Gönderen Konu: Honda Civic, Atiker ve Kalibrasyon  (Okunma sayısı 4371 defa)

byali

Honda Civic, Atiker ve Kalibrasyon
« : Aralık 29, 2010, 07:16:31 ÖÖ »
Merhaba Arkadaşlar,

Aracım 2008 model düz vites Civic Premium Atiker marka sıralı sistem mevcut. LPG ile ilgili bi kaç sorunum var kalibrasyon vs. tavsiye edebileceğiniz Atiker ve Honda'dan anlayan iyi bir usta var mı? İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum.
« Son Düzenleme: Aralık 29, 2010, 07:17:36 ÖÖ Gönderen: byali »

KARTAL 41

Ynt: Honda Civic, Atiker ve Kalibrasyon
« Yanıtla #1 : Aralık 30, 2010, 06:04:03 ÖÖ »
sorunların neler bende atiker taktırmayı düşünüyorum çünkü atikerden memnundum diğer iki aracımda da vardı atiker kit konuyu biraz açarmısın ..!

byali

Ynt: Honda Civic, Atiker ve Kalibrasyon
« Yanıtla #2 : Aralık 30, 2010, 07:12:41 ÖÖ »
sorunların neler bende atiker taktırmayı düşünüyorum çünkü atikerden memnundum diğer iki aracımda da vardı atiker kit konuyu biraz açarmısın ..!

Ben arabamı yeni aldım 15 gün oldu 500 Km yol yaptım arabam 35 binde 15 binde iken atiker kit takılmış. Park halindeyken rolantide bir problem yok ama yoğun trafikte lpg deyken rolantide gidemiyorum tekleme yapıyor doğal olarak arabayı dengede tutman için ayağımı debriyajdan tamamiyle çekemiyorum. Benzide bu problemim yok. Bunun dışında bir problemim yok benzindede biraz fazla yakıyo gibi geldi bana. Subap ayarına, bujilere ve lpg kalibrasyonuna baktırcam iyi bir honda ustası lazım bana :)