Gönderen Konu: Her Kafadan Farklı Ses Çıkıyor  (Okunma sayısı 3095 defa)

omerfaydali

Her Kafadan Farklı Ses Çıkıyor
« : Temmuz 03, 2012, 06:41:09 ÖS »
Arkadaşlar honda civic 2010 otomatik vites arabam var, uzun araştırmalar sonucu aracıma BRC lpg taktırmaya karar verdim. Bulunduğum ilden 1600 fiyat aldım  birde çevre illere sordum sormaz olaydım İstanbul 18500 dediler (normali 1750TL+ honda kit 100TL) dediler Kocaeli 1750 dedi honda kit silindir filan hiç bişey sormadı + Bursa'da bir yer 1700TL başka bir yer aracın silindirini sordu 1200 silindire kadar 1750TL- 1600Silindir 1950TL dediler kafam çok karıştı herkes kafasına göre fiyat veriyor nasıl bir bayilik anlayışıdır anlamadım, ürün belli her yerde kalite aynı kalite önemli olan işçilik bu bölgelerde lpg taktıran arkadaşlarım bana bi yol gösterirlerse sevinirim Teşekkürler

cagatay54

Ynt: Her Kafadan Farklı Ses Çıkıyor
« Yanıtla #1 : Temmuz 03, 2012, 06:53:37 ÖS »
adapazarında taktırdım brc 1600 tl nakit verdim.sağlam bayii ise en ucuzun hangisiyse orda yaptırabilirsiniz..

isml

« Yanıtla #2 : Temmuz 03, 2012, 09:14:32 ÖS »
1 hafta önce ankarada taktırdım pipo yöntemi ile brc my-11 1500 tl 14 ay taksit.

combomix

• FD6
« Yanıtla #3 : Temmuz 03, 2012, 10:27:36 ÖS »
yaklaşık 1 ay önce taktırdım brc honda uyumlu kitini 1500tl 12 ay taksitle

kayaci26

« Yanıtla #4 : Temmuz 04, 2012, 09:49:38 ÖÖ »
BlRC den başka ne bekleyebilrisiniz ki... bu forumda ve başka bir çok yerde defaalrca yazdım.... tamam kaliteli ürün olabilir... ama maalesef ana bayi nin yanında kontrolsüz ve usulsüz hatta çakma malla çalışan bir çok çakma bayii yada tali bayii si var...

LPG ile ilgili en çok şikayet atkr ve bu firmadan geliyor, şöyle bir yaklaşım var, vay efendim en çok bunlar kullanılıyor da o yüzden kullanıcı sayısna göre şikayet yüzdesi azmış... bırakınız kardeşim, arkadaş daha işe yeni girişmiş kafasında bir sürü soru işareti...

yarın öbür gün LPG den kaynaklı bir sorun yaşayacak, bayinin biri regülatör arızası diyecek, diğeri enjektörlere yüklenecek, bir başkası daha bilmem ne diyecek . . .

HEMEN MARKA FANATİKLİĞİ YAPMAYIN..... yanlış mı yukarıda yazdıklarım....

Bir de Allah aşkına 1 yıl oldum, 5000 km dir kullanıyorum sorunsuz falan yorum yazan arkadaşlar var... yapmayın lüftfen yeni testi soğuk tutar....

daha da hızını alamayan arkadaşlar şikayet var sitesine girin de azcık zaman geçirin...

( benim araçta 6 yıl/70000 km oldu __maşallahı var__ - her yere cevap yazmıyorum )

chevasil

« Yanıtla #5 : Temmuz 04, 2012, 10:13:36 ÖÖ »
hocam markadan öce sen cevrende işini iyi yapan bir lpg ustası arastır. sonra markaya bak. izmirdeysen yardımcı olurum izmir dekı ana bayisine gönderırım senı ben 16.000 km oldu daha ustanın yanına ugramadım. sımdı fıltre degısımı ıcın gıdıcem. sorunsuz kullanıyorum kit'i. sen usta bul gerısı kolay.

ASVTEC19

• Moderator
« Yanıtla #6 : Temmuz 04, 2012, 02:35:00 ÖS »
@Kayacı
baktıgınız sıkayet sıtesını ınceler mısınız? BRC den kım sıkayetcı olmusta sorunu cozulememıs? Kurumsal bır fırma olarak yapılan her sıkayete gerı donus yapmıs ve cozmustur; sorunu cozulmeyen bırısı varsa haberımız olsun hemen sorununu cozdurelım.
BRC markasını kullanan , BRC dıye farklı urun takan lpg fırmaları var ama burda tuketıcı de bıraz gozunu acsın ; yetkılı bayıde mı korsan fırmada mı montaj yaptırıyor arastırsın.
Yukardakı fıyat konusuna gelecek olursak ; BRC MY11 montaj fıyatı 1.650 TL ; Honda Kıt farkı 150 TL ; yanı Cıvıc ıcın honda kıt tercıh edeceksenız 1.800 TL odersınız fakat ; normal BRC MY11 montajını 1.500 TL ye kadar yaptırabılırsınız , bu durumda honda kıt farkıyla bu montaj 1650 TL olabılır; sonucta rekabet her zaman musterıye yarar.Ortada yanlıs bır durum yok.

ardem

« Yanıtla #7 : Temmuz 05, 2012, 07:45:17 ÖÖ »
ankara  1500 10 taksit MY 11 pipolu sistem