Gönderen Konu: Hangi BRC bayisi.  (Okunma sayısı 3170 defa)

mrc

Hangi BRC bayisi.
« : Haziran 10, 2012, 04:11:21 ÖS »
 2008 Civic Sedan Aracıma Brc marka lpg taktırmayı düşünüyorum.Ankaralı arkadaşlar nerelerde taktırdılar ve şikayetleri ne oldu.Sizce Ankara da hangi bayi(ustaya)de lpg montajı yaptırmalıyım.

Regal

• Regal
Ynt: Hangi BRC bayisi.
« Yanıtla #1 : Haziran 10, 2012, 10:13:26 ÖS »
Ankara hangi ilçedesiniz ? Ona göre BRC servisi yazalım.

vlkn06

« Yanıtla #2 : Haziran 11, 2012, 01:37:59 ÖÖ »
ayni seyi bende dusunuyorum ankaradan olduktan sonra semt onemli degil

mehmetgürbüz

• Hadimül Haremeyn
« Yanıtla #3 : Haziran 12, 2012, 12:48:38 ÖÖ »
Mocan mocan mocan
Bak bir daha söylüyorum Mocan Mocan Mocan

BenKimim

« Yanıtla #4 : Haziran 12, 2012, 10:07:59 ÖS »
Bende Mocan'da taktırdım. Ama çok yeni benimkisi, hizmetten memnun kaldım, forumdonanımhaber de sayfaları var ne sorsam aynı gün yanıtlıyor Övünç Bey sağolsun. İşçilik hususna gelince dediğim gibi henüz çok yeni o yüzden ne yorum yapsam yanlış olur bu bir hafta süresince gayet memnunum. Gördüğüm kadarıyla (en azından benim gittiğim gün) 2 usta vardı. Benim montajı Mustafa isimli nispeten genç bir arkadaş yaptı ismini bilmediğim bir usta daha vardı onun montaj sırasında lehimle montaj yapması nedeniyle keşke benim montajı da o yapsaydı dedirtsede bana Mustafa'nın eli de gayet yatkın ve hızlı idi. Artık Honda'da otomatiğe binmiş şekilde bir robot edasıyla yaptı ve tamamladı montajı.

Mehmetttt

« Yanıtla #5 : Haziran 12, 2012, 11:04:14 ÖS »
Bende Mocan'da taktırdım. Ama çok yeni benimkisi, hizmetten memnun kaldım, forumdonanımhaber de sayfaları var ne sorsam aynı gün yanıtlıyor Övünç Bey sağolsun. İşçilik hususna gelince dediğim gibi henüz çok yeni o yüzden ne yorum yapsam yanlış olur bu bir hafta süresince gayet memnunum. Gördüğüm kadarıyla (en azından benim gittiğim gün) 2 usta vardı. Benim montajı Mustafa isimli nispeten genç bir arkadaş yaptı ismini bilmediğim bir usta daha vardı onun montaj sırasında lehimle montaj yapması nedeniyle keşke benim montajı da o yapsaydı dedirtsede bana Mustafa'nın eli de gayet yatkın ve hızlı idi. Artık Honda'da otomatiğe binmiş şekilde bir robot edasıyla yaptı ve tamamladı montajı.
Lehimle yapmak bana pek de iyi gelmiyor açıkçası, kabloyu sıyırıp lehimleyip bantlamak biraz ilkel geliyor. Artık kablo kesmeden yapılıyor montajlar lehim olmadığı daha iyi olmuş bence.

Mehmetttt

« Yanıtla #6 : Haziran 14, 2012, 11:15:11 ÖÖ »
forumdonanımhaberde OBK rumuzlu motor uzmanı da Mocan'ı seçmiş, Ankara'da BRC Mocan'dan başka yere gitmeye gerek yok... http://forum.donanimhaber.com/m_30824050/tm.htm

BenKimim

« Yanıtla #7 : Haziran 14, 2012, 12:58:22 ÖS »
forumdonanımhaberde OBK rumuzlu motor uzmanı da Mocan'ı seçmiş, Ankara'da BRC Mocan'dan başka yere gitmeye gerek yok... http://forum.donanimhaber.com/m_30824050/tm.htm

Doğrusu ben BRC taktırmaya karar verdikten sonra, yaptığım araştırmalarda Mocan ve MaviDenizler (yanlış hatırlamıyorsam mavi denizlerdi) olmak üzere 2'ye kadar indirmiştim. Fiyat konusunda Mocan daha iyi fiyat verince Mocan'da taktırdım.