Gönderen Konu: BRC MY11 pipolu sistem taktırdım sonunda:)  (Okunma sayısı 8250 defa)

salim

BRC MY11 pipolu sistem taktırdım sonunda:)
« : Haziran 28, 2011, 10:42:10 ÖÖ »
taktıralı 600 km oldu (2008 civic) araç rolantide; benzinde daha yüksek devirde çalışıyor gaza geçince rolanti düşüyor, klima açılınca devir göstergesinde dalgalanma oluyor, brc kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...

ozN

Ynt: BRC MY11 pipolu sistem taktırdım sonunda:)
« Yanıtla #1 : Haziran 28, 2011, 07:42:12 ÖS »
benzindede klima acınca rolanti dalgalanır gaye normal araba yüklenio elektrige falan

mehmetcan494

« Yanıtla #2 : Haziran 29, 2011, 06:57:28 ÖS »
bu dediğin rolanti olayı normal bende BRC MY-10 kullanıyorum fakat klima konusunda emin değilim farketmedim hiç...

cagatay54

« Yanıtla #3 : Haziran 29, 2011, 11:59:37 ÖS »
valla bende bugün taktırdım 1600 nakit e.şu an herşey normal basa basa geziyorum arabanın keyfini çıakrıyorum :))

vdtyuksel

« Yanıtla #4 : Temmuz 02, 2011, 09:27:25 ÖS »
my-11 de mi çıktı!!!!
Yazılım güncelleme vakti geldi galiba... Benim araç hala my-07....

tolgaacar

« Yanıtla #5 : Temmuz 02, 2011, 10:50:44 ÖS »
valla bendede my10 var 2008 oto.aracım ama rolantıde dalgalanma yok.olsa farkederdım.

Tuna.09

« Yanıtla #6 : Temmuz 14, 2011, 08:17:26 ÖS »
bende geçenlerde BRC taktırdım. simit tank (malum bagaj) stepneyide attım bodruma :) 1600tl 10 taksit... Muğlada İstanbul otogaz'a...şimdilik çok memnunum... karışık 270kr yakıyor... klimayı rolantide fazla kullanmıyorum...

hykanus

« Yanıtla #7 : Temmuz 14, 2011, 11:09:55 ÖS »
arkadaşlar bende 2011 civicime landirenzo taktıktırdım, 2 depo bitirdikten sonra tekrar ayar yapılacak. gözlemlediğim klima açıkken rolantide bi sorun yok, çekişte çok az düşme var. ancak cıvıcın ön ses yalıtımı olmadığı için ve boğaz kelebeği iç tarafta olduğu için içeriye felaket ses geliyor sanki traktör gibi çalışıyor, ustanında işçiliği güzeldi(bir yer hariç oda bahsedeceğim yer). cıvıcı olan arkadaşları aradım onlar brc taktırmış herhangi bir ses olmadığını söylediler ancak ilk takıldığında ses vardı sonra ayar yaptılar sesin gittiğini söylediler. ben düşündüm taşındım ne yapayım diye başka marka takayım dedim tekrar sil baştan moralim çok kötü bozuldu. sonra bide ben bakayım şu işe dedim kaputu açtım( mekanik bilgim var sağlıkçı olmama rağmen) düşündüm taşındım landirenzonun enjeksiyonu gayet güzel değişik bir cihaz, içerisindeki silindir çok büyük ve ağır oluşundan dolayı ses yapıyor, enjektörün elektrik giriş yeri olan plastik kısım metal hidrolik hortumla temas ediyor, ben dedim ses burdan geliyor enjektördeki silindirin vuruşundan dolayı dedim yok ordan değil dediler. ustaya enjektörü hiç bir yere temas etmeyecek şekilde tut dedim ve araca geçip camları  kapattım araç rolantide çalışıyor, içeriye gelen o traktör gibi çalışan ses kesilmişti. ulan dedim sizin yaptığınız işin içine ....  bide başlarında makine mühendisi vardı seni okutan hocanındaaaa......(lafın gelişi hocalarımız alınmasın) neyse ustaya dedim adam akıllı yap adam iki cırt la bağladı yolda giderken yine ses yapmaya başladı, anlayacağınız bu işi bana yaptıracaklar gidip inşaat malzemesi satan yerden yüksek ısıya dayanıklı köpükler ondan alıp enjektörün motora ve diğer yerlere temasını önleyeceğim..