Gönderen Konu: honda cıvıc vtec 2005 lpg hakkında  (Okunma sayısı 2442 defa)

youngmann

• youngmann
honda cıvıc vtec 2005 lpg hakkında
« : Nisan 11, 2012, 12:47:51 ÖS »
Selam arkadaşlar yeni üye oldum ilk mesajım, bende 2005 honda var ama lpg taktırmayı düşünüyorum Isparta dan yazıyorum.Lpg konusunda oldukça şüphelerim var.Brc servisine gittim 2011 de anlaşma yapılmış honda ile; bana my11 pipolu modelini tavsiye ettiler manifold delinmiyor falan dediler fakat arıza lambası ve uyumlu olup olmadığı konusunda şüphelerim var.Bende antalya honda servisini aradım bizim ustalar landi renzo tavsiye ediyor denildi.Bende ısparta da Landi renzo takan yere gittim arıza ışığı yanmaz dediler garanti diyo usta ama manifold delinmeli kesinlikle pipolu sistem takarsak benzin girişi geride kalıyor araba bu kez benzinde rahat çalışmıyor arıza lambası yakıyor ciddi sıkıntılar yaratıyor dedi.Şaşırdım kaldım arkadaşlar yardım edin lütfen.. Bu güne kadar lpgli araçlarımdan hiç memnun kalmadım ben, randıman alamadım.Brc takan yere ilk arabamı götürdüm lavato taktırmıştım 2006 model hyundaı accent 1,3 admira vardı valla arabayı sanki arkadan biri çekiyo gibi gitmiyodu kaç kez ayar yaptırmama ragmen memnun kalamadım ya pişman oldum sattım bende ama bu aracımda sıkıntı çekmek istemiyorumm

rewhard

Ynt: honda cıvıc vtec 2005 lpg hakkında
« Yanıtla #1 : Nisan 11, 2012, 01:24:08 ÖS »
2005 honda civic var bende de 3 senedir brc kullanıyorum hiç ama hiç bir sorun yaşamadım benzinle arasında hiçbir fark yok... arıza lambası arada sırada yanıyor oda yakıtla alakalı mesela aygaz dan alınca yanıyor hemen.. montaj çok önemli...

youngmann

• youngmann
« Yanıtla #2 : Nisan 11, 2012, 05:17:01 ÖS »
rewhard tşk ederim bilgilerin için sende brc my11 pipolu sistem mi var?

rewhard

« Yanıtla #3 : Nisan 14, 2012, 12:06:42 ÖS »
rica ederm..brc nin hangi modeli oldugunu bilmiyorum.. aldıgımda aracın üzerinde vardı...

poyraz_41

• VeLi AY
« Yanıtla #4 : Nisan 14, 2012, 10:41:32 ÖS »
rica ederm..brc nin hangi modeli oldugunu bilmiyorum.. aldıgımda aracın üzerinde vardı...

Üstad bi bakıp bilgi verebilirsen sevinirim.