Gönderen Konu: BRC JAZZ...  (Okunma sayısı 2141 defa)

ejkan01

BRC JAZZ...
« : Mart 21, 2012, 10:34:48 ÖÖ »
Madem honda brc ile anlaşma yaptı 2004 jazzın brc takıldıktan sonra sıtma tutmuş gibi titremelerinin de nedenini araştırmak ve tüketicileri aydınlatmak boynunun borcudur...Ben bu anlaşmaya istinaden taktırdım BRC yi aracım stop edecekmiş gibi titriyor ara ara ve kalkışlarda yığılma oluyor bütün bakımları yapılmış olmasına rağmen düzen tutmuyor benzinde gayet ritmik çalışırken gazda bu sıkıntıyı yaşıyorum halen çözemediler bilginize...

ed35

Ynt: BRC JAZZ...
« Yanıtla #1 : Mart 21, 2012, 10:46:58 ÖÖ »
Madem honda brc ile anlaşma yaptı 2004 jazzın brc takıldıktan sonra sıtma tutmuş gibi titremelerinin de nedenini araştırmak ve tüketicileri aydınlatmak boynunun borcudur...Ben bu anlaşmaya istinaden taktırdım BRC yi aracım stop edecekmiş gibi titriyor ara ara ve kalkışlarda yığılma oluyor bütün bakımları yapılmış olmasına rağmen düzen tutmuyor benzinde gayet ritmik çalışırken gazda bu sıkıntıyı yaşıyorum halen çözemediler bilginize...
Brc sorun çıkartmazsa ne ala,ancak çıkartırsa çözüm konusu sıkıntılı...
Hr-v aracımıza brc taktırdım ancak rolanti sürekli düşüp arada stop ediyordu ve benzinde normaldi ama bir türlü çözemediler...
Bende elektronik olarak rolanti vs. yükselttim ve sorun düzeldi,sanayideki lpg ustaları,daha usta bu lpg şirketlerinden...

sakleylek

Ynt: BRC JAZZ...
« Yanıtla #2 : Mart 26, 2012, 08:21:09 ÖÖ »
Arkadaşım geçmiş olsun aracının aküsü ve elektrik tesisatına bir baktırmanı tavsiye ederim. Rölantide zayıf akü sıkıntı yaratabiliyor. Bujilerinide NGK LPG buji leriyle değitirirsen ateşlemede çoğu sorun noktasını elemiş olursun..