Gönderen Konu: eg kasa lpg mikseri  (Okunma sayısı 6119 defa)

cobra34

eg kasa lpg mikseri
« : Ekim 09, 2010, 03:37:33 ÖS »
arkadaşlar aracım 1,5 el. araç benzinde çoğu araca gayet rahat kafa tutuyor fakat aracı lpg ye aldığımda,performans inanılmaz düşüyor.baya bir lpg ci gezdim sorunu bulamadılar.ben artık son çare lpg mikseri diyorum.içimde kalmasın diye değiştireceğim.bulunduğum yerde yok.elinde olan varsa yardımcı olabilir mi

silver35

Ynt: eg kasa lpg mikseri
« Yanıtla #1 : Ekim 20, 2010, 07:44:55 ÖS »
hocam lpg gaz ayarı hava girişi vede sibop ayarı çok farkediyor
bendede aynı problem vardı hepsini yaptırdım şimdi gayet iyi durumda

samuray55

• samuray55
« Yanıtla #2 : Aralık 06, 2012, 05:25:47 ÖS »
bu model araçlarda kullanılan lpg mikserine ilişkin model adı veya resim yükleyebilecek kime var mı?

legolas

« Yanıtla #3 : Aralık 06, 2012, 05:44:19 ÖS »
şimdik bu mikser alınırken aracın markası mı önemli, yoksa lpg kitinin markası mı? :)

samuray55

• samuray55
« Yanıtla #4 : Aralık 06, 2012, 10:33:48 ÖS »
şimdik bu mikser alınırken aracın markası mı önemli, yoksa lpg kitinin markası mı? :)
şu ana kadar öğrendiğim kadarıyla kit ile bir alakası yok. aracın marka modeline göre bir sürü mikser var. hondalar için dual karbüratörlü ve çift karbüratörlü olarak iki çeşit sanırım.

http://www.vanmeenen.com/LPG-autogas-Vlaanderen/catalogus/mixers/img/Honda%20Civic.jpg

http://www.vanmeenen.com/LPG-autogas-Vlaanderen/catalogus/mixers/img/Mixer%20Honda%20Civic.jpg

yukarıdaki linkte iki çeşit mikserden acaba benim modele hangisi uyar. bilen varsa yada aracında bunlardan kullanan ve memnun olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

münzevi

• Co-Admin
« Yanıtla #5 : Aralık 09, 2012, 10:03:25 ÖÖ »
samuray55 anlamadığım bir şey var. dual da çift demek zaten, bu durumda çeşitlilik sadece kullanılan terimlerde oluyor gibi, mikser aynı mikser yani. :)

samuray55

• samuray55
« Yanıtla #6 : Aralık 10, 2012, 11:01:59 ÖÖ »
Afedersiniz benden kaynaklı bir hata. Tek karbüratörlü ve çift karbüratörlü diye iki çeşit araç var sanırım. Bunu kastetmiştim. Özellikle benim aracın modlinden kullanan ve aracındaki miksere bakıp yukarıda linkini verdiğim resimlerden hangisi olduğunu sayleyebilecek var mı acaba. Sayın münzevi sizin aracınız da aynı model. Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar.