Gönderen Konu: Arkadaşlar HEDEF marka lpg anahtarı arıyorum  (Okunma sayısı 5904 defa)

Civic Ex..

Arkadaşlar HEDEF marka lpg anahtarı arıyorum
« : Aralık 12, 2009, 05:33:25 ÖS »
Arkadaşlar HEDEF marka lpg anahtarı arıyorum....
araç 1.5 karbürotörlü tesisat hedef olduğu için başka anahtar taktığım zaman araçda ne kadar gaz kaldığını göstermiyor..
sordum soruşdurdum tesisatın hangi marka ise onu takman gerek dediler yardımcı olursanız sevinirim..

Time-R

• Ziyaretçi
Ynt: Arkadaşlar HEDEF marka lpg anahtarı arıyorum
« Yanıtla #1 : Aralık 12, 2009, 06:29:23 ÖS »
Ama yanlis bilmiyorsam bu boyle olmamali, herhangi isikli gostergeli bir anahtar olur diye biliyorum.

Civic Ex..

« Yanıtla #2 : Aralık 12, 2009, 07:08:22 ÖS »
Ama yanlis bilmiyorsam bu boyle olmamali, herhangi isikli gostergeli bir anahtar olur diye biliyorum.
Bende öyle biliyordum ama değilmiş atiker bayisine gittim olmaz dediler şamandırayla aynı marka olması gerekiyo dedi şuan zaten başka takılı doğru düzgün göstermiyor gaza basıyom 3 ışık sönüyo sonra çıkıyor falan değişik bi durum araçda ne kadar gaz var göremiyorum km hesabı gidyorum :D

Time-R

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Aralık 13, 2009, 07:48:39 ÖÖ »
Bende öyle biliyordum ama değilmiş atiker bayisine gittim olmaz dediler şamandırayla aynı marka olması gerekiyo dedi şuan zaten başka takılı doğru düzgün göstermiyor gaza basıyom 3 ışık sönüyo sonra çıkıyor falan değişik bi durum araçda ne kadar gaz var göremiyorum km hesabı gidyorum :D

Bu anahtar degilde, samandira problemi olmasin Civic Ex..?

Civic Ex..

« Yanıtla #4 : Aralık 13, 2009, 10:20:11 ÖÖ »

Bu anahtar degilde, samandira problemi olmasin Civic Ex..?
Yok öyle değilmiş eski anahtarım hedef marka idi ama aracı stop ettiriyordu anahtarda bulunan bir arıza yüzünden
bnde başka bir marka taktım göstermedi atikerin bayisine sordum bu işi onlarda öyle dediler şamandırada bir problem yokmuş bakdılar anahtar dediler bende anlamadım bu işi

alkan

« Yanıtla #5 : Aralık 13, 2009, 10:52:37 ÖÖ »
bnm onceden şamandırada voltrandı anahtarda ama ısıklar dogru duzgun yanmıyordu gstermıyordu şimdi şamandıra atiker anahtar aynı voltran yine çok guzel gosterıyor düzgünce takan kişide göstermez dedi ama aksine süper gosterıyor

RattleSnake

« Yanıtla #6 : Aralık 13, 2009, 10:58:24 ÖÖ »
arkadaşlar aynı marka olma zorunluluğu yok sadece ön anahtarla depo üzerindeki göstergeyi kalibre edebilecek yani boşken boş doluyken dolu gösterecek bu ayar tek seferde olmuyor bir iki kere depo dokuyken boşken falan tekrar ayarlamak gerekiyor önceki arabam sürekli anahtar yakıyordu 4-5 çeşit anahtar taktım ustamda ayarını biliyordu hepsinde gösterdi bana göre söyledikleri olay tamamen satış politikası

Civic Ex..

« Yanıtla #7 : Aralık 13, 2009, 01:58:02 ÖS »
Bi şansımızı deniyelim birtane hedef marka bulup takıyım izlenimleri paylaşırım sizlerle bir sorunda  gaza yüklenip bırakdıkdan sonra tüpün oradan
TIK diye bir ses geliyo ardı ardına bazen bu nedir acaba ?