Gönderen Konu: Atiker gösterge ledleri hakkında  (Okunma sayısı 6603 defa)

emrahgs

Atiker gösterge ledleri hakkında
« : Kasım 10, 2012, 09:40:56 ÖS »
selam,

aracım 2000 ies ve atiker sıralı sıstem var. aracı yenı aldım atiker de yenı kullanıyorum.

benzıne gectıgım zaman hiçbir ışık yanmıyor bu normalmıdır ?

birde gaz bitmeye yaklaştıgında yeşil ışık yanıp sönüyordu önceden. şimdi ise tek ışıktan direk kırmızı yanıyor.

ledlerin yanma şekillerinin ne anlama geldıgını bilen varmı ?

hondacolik

• ホンダ患者
Ynt: Atiker gösterge ledleri hakkında
« Yanıtla #1 : Kasım 11, 2012, 12:38:39 ÖÖ »
a s ;benzine geçince sadece sarı ışık yanar ,4 yeşil 1 kırmızı lamba var göstergede benzin göstergesi hariç 4. yeşil 40 km , 3.cü 80 km , 2.ci 60 km , 1.nci yeşil 90 km ve son  lamba kırmızıda ise 120 km yol yapıyor ortalama 33 lt simit tank ile bendeki safefast obdıı

emrahgs

« Yanıtla #2 : Kasım 11, 2012, 09:42:50 ÖÖ »
cevap için teşekkürler bendekide simit tüp fakat çalısması farklı senın anlatımına höre. benzıne gecince ışık felan yanmıyor hıç sarı yandıgınıda görmedım . en iyisi atikercilere gitmek

legolas

« Yanıtla #3 : Kasım 11, 2012, 10:02:10 ÖÖ »
cevap için teşekkürler bendekide simit tüp fakat çalısması farklı senın anlatımına höre. benzıne gecince ışık felan yanmıyor hıç sarı yandıgınıda görmedım . en iyisi atikercilere gitmek

üstad eski modellerde kendin düğmeye basarak benzine geçirdiğinde hiç bir ışık yanmıyor, ancak lpg biterek benzine geçtiğinde yanlış hatırlamıyorsam üst tarafta kırmızı ışık yanıyor...... benim 2000 focusumdaki atiker sistemi de böyleydi... bende senin gibi forumlara danışmıştım bu konuyu o zamanlar :)

rahat ol, keyfin kaçmasın, herhangi bir sıkıntı yok...
« Son Düzenleme: Kasım 11, 2012, 10:02:41 ÖÖ Gönderen: legolas »