Gönderen Konu: Aracınızın LPG dolum ağzı nerede ?  (Okunma sayısı 47622 defa)

neco otogaz izmir

Ynt: Aracınızın LPG dolum ağzı nerede ?
« Yanıtla #75 : Nisan 27, 2013, 02:39:23 ÖS »
Renault megane serisinde isteyen musterilerime taktim.benzin dolum aparatinan yanina  takilyo seyyar dolum agzi var gaz  pompasi takilirken o aparat takiliyor.

sercanim

• SeRCaN
« Yanıtla #76 : Nisan 27, 2013, 03:58:47 ÖS »
Renault megane serisinde isteyen musterilerime taktim.benzin dolum aparatinan yanina  takilyo seyyar dolum agzi var gaz  pompasi takilirken o aparat takiliyor.
resim görebilir miyiz bizde değiştirebilir miyiz dolum ağzı yerini.

neco otogaz izmir

« Yanıtla #77 : Nisan 27, 2013, 04:41:08 ÖS »
Monte edilmiş şekli ancak müşterim gelince çekebilirim ama aparatin resmini yüklüyorum

qwertylion

« Yanıtla #78 : Nisan 27, 2013, 06:18:19 ÖS »
Monte edilmiş şekli ancak müşterim gelince çekebilirim ama aparatin resmini yüklüyorum

Bizde depo ağzına alabilirmiyiz? Araç yeni honda city

neco otogaz izmir

« Yanıtla #79 : Nisan 27, 2013, 07:36:51 ÖS »
resim görebilir miyiz bizde değiştirebilir miyiz dolum ağzı yerini.

Resimleri göndermeyi beceremedim yükleyemedim bilgilendirirseniz sevinirim

neco otogaz izmir

« Yanıtla #80 : Nisan 27, 2013, 07:37:59 ÖS »

Bizde depo ağzına alabilirmiyiz? Araç yeni honda city

Evet biraz dikkat edilmesi gereken bir monte işlemi aracınıza lpg takan firmaya giderseniz yardımcı olacağına eminim

artyom

« Yanıtla #81 : Şubat 11, 2014, 03:59:41 ÖS »
dolum yeri aracın altında olduğu zaman pompacılar iyi anıyor takan lpg ustalarını :)

aynen öyle ve pompayı çıkarttıktan sonra kapağı takmıyorlar bazen. bu sorun olur mu acaba?

By_emre

« Yanıtla #82 : Şubat 11, 2014, 05:10:06 ÖS »
dolum yeri aracın altında olduğu zaman pompacılar iyi anıyor takan lpg ustalarını :)

aynen öyle ve pompayı çıkarttıktan sonra kapağı takmıyorlar bazen. bu sorun olur mu acaba?

Kapak olursa dolum ağzında çamur vs olmaz ve dolum kısmında arıza oluşmaz kapak olursa daha iyi olur ben 2-3 ay takmamıştım sonra alıp taktım eğer petrolde kaybolduysa gidip söyleyin elinde var ise verir

artyom

« Yanıtla #83 : Şubat 12, 2014, 10:10:23 ÖÖ »

Kapak olursa dolum ağzında çamur vs olmaz ve dolum kısmında arıza oluşmaz kapak olursa daha iyi olur ben 2-3 ay takmamıştım sonra alıp taktım eğer petrolde kaybolduysa gidip söyleyin elinde var ise verir

kapak var olmasına var da adam zaten pompa için resmen arabanın altına yatıyor öyle takıyor ondan sonra bir de kapağı takmak zorlarına gidiyor bazen.

Caner20

« Yanıtla #84 : Şubat 12, 2014, 10:47:25 ÖÖ »
aynen bazıları takmiyor birde tampona bastıkları ıcın ellerıyle arka tarafta acilma oldu clipslerin ordan :s

chaterchater06

« Yanıtla #85 : Haziran 23, 2015, 02:16:49 ÖS »
http://www.teamhondaturkey.com/forum/lpg_cng_ve_alternatif_yakit_sistemleri/lpg_dolum_yeri_benzin_dolum_yerinde-t79599.0.html;new#new

dolum yeri benzin kapagında, hem de kapak kapanabiliyor. Çok kullanışlı ve güvenli