Gönderen Konu: Antalya ve çevresi lpg ustası önerisi  (Okunma sayısı 4512 defa)

edvesobi

Antalya ve çevresi lpg ustası önerisi
« : Temmuz 21, 2013, 12:47:29 ÖS »
selam arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi antalya ve çevresinde aracın manifoltunu sökerek lpg takan iyi bir usta arıyorum..brc taktırmayı düşünüyorum..aracım 2005 honda civic vtec ls...bildiğiniz sağlam bir usta önerirseniz sevinirim..şimdiden teşekkürler..

timothyblue71

• Timothy
Ynt: Antalya ve çevresi lpg ustası önerisi
« Yanıtla #1 : Temmuz 21, 2013, 02:17:12 ÖS »
Konya ece otogaz bu işin ustası diyebilirim. Hiçbir sorun yasamadım

turkceci007

« Yanıtla #2 : Temmuz 21, 2013, 10:22:30 ÖS »
2005 ve 2006 vtec araçlarımıza ayrıca arkadaşlarımın clio, fiesta araçlarına yeni sanayideki önder otogaza bağlattık çok dürüst esnaflıkları var yaptıkları işin arkasındalar ve bizim araçlara bir montaj yaptılar kaputu açınca ortada lpg ye ait hiçbir şey yok. Arıza lambası sorunumuz da yok çok memnunum. Gitmek isterseniz fiyat konusunda da yardımcı olurum referansla. özelden mesaj gönderin isterseniz.

edvesobi

« Yanıtla #3 : Temmuz 21, 2013, 10:41:34 ÖS »
arkadaşlar benim istediğim manifoltun sökülerek lpg takılması..brc my11 pipolu sistem varmış ama onda performans düşüşü yaşanıyormuş onun için standart bağlantı istiyorum...onun içinde sağlam bir usta bulmam gerek..

dogan makina

« Yanıtla #4 : Temmuz 23, 2013, 08:18:16 ÖÖ »
selam arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi antalya ve çevresinde aracın manifoltunu sökerek lpg takan iyi bir usta arıyorum..brc taktırmayı düşünüyorum..aracım 2005 honda civic vtec ls...bildiğiniz sağlam bir usta önerirseniz sevinirim..şimdiden teşekkürler..

Merhabalar;
Antalda LPG Otogaz Bayisiyiz. Size Yardımcı Olabiliriz. Özel Mesajdan Görüşebiliriz.

mali

« Yanıtla #5 : Temmuz 23, 2013, 09:18:45 ÖÖ »
Bu konuda hondalara en çok  lpg montajı yapın yer var
ben 0 aldığım 2012 civiğede ULUDAĞ OTOGAZA taktırdım memnunum
zaten biliyosundur EYSA sıfır hondaların montajını garantili burası yapıyordu. artık honda bayileri kendisi yapıyor 2500-2700 tl civarı
bence burasıyla görüş en azından bir fikir al
ben çok memnunum çekişte sıkıntı yok yakıtda makul ;)
orda (eysanın karşısında) Özkan Usta var. Mehmet Alinin selamı var o da buraya taktırmış Honda Antalyadan dersin. fiyatta yardımcı olur

mali

« Yanıtla #6 : Temmuz 23, 2013, 09:19:23 ÖÖ »
isimleri açık yazdık ama sorun olucaksa isimler editlenebilir