Gönderen Konu: bugün brc taktırdım ve başıma gelen bi kaç aksilik ve tankın borusu :s  (Okunma sayısı 4681 defa)

cihan01

arkadaşlar bugun birden aklımıza esti ve babamla beraber brc lpg kiti taktırmaya gittik. takılması yaklaşık 5 saatimizi aldı ve ilk başta arıza lambası yandı daha snra onu hallettiler yag lambası yandı onu da bi şekilde hallettiler ve yanan lambamız kalmadı :) yalnz en büyük sorun arka tankta. silindir biçiminde tank taktrdım fakat agza giden 2 tane boru resmen bagajı bölüyor çünkü üstten geçirdiler. onları alttan geçirmeleri mümkün mü bilmiorm ama yarn gidip tekrar görüşecem. hem kullanışsz bi bagaj oldu hem de şekil olarak kötü görünüyor :s aracım 2008 civic

MerT01__civic

hayırlı olsun.. :) kıyı boyundaki brc bayisinde mi taktırdınız?

cihan01

eyw. evet oraya taktırdım

MerT01__civic

onların işçiliği iyidir.. son model mercedesler geliyor taktırıyor orda.. sahibi tanıdık :) borularada bir çare bulunursa bir sorun yaşicağınızı sanmıyorum :)

ilkeronat

Akan Otogaz mi? (Mehmet Akan)

MerT01__civic

hayır İlker abi Polat Otogaz :)

ilkeronat

Polat tellidere yolundaki bayiinin adi kiyi boyundaki Akan. benim BRC de Akan otogazda takildi. montaj cok temiz oldu ve bir gun surdu. buna karsilik yinede ufak tefek aksakliklar vardi. Polat Otogaz ise facia, kimseye tavsiye etmem.

wordsman

en iyisi simit depo bence, eğer revizyon yaptıracaksanız bu seçeneğide göz önünde bulundurun. (bende 1 sene silindir depo kullandım, her bahajı açtığımda içim kararıyordu, şimdi bagajı açtığımda kocaman bagaj, arabada lpg olduğunu unuttum.sizde düşünün derim.)

cihan01

bn de şu an taktrsam simit taktırırım aynen dediğiniz gibi her bagajı açtığımda içim kararıyor :s

MerT01__civic

Polat tellidere yolundaki bayiinin adi kiyi boyundaki Akan. benim BRC de Akan otogazda takildi. montaj cok temiz oldu ve bir gun surdu. buna karsilik yinede ufak tefek aksakliklar vardi. Polat Otogaz ise facia, kimseye tavsiye etmem.

yok abi taşındı polat otogaz tellidereden kyıboyuna taşındı :)

ilkeronat

Ynt: bugün brc taktırdım ve başıma gelen bi kaç aksilik ve tankın borusu :s
« Yanıtla #10 : Aralık 02, 2011, 06:28:14 ÖÖ »

yok abi taşındı polat otogaz tellidereden kyıboyuna taşındı :)
Adanadan tasinsaydi iyi olurmus :)

alem_ci

Kiz Bakkalin karsisinda  toprak otogaz var zavolli ve Lovato nun bayiisi ben araca orda zavolli taktirdim  cokda basarililar bu iste. Arif Toprak sahibi bende tavsiye ederim ayrica istediginiz markalarida takma imkanlari mevcud. Iscilik 10 numara.