yanıtla #2 : Mayıs 08, 2011, 06:53:55 ÖS »
forumda arama yapınmutlaka bununla ilgili yazılanları bulursunuz.konu kirliliği de yapmayın. aynı şey için ikinci kez konu açmışsınız. lpg konusu forumu bıktırdı artık.

daha 2. mesajını yazan bir arkadaşımıza bu kadar hoş bir karşılama yapılabilirdi ..ne diyeyim...

ilkeronat

« Yanıtla #3 : Mayıs 08, 2011, 10:09:22 ÖS »

daha 2. mesajını yazan bir arkadaşımıza bu kadar hoş bir karşılama yapılabilirdi ..ne diyeyim...
2 mesaj değil arkadaşım. üye olduktan sonra 2 konu açmış ve ikisi de lpg taktırayım mı tarzı. armut piş ağzıma düş hep. biraz emek verilse araştırılsa forumun içi olmaz mı? biriniz de desin ki yok kardeşim forumda lpg ile konu yok desin delikanlıca foruma bir daha girmiycem söz.

ASVTEC19

• Moderator
« Yanıtla #4 : Mayıs 10, 2011, 06:31:31 ÖS »
İlker Bey'e ben de katılıyorum ,forumda o kadar yeni konu kirliliği var ki!!! Bir dönem herkese mesaj yazmak için katılımırdım ama inanın artık hangi marka iyi ,hangi marka taktırayım ,hondaya hangisi gider vs vs vs konulardan dolayı başlıkları okumadan geçiyorum (dikkatımı çeken başlıklar hariç)

nulu

« Yanıtla #5 : Mayıs 15, 2011, 12:49:02 ÖÖ »
arkadaşım bu gerginlik niye anlamadım!!! sorduğum şey HRV ile ilgili. lpg tecrübesi olan arkaşlar var ise bilgi almak istedim.Forumda Diğer hondalarla ilgili var ama  HRV ile ilgili bilgi yok ne yazıkki.Ayrıca böyle herkese müdahale etmek te neyin nesi oluyor.Herşeye cevap vermek zorunda değilsiniz.

ilkeronat

« Yanıtla #6 : Mayıs 15, 2011, 10:45:31 ÖÖ »
arkadaşım bu gerginlik niye anlamadım!!! sorduğum şey HRV ile ilgili. lpg tecrübesi olan arkaşlar var ise bilgi almak istedim.Forumda Diğer hondalarla ilgili var ama  HRV ile ilgili bilgi yok ne yazıkki.Ayrıca böyle herkese müdahale etmek te neyin nesi oluyor.Herşeye cevap vermek zorunda değilsiniz.
burası dostluk ve paylaşım üzerine kurulu. öncelikli olarak tanışırız birbirimizle.
http://www.teamhondaturkey.com/forum/problemler_ve_cozumleri/ynt_hrv_hakkinda-t33111.0.html
forumları araştırın derim kesinlikle yeterli bilgi var.
http://www.teamhondaturkey.com/forum/istekler_oneriler_ve_sorulariniz/ynt_hrv-t4999.0.html
en detaylı paylaşım
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=13194.0

nulu

« Yanıtla #7 : Mayıs 16, 2011, 12:22:12 ÖÖ »
İlker bey teşekkür ederim yanıtınız ve yönlendirdiğiniz bilgiler için.Şu an aracımdan çok memnunum.Tecrübelerden yararlanmak niyetiyle foruma katıldım.28 yıldır araç kullanıyorum ve son 3 aydır Bir honda sahibiyim.Umarım bende sonraki günlerde honda ile ilgili tecrübeler edinir ve sizlerle paylaşabilirim.Şimdilik iyi günler dilerim.

Sinans33

« Yanıtla #8 : Mayıs 15, 2013, 08:45:02 ÖS »
merhaba arkadaşlar ben mersinden sinan  honda hrv almak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim nelere dikkat etmeliyim
« Son Düzenleme: Mayıs 15, 2013, 08:47:00 ÖS Gönderen: Sinans33 »