Gönderen Konu: Honda LPG dönüşüm hakkında tavsiyeye ihtiyacım var  (Okunma sayısı 1880 defa)

transformer_beyaz

Honda LPG dönüşüm hakkında tavsiyeye ihtiyacım var
« : Ekim 22, 2012, 10:05:21 ÖS »
Merhaba. Bende Honda Civic 1.6 full elegance otm var. Benzinli şu an. Bu yıl İstanbul'a taşındım ve iki aydır benzine çalışıyorum. Lpg taktırmak istiyorum ama garantisi bozulacak...hadi onu da geçtim lpg de sorun yaşarsam diye korkuyorum..kıyamıyorum hondama. bana  çok güçlü bir tavisye lazım. Honda BRC anlasmalı oldugu ıcın ben de BRC istiyorum. Bir honda bayi aradım ve bana 2.750 dedi. Çok fazla bence..ama önemli olan sorunsuz olması..taktıranlar varsa bana hondamı nereye götürmem hakkında tavsiye verebilirler mi?

hhondacı

Ynt: Honda LPG dönüşüm hakkında tavsiyeye ihtiyacım var
« Yanıtla #1 : Ekim 22, 2012, 11:46:00 ÖS »
bende garanti endişesi yaşadım fakat sonradan iyiki taktırmış diyorum. benzin ucuz olsada keşke orjinalliğini zomadan benzinde binsek malesef belli bir KM den sonra gercekten canını acıtıyor insanın. 28 Bin km benzinle yaptıktan sonra BRC MY 11 kadıköy merkez sube ( öz marmarada ) taktrdım. suan 61bin km de aracım. ne bir ikaz lambası nede baska bir sorun hiç bişey yaşamadım BRC de. fakat markadan ziyade unutulmamalıdır ki yapılan işçilik daha önemlidir, 3000 lira verip PRİNS taktırısnız ama işçilik iyi olmaz randuman almassınız , 1000 lira verip atiker taktırırsınız işçilik iyidir  sıkıntısız binersiniz ;)

drhonda

Ynt: Honda LPG dönüşüm hakkında tavsiyeye ihtiyacım var
« Yanıtla #2 : Ekim 28, 2012, 05:13:26 ÖS »
Merhaba.Ben de sonunda 2011 elegance manuel civic imi albildim.Aracı 2, el aldım 8000 km de.Performansından çok memnunum ama yakıt fiyatı ve tüketimi malum.Performans konusunda lpg taktıran arkadaşlar yardımcı olabilir mi??