Gönderen Konu: apexii  (Okunma sayısı 1520 defa)

paashaa1903

apexii
« : Kasım 21, 2012, 12:52:21 ÖÖ »
slm aradaslr 2000 mod.1.6ies aracımda apexi safcıı vardı ve açık hva filresiyle beraber filtryi orjinaliyle değiştirdim aracın benzin milisaniyesi yükseldi(5.03)oldu gaz ayarı yaptırmaya gittim olmaz dediler.şimdi size sorum bu ayarı ankarada nerde ne fiyata düşürürler arcın gaz kelebeğini fln herşeyini temizlettirdim yoksa tekrar safcıı  yi kullanayımmı orjinal filtreyle araçta herşey takılı 51 lik düz boru,4-2-1-heaers ve son olarak bu safcıı yi en iyi takan  yer fiyatverirseniz sevinirim tşkr edrm

23korg23

Ynt: apexii
« Yanıtla #1 : Kasım 21, 2012, 08:39:54 ÖS »
apexi hakkında pek bilgim yok ancak aracın orjinal ecusunu resetlerseniz sorun düzelir diye tahmin ediyorum.. reset ise motor tam sıcak iken akü kutup başını söküp en az 10-15 dakika bekleyin sonra kutup başını takıp aracı benzinde çalıştırp lpg ye geçirmeyin ronatide bir 10 dakika çalışsın sonrada ortalama 50 km hızla bir 10 dakika benzinle kullanın ve milisaniyeyi tekrar kontrol edin düzelmesi gerekir.. ama benzin milisaniyesinin yükselmesi lpg nin uzun bir süre fakirde kalmasından kaynaklanıyor dediğim gibi apexiyi bilmem tüm bunlara o sebep olduysa bilen arkadaşlar yorum yapacaktır