Gönderen Konu: Antalya/Isparta/Denizli/Konya Önerebileceğiniz LPG Montaj Servisi  (Okunma sayısı 6969 defa)

ardsi

Selamlar...
Aracımı yeni almama rağmen sık km yapacağım için hemen LPG düşünmek zorundayım...Aslında Antalyada olmama rağmen forumdan araştırdığım kadarı ile markadan çok ustanın deneyim ve bilgisi önemli olduğu için; Antalya ve çevre illerinde yeni kasa (2007>) Civicine montaj yaptırıp "Ben şu ustadan çok memnun kaldım" diyen bir dostumuz var ise tavsiyelerini almak isterim..Zira ileride montaj ile ilgili bir sorun yaşamak istemiyorum...
Teşekkürler..

rotasızKAPTAN

Ynt: Antalya/Isparta/Denizli/Konya Önerebileceğiniz LPG Montaj Servisi
« Yanıtla #1 : Eylül 23, 2010, 10:49:22 ÖS »
kardes valla ben daha taktıralı 3 gun oldu.zavolli marka taktırdım çoğu kişinin önerisi olarak.eğer zavolli taktırırım diyosan kesinlikle izmirde taktırmanı öneririm.eğer düşünürsen yer önerebilirm işçilğine hayran kalırsın.aracım 2007 cıvıc
« Son Düzenleme: Eylül 23, 2010, 10:50:08 ÖS Gönderen: rotasızKAPTAN »

asvtec

« Yanıtla #2 : Eylül 24, 2010, 08:28:16 ÖÖ »
Antalya'da UYSAL OTOGAZ
Denizli'de KÖSEOĞLU

Selamlar...
Aracımı yeni almama rağmen sık km yapacağım için hemen LPG düşünmek zorundayım...Aslında Antalyada olmama rağmen forumdan araştırdığım kadarı ile markadan çok ustanın deneyim ve bilgisi önemli olduğu için; Antalya ve çevre illerinde yeni kasa (2007>) Civicine montaj yaptırıp "Ben şu ustadan çok memnun kaldım" diyen bir dostumuz var ise tavsiyelerini almak isterim..Zira ileride montaj ile ilgili bir sorun yaşamak istemiyorum...
Teşekkürler..

ardsi

« Yanıtla #3 : Eylül 27, 2010, 03:55:25 ÖS »
kardes valla ben daha taktıralı 3 gun oldu.zavolli marka taktırdım çoğu kişinin önerisi olarak.eğer zavolli taktırırım diyosan kesinlikle izmirde taktırmanı öneririm.eğer düşünürsen yer önerebilirm işçilğine hayran kalırsın.aracım 2007 cıvıc
Öneriniz için teşekkürler..

ardsi

« Yanıtla #4 : Eylül 27, 2010, 03:56:38 ÖS »
Antalya'da UYSAL OTOGAZ
Denizli'de KÖSEOĞLU

Uysal Otogazı daha önce duymuştum, BRC bölge bayisi olması lazım...Teşekkürler...

yasansu

« Yanıtla #5 : Eylül 28, 2010, 04:34:14 ÖS »
Denizli'de köseoğlu-kırlıoğlu işinin uzmanıdır.LPG taktırmak için ta muğladan ve diğer çevre illerden geliyorlar.Ben 4 senede 2 arabama taktırdım.1 kere  motor arıza ışığı yanmadı.Sadece yanlarına çay içmek için uğruyorum.Denizli'ye gelecek olursan seni götürürüm.

ardsi

« Yanıtla #6 : Eylül 28, 2010, 07:48:41 ÖS »
Denizli'de köseoğlu-kırlıoğlu işinin uzmanıdır.LPG taktırmak için ta muğladan ve diğer çevre illerden geliyorlar.Ben 4 senede 2 arabama taktırdım.1 kere  motor arıza ışığı yanmadı.Sadece yanlarına çay içmek için uğruyorum.Denizli'ye gelecek olursan seni götürürüm.
Aslında istediğim cevap bu idi, yani "ben montaj yaptırdım, memnunum, size de tavsiye ederim" şeklinde..Nazik davetiniz için çok teşekkür ederim...Gelirsem mutlaka irtibata geçerim sizinle..Sağolun..

yasansu

« Yanıtla #7 : Eylül 30, 2010, 02:36:20 ÖS »
Rica ederim.Ne demek.

onur048

« Yanıtla #8 : Ekim 01, 2010, 03:31:48 ÖS »
Denizli'de KÖSEOĞLU 1sene oldu taktıralı.öneririm.

ardsi

« Yanıtla #9 : Ekim 05, 2010, 08:02:24 ÖÖ »
Denizli'de KÖSEOĞLU 1sene oldu taktıralı.öneririm.

Çok teşekkürler..Aynı araca sahip olduğumuz için tavsiyeniz benim için çok önemli