Gönderen Konu: 2011 Model Honda Cıvıc Honda Servis BRC kit montaj resimleri  (Okunma sayısı 15420 defa)

cafex

Ynt: 2011 Model Honda Cıvıc Honda Servis BRC kit montaj resimleri
« Yanıtla #25 : Şubat 23, 2012, 10:55:20 ÖÖ »
arkadaşlar bende on gün önce 2012 nodel bi honda aldım malüm benzinde acayip fazla yakıyor lpg taktırmak istiyorum ama garanti meselesi benimde kafamı çok karıştırıyor sanaiide ki brc ile servisteki brc arasında 750tl gibi bi fiyat farkı var çok kararsısızm bi yardımcı olsanız fikir olsa bendede tşkler

historyteacher

« Yanıtla #26 : Şubat 23, 2012, 11:51:23 ÖÖ »
evet bu fark zaten insanın kafasını karıştırıyor. zaten honda da sanırım bu farkı garantinin devamı için alıyor. dün honda türkiyeyi aradığım ordaki arkadaş honda bayisindeki montajın brc bayisindeki elemanlar tarafından yapılacağını söylüyor. yani honda servisi denetiminde brc nin elemanları montaj yapacaklarmış. bir de bayilerde farklı fiyat verildiği bu konuda şikayetler aldıklarını belirttiler...mesela izmirde başlayan honda servisi 2650 tl fiyat veriyor resmi işlemler hariç. ancak istanbuldaki bayi 2350 tl fiyat verdi. 

parlayan45

« Yanıtla #27 : Şubat 23, 2012, 12:33:01 ÖS »
Benimde aracım 2012 premium FD6.Benzini sanki su gibi içiyor.lpg taktıracam ama, servis eline almış bi garanti kozunu insanları yolmaya çalışıyorlar. BRC dışarıda 1550 tl. Honda bize aynı kiti 2750 tl ye satmaya çalışıyor.zaten bugüne kadar hangi hondanın motoru lpg den dolayı arıza yapmış,zaten arıza yapacak olsa garantiyi, devam ettirmezler.Arasında cüzi bir fiyat farkı olsa servise taktıracam, ama neredeyse 2 katı fark var.Birde bayiler arasındaki fiyat farkını anlayamadım.İzmir başka fiyat Ankara başka fiyat. Kim ne tutturursam hesabı galiba.

ZAFER_37

« Yanıtla #28 : Şubat 23, 2012, 07:26:47 ÖS »
Bende aracıımı yeni aldım henüz 4 aylık.serviste takılan lpg ile dışarıda takılan arasında hiçbir fark yok.Bende garantiyi bozmamak istiyorum ama bu yaptıkları fırsatçılıktan başka bişey değil.Honda Türkiyeyi aradım şikayette bulundum ama klasik cevaplar geri dönüş filanda olmadı,bence bu duruma karşı herkesin Honda Türkiye ye şikayette bulunması gerekli... 

cafex

« Yanıtla #29 : Şubat 24, 2012, 08:19:23 ÖÖ »
arkadaşlar dün tüm gün brc lpg kitini araştırdım 2Abayisi hangi brc markası takan bayi olursa olsun aracın garantisi bozulmuyomuş ve kayseride bu işi yapan beş altı yer buldum aracın garantisi bozulmadan 1800tl ye takıcaklar honda kitli olmak şartı ile

historyteacher

« Yanıtla #30 : Şubat 24, 2012, 09:36:26 ÖÖ »
ARKADAŞLAR BRC BAYİLERİ GARANTİNİN BOZULMADIĞINI SÖYLÜYORLAR ANCAK BU KONUDA HONDA TÜRKİYEYİ ARADIM. HONDA TÜRKİYE BRC BAYİLERİNDEKİ MONTAJLARDA GARANTİNİN BOZULDUĞUNU GARANTİNİN DEVAM ETMESİ İÇİN MONTAJIN HONDA BAYİLERİNDE YAPILMASI GEREKTİĞİNİ, HONDA BAYİSİNDEKİ MONTAJI DA BRC DEN GELEN ELEMANLARIN YAPTIĞINI BELİRTTİ. ASLINDA HONDA VE BRC OLAYI NET BİR ŞEKİLDE HONDA KULLANICILARINA BİLDİRSELER İYİ OLUR. KİMSENİN AKLINDA SORU KALMAZ...