Gönderen Konu: En kaliteli lpg  (Okunma sayısı 4012 defa)

mustipasa33

En kaliteli lpg
« : Mayıs 14, 2011, 07:19:15 ÖÖ »
arkadaşlar mrb. Benim Honda accord (1,8 ies otomatik-triptonik 2001) aracım var araçtan çok menmunum aynı sınıftaki araçlarla trafikte de uzun yolda da fazla kimse uğraşamıyor :). Ama sakin kullanımda ne kadar yaktığını birtürlü çözemedim. genelde opetten alırım opetin lpgsi kaliteli ve fazla km yapıyor diye duydum bu doğrumudur.  Yani sizce piyasadaki en kaliteli ve en uzun km götüren lpg firması nedir opet shell total vs. hangisinin yakıtı daha fazla km yaptırıyor. ? bir seferinde 1,8 1600 kg olan arabaya 15 tl lik yakıt(lpg) ile 90 km gittim buda kmde 0,166 krs demek. bu boyutlarda bi araba için imkansız gibi ama doğru ölçtüğüme eminim. Tüpçü tamirci hiçkimse inanmamıştı buşekilde yaktığına. Bastığım zaman asvaltı yarmasıyla birlikte cebimide yarıyor 0,400 kursu buluyor yakıtı ama sakin kullanımda az yakıyor. sizlere sorum arabamı üzmicek performans gösterecek ve sakin kullanımda en fazla km yi yaptırcak olan lpg markası hangisidir. şimdiden teşekkürler.

« Son Düzenleme: Mayıs 14, 2011, 07:24:26 ÖÖ Gönderen: mustipasa33 »

ilkeronat

Ynt: En kaliteli lpg
« Yanıtla #1 : Mayıs 14, 2011, 10:34:15 ÖÖ »
önce kendinizi tanıtın daha sonra forumda ilgili konu başlıklarını okuyun sorunuza kesin cevap bulacaksınız.

chevasil

Ynt: En kaliteli lpg
« Yanıtla #2 : Mayıs 15, 2011, 02:01:13 ÖS »
forumda en cok tercıh edılen lpg fırması yazıyor sonuca bakabılırsınız oradan.