Gönderen Konu: LPG marka ve servis tavsiyesi  (Okunma sayısı 10163 defa)

piscocuk

Ynt: LPG marka ve servis tavsiyesi
« Yanıtla #25 : Mart 10, 2012, 04:14:27 ÖS »
arkadaşlar sistemi taktırdım eve geldim yaklaşık 50 km yaptım depoyu fulledim..bakalım araç ne  yakacak..şuan için ne bir çekiş düşmesi hissettim neden farklı birşey..

ayrıca belirtmek isterim bu yeni sistemlerde enjektör sesi çıkmıyor diyebilirim..sabah 6-7 araba birden girdik ve işimiz akşam 3-4 gibi bitti..araç sahipleriyle olsun ustalarla olsun konuştuk muhabbet ettik baya lpg hakkındada bilgiler aldık.burdan öncelikle yasin hocama teşekkür ederim..gerçekten de cemal bey ve firma sahibi hüseyin bey çok ilgililer alakalılar...iş bittikten sonra bile kafanıza takılan yada beğenmediğiniz bişey olduğunda hemen müdahale ediyorlar yada kendi kafalarına bişey yatmazsa direk değiştiriyorlar..LPG taktırmak isteyen arkadaşlara çevre otogazı öneririm...

reklam yapmıyorum yanlış anlaşılma olmasın.burası forum ve ben yaşadıklarımı sizlerle paylaşıyorum oraya gidip memnun kalmayan kimse yoktur diye düşünüyorum.

erhan8395

« Yanıtla #26 : Mart 10, 2012, 11:58:51 ÖS »
Hayırlı olsun güle güle kullanın.Bende 5 ay kadar önce 2009 otm.cıvıcıme çevre otogazda brc my 11 pipolu sisitem taktırdım.Şu ana kadar bir sorun yaşamadım.Gerçekten çok iyi ve düzgün işçilikleri var.Çok doğru bir seçim yapmışsınız.Lpg taktırmayı düşünenlere tavsiye ederim.

erhan8395

« Yanıtla #27 : Mart 11, 2012, 12:01:29 ÖÖ »
2011 elagance var. lpg taktırmak istiyorum yardımcı olursanır çok sevinirim.
Benimde 2009 otomatik cıvıcım var.5ay kadar önce çevre otogaz da brc my11 pipolu sistem taktırdım.Hiç bir sorun yaşamadım.Çok iyi ve kaliteli işçilikleri var.pişman olmazsınız.