Gönderen Konu: Bu markayı hic duydunuz mu?  (Okunma sayısı 3779 defa)

cadde41

Bu markayı hic duydunuz mu?
« : Şubat 18, 2014, 07:40:01 ÖS »
Yeni aldıgım araçıma lpg taktıracagim nasip olursa.lpg montaji yapan yerleri dolaşırken guvendiğim bi yer plantinca diye bi markayi önerdi obd 2li bi kit imiş,sizde nasıldr yaptırmalımiyım

hondatürk

• ホンダトルコ
Ynt: Bu markayı hic duydunuz mu?
« Yanıtla #1 : Şubat 18, 2014, 07:45:30 ÖS »
Yeni aldıgım araçıma lpg taktıracagim nasip olursa.lpg montaji yapan yerleri dolaşırken guvendiğim bi yer plantinca diye bi markayi önerdi obd 2li bi kit imiş,sizde nasıldr yaptırmalımiyım
atiker safefast obd2 kesinlikle tavsiyemdir

sönmez yıldız

• PRİNS SÖNMEZ USTA
    • www.yildizotogaz.com.tr
« Yanıtla #2 : Şubat 18, 2014, 08:49:28 ÖS »

çok ama çok iyi araştır ondan sonra bu ürünü taktır derim .

selamlar

iceberg987

« Yanıtla #3 : Şubat 18, 2014, 10:39:07 ÖS »
Hocam neden kumar oynamak yerine bilindik markaları tercih etmiyorsunuz ? Taktıracağınız lpg markasının her yerde servis imkanı varmı . Önceden bu markayı honda aracına kaç kere montaj yapmış bu lpg yı takacak olan usta yani tecrübesi var mı ? Bence en önemlisi hem servis imkanı hem tüpü takacak olan ustanın tecrübesi.

cadde41

« Yanıtla #4 : Şubat 19, 2014, 12:21:33 ÖS »
hocam sadece fiyatı ve obd li oluşu beni düşündürüyor.bi arkadaşımda aynı markayı polo ya taktırmış aynı yerde 6 ay olmuş bi sorunu yok.bu yüzdende bi güven oluştu ve iş yeri yıllardır bu işi yapan bi yer.eğer varsa başka markalar önebilrsiniz.

YUNUS MERİÇ

« Yanıtla #5 : Şubat 19, 2014, 12:38:02 ÖS »
düzgün bir montaj ile atiker tak kafan rahat olsun...istersen yardımcı olabilirim gebzede var işin ehli bir usta...

cadde41

« Yanıtla #6 : Şubat 19, 2014, 12:42:01 ÖS »
düzgün bir montaj ile atiker tak kafan rahat olsun...istersen yardımcı olabilirim gebzede var işin ehli bir usta...
hocam kimdir  usta özelden ya da buradan yazabilirmisin

cadde41

« Yanıtla #7 : Mart 11, 2014, 06:43:53 ÖS »
Cesaretin Adı Platinca oldu:) ve sonuç

[/quote]

Quake1

« Yanıtla #8 : Şubat 21, 2015, 06:28:01 ÖS »
Hocam neden kumar oynamak yerine bilindik markaları tercih etmiyorsunuz ? Taktıracağınız lpg markasının her yerde servis imkanı varmı . Önceden bu markayı honda aracına kaç kere montaj yapmış bu lpg yı takacak olan usta yani tecrübesi var mı ? Bence en önemlisi hem servis imkanı hem tüpü takacak olan ustanın tecrübesi.

bilindik marka var da ne oluyor?? izmitte tartarini servisinde 1.6 ies ye takacak arıza tespit cihazı yok...

oukanns

• OUKANNS
Ynt:
« Yanıtla #9 : Mayıs 28, 2015, 11:06:42 ÖS »
Bende de vardi Allah kahretsin bu markayı koca izmirde servisi yok. 3 sene o iğrenç regülatör sesiyle bindim araca. Arabadan soguttu beni. Geçen seneye kadar Merkezlerine ulaşmaya çalışmıştim ama nafile. Sonra sattim kurtuldum araçtan. Lpg olayında bundan sonra öncelik sıram servis ağı. İsterse prins olsun servisi yoksa tirt benim için.