Gönderen Konu: arkadaslar lpg taktırıcam kullanan arkadaşlardan yardımlarını beklıyorum....  (Okunma sayısı 5931 defa)

adre

performas dusmeyecek ustalıgı saglam bu işin erbabı dıyen arkadaslar varsa yazsınlar lutfen....

asvtec

hangi ildesiniz?

ilkeronat

önce kendimizi tanıtıyoruz.
sonra forumu bir taratıyoruz.
aradığınızı bulamazsanız eminim yardımcı olacak çok arkadaş vardır ama lütfen önce üstteki iki madde :)

asvtec

+1

önce kendimizi tanıtıyoruz.
sonra forumu bir taratıyoruz.
aradığınızı bulamazsanız eminim yardımcı olacak çok arkadaş vardır ama lütfen önce üstteki iki madde :)

adre

reis ögrenicem yeniyim daha :) senın bu durumda sen yenisin galibada demen  gerekiyodu galiba :)

yalçınn

reis ögrenicem yeniyim daha :) senın bu durumda sen yenisin galibada demen  gerekiyodu galiba :)

neyse uzatmayalım isterseniz hoşgeldiniz aramıza...
sorunuza gelince lpg de performans kaybı olmayacak fikrini aklınızda çıkartın böyle birşey söz konusu değil...

adre

verdım bakalım lavato takılıyor...

ilkeronat

ariza isigin yanacak mi?

outcry666

takıldıktan sonra belli olur o :)

asvtec

adre ,aracınız neydi? hangi ilde hangi servise kaç tl ye montaj yaptırıyorsunuz?

ilkeronat

takıldıktan sonra belli olur o :)
bence simdiden belli :)

poseidon999

Ya dostum

1) sen kimsin?
2) Bir selam ver allah rızası için
3) Forumda 85 tane konu oldu lpg ile ilgili bir araştır tüm sorularının cevaplarını bulacaksın.

http://www.teamhondaturkey.com/forum/sizi_taniyalim/yeni_uyelerin_dikkatine-t3183.0.html

adre

arkadaslar benım arac vtec es 2004 makyajlı lavato taktırdım umranıye sanayıde candan muhendıslıkde %100 performans aynı ışık falan yanmıo bugun tam bı depo bıttı ılk depo yanı 68tl ye doldu 300km dıp gaz kullandım bıde hayat varmıs dedim gercekten....

adre

bu arada  fıyatı yazmaya unuttum 1500 taksıtle

ilkeronat

tam monolog yani :)

poseidon999

Ya dostum

1) sen kimsin?
2) Bir selam ver allah rızası için
3) Forumda 85 tane konu oldu lpg ile ilgili bir araştır tüm sorularının cevaplarını bulacaksın.

http://www.teamhondaturkey.com/forum/sizi_taniyalim/yeni_uyelerin_dikkatine-t3183.0.html

orkun şimşek

selam  arkadaşlar  bende  aranıza  yeni  katıldım daha  önceden  bu  siteyi  takip  ediyordum  çok  faydalandım ben ist mercedes benz yetkili  servisinde  kaportacıyım ben kendi aracıma tartarini marka kit taktırdım ve çok çok memnunum ne bi perfonmans kaybı nede fazla  yakıt tüketimi biraz agresif kullanıyorum aracı ve km de 213 tl yakıyo ş.içi  lpg lt 2.4 tl ben  tavsiye ederim ama  işçilik çok önemli bu konuda ist de şahin balans var memnun kalırsınız  ve  bana  dua  edersiniz