Gönderen Konu: A/T Civic İES+Atiker  (Okunma sayısı 8190 defa)

social

Ynt: A/T Civic İES+Atiker
« Yanıtla #25 : Mart 15, 2012, 03:44:37 ÖS »
LPG den anlamıyor ki mekanık personeli,anlasada BRC den anlıyorlar

CAGLAR28

« Yanıtla #26 : Mart 15, 2012, 03:55:53 ÖS »
herkesin kendi mesleğinin ayrıntıısı farklıdır bi adam serviste diye mekanikten motordan kaporta boyadan herşeyden anlamak zorunda değil ki.orda ne iş yapıyor şimdi kişiyi bilmiyoruz belki orda temizlik görevlisi belki çaycı belki boyacı kaportacı belki motorcu yada hiç alakası olmayan satış görevlisi ? yada çoğundan anlamayan pc başında kayıt yapanlardan.şimdi ben sanayide bu olayı çok gördüm kaportacı da ayrı boyacı da genelde kaporta boya yazsa da ayrı yerlerde yapılıyor çoğu zaman.yani bilemeyiz kim nedir.

alimagar

• şeyhmus bilgiç
« Yanıtla #27 : Mart 15, 2012, 05:08:43 ÖS »
ne olursa olsun onun arızası motordan serviste yaptıramıyosa benim aklıma şühpe düşer bi kere

social

« Yanıtla #28 : Mart 16, 2012, 07:26:39 ÖÖ »
motordan oldugunu nasıl anladınız çok merak edıyorum,lpg taktırana kadar bir problem yoktu çunku.Neyse ben evham yaptım sanırım araç lpg ye geçtıkten sonra henuz tam ısınmamışsa ve kompresorde yokuş ınıyorsam vites'i tam ayarlayamadıgından gaz verıp kesıyor.Rolantısını ayarlamaya çalışıyor.Normal oldugunu duşunuyorum

hydrop

« Yanıtla #29 : Mart 20, 2012, 11:21:24 ÖS »
arkadaşlar bende 2000 civic 1.6 iese lpg taktırmak istiyorum fiyat ekonomik olsun diyorum hangi marka önerirsiniz sorun yaşamayayım.

social

« Yanıtla #30 : Mart 21, 2012, 08:17:35 ÖÖ »
Fiyat performans kıyaslamasında en uygunu Atiker dıyebılırım ama data tecrubelı arkadaşlarında fıkırlerını almak lazım