Gönderen Konu: arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacımız var  (Okunma sayısı 3096 defa)

yabacı

• yener
arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacımız var
« : Haziran 05, 2012, 10:25:06 ÖS »
ilginizden dolayı şimdiden teşekkür edrim yakın bi dostuma 2011 model opel astra aldık manuel vites şimdi sıra lpg dönüşümünde araç 3000 km de aracı en az beş yıl kullanacak... yardım istedimiz konu lpg yi ne marka ve nerde takacaz biz boludayız ankara ve istanbula yakıız tek derdimiz kaliteyi hesaplı kullanmak her dönüşümcü kendi taktığı markayı övüyor arkadaşlar sizce ne marka takalım iyi ustası olan varsada tavsiye ederse sevinirizz... opel nede sorunsuz ben inanıyorum ki en iyi sizler biliyosunuz sizlerin yorumlarına göre markaya karar verecez...

MerT01__civic

Ynt: arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacımız var
« Yanıtla #1 : Haziran 05, 2012, 10:29:49 ÖS »
turbo astra dimi.. Hondalar kadar uyumlu değiller lpg'ye.. çok binmiyorsa bence taktırmasın :)

ama illaki takılıcaksa kendini ıspatlamış markalardan teleflex veya prins tercih edilebilir..

galantus

« Yanıtla #2 : Haziran 06, 2012, 08:18:05 ÖÖ »
tsı ise şu an daha yeni yeni lpg takılmaya başladı onlara. Onu takabilen yerlerde sayılı ve biraz tuzlu. tsı yani turbo benzinli ise işiniz oldukça zor. Şahsi görüşüm ben olsam o araçta lpg olayına girmezdim.

Mehmetttt

« Yanıtla #3 : Haziran 07, 2012, 03:04:07 ÖS »
Tsı vw grubu araçlarda kullanılan motor tipi, Opel ecotech kullanıyor Euro 5 normuna göre olan motorsa lpg uyumlu değil, illa taktıracaksanız motor garantisi veren bir lpg kitini taktırın landirenzo-brc gibi. Motor uyumlu değil, lpgden çok dili yanıyor ecotech motorda benim de hem dilim hem de sübaplarım yandı :)

Mehmetttt

« Yanıtla #4 : Haziran 07, 2012, 03:17:03 ÖS »
Turbo varsa prins olmalı.

prevailingboy

« Yanıtla #5 : Haziran 07, 2012, 07:21:04 ÖS »
opelin önerdiği sistem landi renzo,ama en iyisi prins diyo herkes,taktıracaksa ve uzun süre binecekse prins i herkes övüyo

GRKN51

« Yanıtla #6 : Haziran 07, 2012, 07:46:44 ÖS »
ne öneriyorsa o bence Landirenzo çok kaliteli bi kit ve bence Brc dende iyi... bizzat kullandım eski civic imde.

baron12

« Yanıtla #7 : Haziran 08, 2012, 11:01:00 ÖÖ »
ecotec motorlara prins landirenzo subap yaglamalı sistemle montajı sart bildiği üzere ecoteclerde subap sorunu cok yüksek

mertkan677

« Yanıtla #8 : Haziran 08, 2012, 02:04:58 ÖS »
turbolu ise prins yapabiliyor artık bunu sıkıntı pek yaşanmaz veya opelin tercih ettiği landirenzo olabilir. tabiki iyi bir montaj işçiliği şart.

davyjones24

« Yanıtla #9 : Haziran 08, 2012, 03:06:56 ÖS »
teleflex hepsine uyar....

ASVTEC19

• Moderator
« Yanıtla #10 : Haziran 08, 2012, 04:16:43 ÖS »
Landi Renzo iyi bir lpg sistemidir .Landi Renzo'nun BRC üstün bir tane özelliğini yazar mısınız? Yazamazsınız.
BRC elektronik enjektörleri ve plug and drive yazılımı ile bir üst kategoridedir.Bilgilerinize...

ne öneriyorsa o bence Landirenzo çok kaliteli bi kit ve bence Brc dende iyi... bizzat kullandım eski civic imde.

baron12

« Yanıtla #11 : Haziran 09, 2012, 08:00:17 ÖS »
önerileri hiçte önemli degil bütün opel servislerini gez hepsi farklı sey söyler sana

yabacı

• yener
« Yanıtla #12 : Haziran 11, 2012, 09:44:43 ÖS »
arkadaşlar teşekkür ederim ilginize sanırım brc takcaz bizim araç turbo değilmiş