Gönderen Konu: ANKARADA EN UCUZ LPG NERDE.. BİLGİ PAYLAŞIMI...!  (Okunma sayısı 27674 defa)

biberbiber

ANKARADA EN UCUZ LPG NERDE.. BİLGİ PAYLAŞIMI...!
« : Kasım 20, 2009, 01:11:31 ÖS »
ARKADAŞLAR MERHABA ANKARADA EN UCUZ LPG NEREDE SATILMAKTA BUNUNLA İLGİLİ GÜNCEL BİLGİLERLE BİRBİRİMİZİ HABERDAR EDELİM NE DERSİNİZ..?

20.11.2009 TARİHİNDE BENİM KARŞILAŞTIĞIM EN UCUZ LPG OSTİMDE YILDIZ SANAYİ YANINDA TOTAL İSTASYONU İÇİNDE SATILAN MİLANGAZ LPG LİTRE FİYATI 1.39 TL. ŞU ANA KADAR RASTLADIĞIM EN UCUZ YER BURASI... BİLGİNİZE

SONE-R

Ynt: ANKARADA EN UCUZ LPG NERDE.. BİLGİ PAYLAŞIMI...!
« Yanıtla #1 : Kasım 20, 2009, 01:16:50 ÖS »
bentderesinden genelevin önündeki caddeden ankara hastanesine doğru giderken shell petrolün hemen yanındaki istasyonda da çok ucuz ama şu anki fiyatını bilmiyorum. zaten ordaki kalabalıktan anlarsınız hemen..

06FAT68

« Yanıtla #2 : Kasım 20, 2009, 02:17:50 ÖS »
biz ağrıda 1750 ye alıyoruz ya 1,39 süper rakam

AL-BAYRAK

« Yanıtla #3 : Kasım 20, 2009, 02:46:05 ÖS »
bize nazire mi yapıyon hocam yaaa 1.81 den alıyoz ist da daha ne istiyosun ki

---caner---

« Yanıtla #4 : Kasım 20, 2009, 05:02:46 ÖS »
bursada 1.81 valla ya bu ne bukadar lpg ninde avantajı kalmayacak yakında

minimal_freak

« Yanıtla #5 : Kasım 20, 2009, 05:10:02 ÖS »
benimde kalabalıktan  gördüğüm kadarıyla en ucuz yıldız sanayi yanı, her aksam onunden gecıyorum kuyruk beledıye ekmek kuyruunu gecmıs durumda 1.39 ;)

mali

« Yanıtla #6 : Kasım 21, 2009, 10:07:55 ÖÖ »
bizi kazıklıyorlarmı şimdi
Ankaradan Antalyaya 1.84 e çıkıyor

firstcevher

« Yanıtla #7 : Kasım 22, 2009, 01:22:27 ÖÖ »
hadi yaa ankarada bu fiyatamı? :D Yarın hemen gidip bi lpg taktırıyorum :D Bunca zaman halt etmişiz...

fzthgosm

« Yanıtla #8 : Kasım 22, 2009, 01:35:02 ÖS »
ankakara ve aksaraya lpg hatay erzin-dörtyol arasından gider ve yaşadıgım şehir buraya sadece 30 km biz lpg yi burada 179 a alıyoruz adamlar ankarada 1400-1500 arasına alıyorlar ne güzel memleket ya.bu rekabet burayada sıçramazmı acaba.gerçi 6 ay önce rekabete girmişlerdi 1620 olan lpg 1280 e kadar inmişti ama tekrar anlaştılar

biberbiber

« Yanıtla #9 : Kasım 23, 2009, 03:59:42 ÖS »
hadi yaa ankarada bu fiyatamı? :D Yarın hemen gidip bi lpg taktırıyorum :D Bunca zaman halt etmişiz...

valla hocam taktır lpg ni... ayrıca sana iki yer tavsiye ediyorum ya memduh ustaya taktır yada aracını bar honda hüzeyin abiye götür onun yanında kendi steği dorultusunda lpg takan bir yer var hüseyin abinin gözetiminde taktır

38 hasan 38

« Yanıtla #10 : Kasım 23, 2009, 05:12:51 ÖS »
sık sık ankaraya gidip geliyorum kocaelinde 1.71 e fulleyip anakaraya gittiğimde 1.48e alınca petroldeki görevliye dedimki.dostum opet aynı opet de bu gaz benim evimin karşısında dolum yapılıyor ben daha pahalı alıyorum dedim adamın  verdiği cevap abi biz bu fiyatın üstüne nakliyeyide ekleyip satıyoruz dedi resmen kafa yaptı...zamlar bu hızla giderse benzinden bi farkı kalmıcak .....

AL-BAYRAK

« Yanıtla #11 : Kasım 23, 2009, 07:05:25 ÖS »
remen dalga geciyorlar...
sık sık ankaraya gidip geliyorum kocaelinde 1.71 e fulleyip anakaraya gittiğimde 1.48e alınca petroldeki görevliye dedimki.dostum opet aynı opet de bu gaz benim evimin karşısında dolum yapılıyor ben daha pahalı alıyorum dedim adamın  verdiği cevap abi biz bu fiyatın üstüne nakliyeyide ekleyip satıyoruz dedi resmen kafa yaptı...zamlar bu hızla giderse benzinden bi farkı kalmıcak .....

fzthgosm

« Yanıtla #12 : Kasım 24, 2009, 11:42:35 ÖÖ »

evet kar oranını düşürüyorlar sürümden kazanıyorlar birde rekabet girince olay içine müşteriye yarıyor

mdeveci

« Yanıtla #13 : Aralık 11, 2009, 02:47:36 ÖS »

valla hocam taktır lpg ni... ayrıca sana iki yer tavsiye ediyorum ya memduh ustaya taktır yada aracını bar honda hüzeyin abiye götür onun yanında kendi steği dorultusunda lpg takan bir yer var hüseyin abinin gözetiminde taktır

bar honda veya memduh usta ile nasıl bağlantı kurabilirim.eskişehirden geleceğim 2006 hoonda civic es sahibiyim.sistem olarak hangisini  takıyorlar şimdiden teşekkürler

biberbiber

« Yanıtla #14 : Aralık 14, 2009, 09:30:20 ÖS »

bar honda veya memduh usta ile nasıl bağlantı kurabilirim.eskişehirden geleceğim 2006 hoonda civic es sahibiyim.sistem olarak hangisini  takıyorlar şimdiden teşekkürler

bar honda : Adres: Şaşmaz Oto Sanayi Yeşilçam İşyerleri Sitesi
A Blok 5. Cadde No: 5/5 Etimesgut/ANKARA

Tel: (0.312) 278 42 88 – 278 43 88

Fax: (0.312) 278 42 65

memduh usta : Memduh Usta
Gsm: 0 533 338 92 57   Tel: 0 312 278 17 24
Faks: 0 312 278 17 55
memduhusta_38@hotmail.com
Oto Sanayi Sitesi  8.Cad. 41.Sok.No: 12
Şaşmaz Ankara      Kroki

biberbiber

« Yanıtla #15 : Aralık 14, 2009, 09:32:45 ÖS »

memduh usta sana prinsi önerir. bar honda hüseyin abi brc der. iki markayıda uzmanları takmış olacaklar. sen sadece rakamsal olarak cebine göre fiyatı belirle hocam. ikisindende memnun kalırsın emin ol. ben memduh ustaya prins taktırdım arabamıda bar honda hüseyin abiye bakıma sokuyorum. hepsi konusunda uzman

mdeveci

« Yanıtla #16 : Aralık 18, 2009, 05:09:35 ÖS »

memduh usta sana prinsi önerir. bar honda hüseyin abi brc der. iki markayıda uzmanları takmış olacaklar. sen sadece rakamsal olarak cebine göre fiyatı belirle hocam. ikisindende memnun kalırsın emin ol. ben memduh ustaya prins taktırdım arabamıda bar honda hüseyin abiye bakıma sokuyorum. hepsi konusunda uzman

biber kardeşim çok teşekkür edderim sana ilgin için internette aradım çok forum dolaştım sadece istanbulda adlan bey diye  makine mühendisi ve ankaradaki memduh usta hakkında çok güzel yazılar okudum olumsuz hiçbirşeye denk gelmedim (edit:reklam içerikli kelime) servisi anladığım kadarıyla ankarada babamın ortağının gittiği honda servisi olabilir kendisiyle konuşamadım daha brc veya prins olacak son karar daha 3 ay var inşallah değiştirmeyiz kararımızı ne diyelim tabi son kararı malın fiyatı belirleyecek bu hafta sonu(26-27 aralık)ankaradayım görüşecem bakalım hüseyin bey ve memduh beyle sonuçları yazarım burdan ilgi gösteren herkese teşekkürler 
« Son Düzenleme: Aralık 18, 2009, 05:10:41 ÖS Gönderen: mdeveci »

alsar26

« Yanıtla #17 : Aralık 22, 2009, 01:57:57 ÖS »
sayın MDeveci bende jazıma lpg düşünüyorum, eskişehirdeyim tecrübe ve bilgi aktarırsan sevinirim

REİS

« Yanıtla #18 : Aralık 26, 2009, 09:13:56 ÖS »
arkadaşlar evet ankarada ucuz lpg ama adamlar pompa ayarı ile oynamışlar.litre olarak daha fazla alıyosunuz değişen bişi yok.yazılan fşyatlar rafneri çıkşından düşük nasıl kar edecek bu adamlar.yaşadığım olayı anlatayım ankara girişinde ordu dan geliyordum shell den lpg alayım dedim bizim ordudan 300 tl daha ucuzya.boş iken 42.yada 43 litre alan depoma adam çeyrek dolu iken 43 litre koydu.adamlara söledim sadece gülümsediler.geldiğim yolu hesapladım giderken aynı km yi yapp orduda doldurdum bu kez 35 litre aldı 8 litre fark gidiş hızı aynı hatta dönüşte araba tamamıyla dolu idi 

biberbiber

« Yanıtla #19 : Aralık 26, 2009, 10:09:50 ÖS »
arkadaşlar evet ankarada ucuz lpg ama adamlar pompa ayarı ile oynamışlar.litre olarak daha fazla alıyosunuz değişen bişi yok.yazılan fşyatlar rafneri çıkşından düşük nasıl kar edecek bu adamlar.yaşadığım olayı anlatayım ankara girişinde ordu dan geliyordum shell den lpg alayım dedim bizim ordudan 300 tl daha ucuzya.boş iken 42.yada 43 litre alan depoma adam çeyrek dolu iken 43 litre koydu.adamlara söledim sadece gülümsediler.geldiğim yolu hesapladım giderken aynı km yi yapp orduda doldurdum bu kez 35 litre aldı 8 litre fark gidiş hızı aynı hatta dönüşte araba tamamıyla dolu idi 

hocam bir yanlışınız olmasın. bende şehirler arası yol yaparım hep, ankarada fullerim 40 lt gaz alırım. tamamen biter çorumda fullarim yine 40 lt gaz alırım. rakamsal olarakta aradaki fiyat farkı kadar az öderim ankarada. ben totalden başka gazda kullanmam.bunu total için konuşuyorum.ayrıca her iki şehirdede gazı aldığım istasyonlar bellidir. yol aralarında başka yerlerden gaz almamayı tercih ederim buda var tabi...

mdeveci

« Yanıtla #20 : Aralık 26, 2009, 10:31:34 ÖS »
evet arkadaşlar ankaradan geldim öğrendiklerimi yazıyorum:önce memduh ustanın yanına uğradım.prins fiyatımız 2100 tl nakit+yağlama sistemi için manuel olursa 100 tl fark var(her 10.000 km de yağ doldoruluyor)otomatik yağlamada ise 220 avro fiyat farkı üzerine ekleniyor.taksitle olursa 2200 tl 6 ay taksit yapıyorlar.ayrıca istenilen yağlama sisteminin fiyatı üzerine ekleniyor.
Daha sonrada Hüseyin ustanın yanına uğradım.dükkanların arası 1-2 km civarında zaten.brc my-07 lpg kiti fiyatı 1400 tl nakit.taksitle olursa 1500 tl 10 ay.hüseyin ustanın kendi arabası 2009 model Accord  5 ay önce 0 km almış.Hemen brc sistemini taktırmış.lpg sistemini takan usta yan komşusu(kadir usta"deli kadir") ; sistemi satan kişide karşı komşusu.dükkanların birbirine uzaklığı 30 metre.hüseyin usta brc taktırınca yaklaşık 100-200 km sonra arıza lambası yanmış.fakir karışımda kaynaklanan sıkıntı olduğu tespit edilmiş.gerekli ayarlamalardan sonra şu anda hiçbir şekilde ariza lambasının yanmadığını söyledi. Ayrıca hüseyin ustanın babamın ortağının gidip geldiği servis olduğunu öğrendim.ben kararımı vermiş durumdayım 17 mart tarihinde garantim bitince bırakıp brc kit taktıracağım.herkese çok teşekkürler.görüşecez daha burdayız.

biberbiber

« Yanıtla #21 : Aralık 26, 2009, 10:37:59 ÖS »
evet arkadaşlar ankaradan geldim öğrendiklerimi yazıyorum:önce memduh ustanın yanına uğradım.prins fiyatımız 2100 tl nakit+yağlama sistemi için manuel olursa 100 tl fark var(her 10.000 km de yağ doldoruluyor)otomatik yağlamada ise 220 avro fiyat farkı üzerine ekleniyor.taksitle olursa 2200 tl 6 ay taksit yapıyorlar.ayrıca istenilen yağlama sisteminin fiyatı üzerine ekleniyor.
Daha sonrada Hüseyin ustanın yanına uğradım.dükkanların arası 1-2 km civarında zaten.brc my-07 lpg kiti fiyatı 1400 tl nakit.taksitle olursa 1500 tl 10 ay.hüseyin ustanın kendi arabası 2009 model Accord  5 ay önce 0 km almış.Hemen brc sistemini taktırmış.lpg sistemini takan usta yan komşusu(kadir usta"deli kadir") ; sistemi satan kişide karşı komşusu.dükkanların birbirine uzaklığı 30 metre.hüseyin usta brc taktırınca yaklaşık 100-200 km sonra arıza lambası yanmış.fakir karışımda kaynaklanan sıkıntı olduğu tespit edilmiş.gerekli ayarlamalardan sonra şu anda hiçbir şekilde ariza lambasının yanmadığını söyledi. Ayrıca hüseyin ustanın babamın ortağının gidip geldiği servis olduğunu öğrendim.ben kararımı vermiş durumdayım 17 mart tarihinde garantim bitince bırakıp brc kit taktıracağım.herkese çok teşekkürler.görüşecez daha burdayız.

haydi hayırlı olsun hocam. her iki yerden birisini tercih etmiş olman çok iyi oldu. ben sana bahsetmiştim memduh ustada lpg montajımı yaptırdım hüzeyin ustada her zaman bakıma giriyorum. sende iyi yerlerle tanıştın gerçekten.prins biraz pahalı ama bununda farkı arıza lambası falan yanmıyor hiç. aman hocam hiç sorun değil benim başka hondacı arkadaşlarım var onlardada brc var. hayırlı olsun hocam. bari aracının plakalığını değiştirtseydin hüseyin ustada. fiyakalı bir bar ibaresi olan plakalık yakışırdı araca:)

mdeveci

« Yanıtla #22 : Aralık 27, 2009, 12:22:52 ÖÖ »
ankaraya arabayla gitmedim hızlı ternle daha güzel oldu

haydi hayırlı olsun hocam. her iki yerden birisini tercih etmiş olman çok iyi oldu. ben sana bahsetmiştim memduh ustada lpg montajımı yaptırdım hüzeyin ustada her zaman bakıma giriyorum. sende iyi yerlerle tanıştın gerçekten.prins biraz pahalı ama bununda farkı arıza lambası falan yanmıyor hiç. aman hocam hiç sorun değil benim başka hondacı arkadaşlarım var onlardada brc var. hayırlı olsun hocam. bari aracının plakalığını değiştirtseydin hüseyin ustada. fiyakalı bir bar ibaresi olan plakalık yakışırdı araca:)

ankaraya arabayla gitmedim hızlı tren daha kolayıma geldi kısmetse montaja giderken takyırırız teşekkürler katkılarınız için

yusuf5583

« Yanıtla #23 : Ocak 05, 2010, 10:14:27 ÖÖ »
ankarada en ucuz lpg  ostim yıldız sanayi yolu üzerinde total petrolde  1  ocak 2009 zammından sonra 1,56 ucuz diye aldanmayın  marka yapmış çoğu petrolün gazından iyi çekişi var.  ben bu zamana kadar ucuz gaz çekmez diye almamıştım. ama yanılmışım.  gidiyorum depomu dolduruyorum. herkese tavsiye ederim

ysf55

« Yanıtla #24 : Ocak 05, 2010, 11:32:08 ÖÖ »
samsunda 1.88 en ucuz yerde :D