Gönderen Konu: Hangi Marka LPG Sistemi Önerirsiniz?  (Okunma sayısı 15924 defa)

zaferugurturen

Hangi Marka LPG Sistemi Önerirsiniz?
« : Şubat 15, 2011, 11:45:50 ÖS »
Merhabalar herkeze... 2 gün önce 1.6i ES 2001 (Otomatik) Civic Aldım  36.000km'de. Yakıt tüketimi hakkında pek bilgim yok daha Bir depo benzin yakmadım bile ama LPG taktırmayı düşünüyorum. Sizden Ricam Hangi marka LPG sistemi tercih etmeliyim? Bana bilgi ve deneyimlerinizi aktarırsanız çok memnun olurum...

chevasil

Ynt: Hangi Marka LPG Sistemi Önerirsiniz?
« Yanıtla #1 : Şubat 16, 2011, 03:11:47 ÖS »
36.000 km bir inci tanesi o nerden buldunuz o kadar az km yapmış bir ies'i. zavolli tercıh edıyorlar.

tuncaysay

« Yanıtla #2 : Şubat 16, 2011, 03:37:17 ÖS »
bendede aynı dert var hangi lpg markası iyi dir diye araştırıyorum hepsi aynı diyende var yerli iyi diyende var italyan iyi diyende var uyum sorunu olurmu olmazmı çok iyi araştırmak lazım diye düşünüyorum .

zaferugurturen

« Yanıtla #3 : Şubat 16, 2011, 03:42:22 ÖS »
36.000 km bir inci tanesi o nerden buldunuz o kadar az km yapmış bir ies'i. zavolli tercıh edıyorlar.

19.000TL verince buluyorsun =)

zaferugurturen

« Yanıtla #4 : Şubat 16, 2011, 03:43:53 ÖS »
bendede aynı dert var hangi lpg markası iyi dir diye araştırıyorum hepsi aynı diyende var yerli iyi diyende var italyan iyi diyende var uyum sorunu olurmu olmazmı çok iyi araştırmak lazım diye düşünüyorum .

bana kalsa tüpsüz kullanmak istiyorum ama babam tüp taktırmayı çok düşünüyor. chevasil arkadasımda demış zavoli diye bakalım kısmet 4.ayın 11'inde muayenesi var o zamana kadar arastırıcam muayeneden önce taktırmam lazım..

rotasızKAPTAN

« Yanıtla #5 : Şubat 16, 2011, 03:46:23 ÖS »
2007 cıvıcıgımde zavoli gayet uyumlu sorunsuz.fiyat olarakta uygun tavsıye ederım

zaferugurturen

« Yanıtla #6 : Şubat 16, 2011, 03:49:11 ÖS »
2007 cıvıcıgımde zavoli gayet uyumlu sorunsuz.fiyat olarakta uygun tavsıye ederım

Ben İstanbul anadolu yakasında oturuyorum işini iyi yapan bir usta önerebilirmisiniz peki ?

seferad

« Yanıtla #7 : Şubat 16, 2011, 04:57:20 ÖS »
kartal sanayıde sunar lpg var benımarkadaşım 2009 civic var bende montajını o yasptı hiç bir sorunum yok

zaferugurturen

« Yanıtla #8 : Şubat 16, 2011, 05:02:47 ÖS »
kartal sanayıde sunar lpg var benımarkadaşım 2009 civic var bende montajını o yasptı hiç bir sorunum yok

netten baktım o sunar'a zavoli bayılerı olarak o cıktı bana en yakın.. oraya gıttıgımde kımı muhattap almalıyım pekı arkadaşınızın ismi nedir?

seferad

« Yanıtla #9 : Şubat 16, 2011, 05:07:10 ÖS »
hakanı bul
ben seferın arkadaşıyım de sana yardımcı olacaktır.gözün arkada kalmasın kaliteli yapıyor

zaferugurturen

« Yanıtla #10 : Şubat 16, 2011, 05:09:19 ÖS »
Çok teşekkür ederim alakandan dolayı.. Bu lpg işinde forumda çok okudum işini iyi bilen ustalara denk gelmek lazımmış inşallah fiyatta iyiyse taktırırım...

zaferugurturen

« Yanıtla #11 : Şubat 16, 2011, 05:49:43 ÖS »
Zavoli'nin fiyatları ne kadar peki bilginiz var mı ?

kayaci26

« Yanıtla #12 : Şubat 16, 2011, 05:58:43 ÖS »
merhabalar arkadaşım hayırlı uğurlu olsun... tekeri düz bassın hep....

LPG ile ilgili paylaşımlarımı aşağıdaki sayfada paylaştım... Yardımcı olacağını düşünüyorum...

http://www.teamhondaturkey.com/forum/lpg_sistemleri/lpg_kullanimi_hakkinda-t46974.0.html

rotasızKAPTAN

« Yanıtla #13 : Şubat 16, 2011, 06:21:56 ÖS »

Ben İstanbul anadolu yakasında oturuyorum işini iyi yapan bir usta önerebilirmisiniz peki ?
kardes ben ızmırdeyım.ıstanbulda neresı var bılmıyorum.yetkılı bayıde taktır mutlaka.1300 tl cıvarı fıyatı

chevasil

« Yanıtla #14 : Şubat 16, 2011, 07:48:59 ÖS »

kardes ben ızmırdeyım.ıstanbulda neresı var bılmıyorum.yetkılı bayıde taktır mutlaka.1300 tl cıvarı fıyatı

bende ya atiker yada zavolli düşünüyorum atikerin izmir bayisiyle görüştüm bana hondaya cok uygulamalarımız oldu tlf vereyım ara görüş abi yorumlarını al dedıler atiker'e sıcak bakmaya başladım safefast OBDII super'miş kit'in adı 990 tl 10 taksit bana güven verdi konuştugum yetkili. zavolli ile arasında 310 tl fark var malum geri kalan dosya masrafları 290 tl tutuyor. lpg+dosya masrafı iyi düşünmek gerek bende bu cuma bayileri dolaşcam atiker şubasıne ugrucam cumartesi nasipse taktıracam. unutmayın sistemler benzer ama iyi bir usta bulmak önemlisi!!

karapilot

« Yanıtla #15 : Şubat 16, 2011, 07:59:02 ÖS »
ZAVOLLLİİİİ italianooooooo
NOT: BEN DE LPG YOK!

Şampiyon

« Yanıtla #16 : Şubat 16, 2011, 10:20:34 ÖS »
Lovato taktırdım gayet memnunum.

zaferugurturen

« Yanıtla #17 : Şubat 16, 2011, 10:53:24 ÖS »
merhabalar arkadaşım hayırlı uğurlu olsun... tekeri düz bassın hep....

LPG ile ilgili paylaşımlarımı aşağıdaki sayfada paylaştım... Yardımcı olacağını düşünüyorum...

http://www.teamhondaturkey.com/forum/lpg_sistemleri/lpg_kullanimi_hakkinda-t46974.0.html
Çok teşekkur ederım.. lınkınızı ınceledım cok guzel lpg sıstemı hakkında bılgı vermıssınız fakat hangı marka ve hangı bayiiden yaptırmam gereken bır önerıde bulunmamıssınız.. benım sorumun yanıtı hangı marka ve hangı bayii?? =)

zaferugurturen

« Yanıtla #18 : Şubat 16, 2011, 10:54:57 ÖS »

eywallah sağolasın. önce hangi marka iyi onda karar kılsam sonra burada en ıyı yapan yerı arastırıcam ama daha marka kararlastıramadım =)

zaferugurturen

« Yanıtla #19 : Şubat 16, 2011, 10:55:44 ÖS »

bende ya atiker yada zavolli düşünüyorum atikerin izmir bayisiyle görüştüm bana hondaya cok uygulamalarımız oldu tlf vereyım ara görüş abi yorumlarını al dedıler atiker'e sıcak bakmaya başladım safefast OBDII super'miş kit'in adı 990 tl 10 taksit bana güven verdi konuştugum yetkili. zavolli ile arasında 310 tl fark var malum geri kalan dosya masrafları 290 tl tutuyor. lpg+dosya masrafı iyi düşünmek gerek bende bu cuma bayileri dolaşcam atiker şubasıne ugrucam cumartesi nasipse taktıracam. unutmayın sistemler benzer ama iyi bir usta bulmak önemlisi!!

Sen izmirden misin?

zaferugurturen

« Yanıtla #20 : Şubat 16, 2011, 10:57:02 ÖS »
Lovato taktırdım gayet memnunum.

ne kadar süredir kullanıyosun pekı ? =) deneyimleriniz benım ıcın çok önemli öğrenmem lazım. ilk defa lpg taktırıcam arabama..

zaferugurturen

« Yanıtla #21 : Şubat 16, 2011, 10:57:55 ÖS »

=) iyi hoş diyorsunda beni ikna edici birşeyler de söyle bari =)

chevasil

« Yanıtla #22 : Şubat 17, 2011, 11:32:02 ÖÖ »

Sen izmirden misin?

izmirdeyim kardeşim hafta sonu gidicem saglam bi usta buldum. izmirdeysen adres verebılırım.

chevasil

« Yanıtla #23 : Şubat 17, 2011, 11:35:29 ÖÖ »
herşey ustada bitiyor kardeş bu mereti cok araştırdım. aynı malı takmış bircok ınsanla karsılastım memnun kalan ile memnun kalmayan arasındaki fark usta'ya kalmış usta düzgün takamadıysa randıman vermıyo sonu gelmeyen sıkıntılar. ben hafta sonu taktıracam önce kendıne fıyat belırle 990tl den başlıyor 3000 tl ye kadar gidiyor lpg senin bütçen ne kadar? bütceni düşün usta araştır.

karapilot

« Yanıtla #24 : Şubat 17, 2011, 01:58:57 ÖS »

=) iyi hoş diyorsunda beni ikna edici birşeyler de söyle bari =)

yazdığım gibi okursan uzatarak bence ikna olursun.:))